RALSERV PIN SRL
CUI 14844859 · J39/361/2002
RALSERV PIN SRL are CUI 14844859, nr. de înregistrare J39/361/2002, înmatriculată pe 28.08.2002. Sediul social e în Sat Colacu, Comuna Valea Sării, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 210. În 2021: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 780 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -1 mii lei · mediana 8 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
Comparat cu 11.857 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 0 | 200 | — | 5.000 | 1.834 | 1.834 | 4.554 | 10.939 | 8.436 | 34.612 | 134.722 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 10.700 | 1.834 | 1.834 | 4.554 | 14.939 | 8.436 | 37.050 | 134.865 |
| Cheltuieli totale | 1.101 | 304 | 392 | 36.068 | 780 | 700 | 1.025 | 2.073 | 10.328 | 22.354 | 34.609 | 81.606 | 51.698 | 75.202 | 91.330 |
| Profit / pierdere brută | -1.101 | -304 | -392 | -36.068 | -780 | -500 | -1.025 | 8.627 | -8.494 | -20.520 | -30.055 | -66.667 | -43.262 | -38.152 | 43.535 |
| Profit / pierdere netă | -1.101 | -304 | -392 | -36.068 | -780 | -506 | -1.025 | 8.306 | -8.549 | -20.575 | -30.192 | -67.115 | -43.515 | -38.152 | 41.595 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 169 | 169 | 7.585 | 22.460 | 41.369 | 91.168 | 115.315 | 93.436 |
| Active circulante | 3.687 | 2.992 | 2.934 | 2.860 | 38.049 | 37.895 | 37.820 | 37.622 | 37.026 | 37.287 | 36.430 | 35.827 | 40.345 | 60.816 | 140.384 |
| Creanțe | 3.054 | 2.992 | 2.934 | 2.860 | 38.049 | 37.895 | 37.820 | 37.622 | 37.002 | 37.018 | 36.347 | 35.711 | 36.880 | 33.294 | 31.777 |
| Casa și conturi la bănci | 633 | — | — | — | — | — | — | — | 24 | 269 | 83 | 116 | 3.465 | 27.522 | 108.607 |
| Datorii | 30.795 | 28.999 | 28.637 | 28.171 | 27.292 | 26.357 | 25.777 | 24.723 | 32.433 | 31.561 | 25.004 | 13.118 | 320 | 1.423 | 20.960 |
| Capitaluri proprii | -27.108 | -26.007 | -25.703 | -25.311 | 10.757 | 11.538 | 12.043 | 13.068 | 4.762 | 13.311 | 33.886 | 64.078 | 131.193 | 174.708 | 212.860 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.08.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RALSERV PIN SRL |
| Nr. reg. com. | J39/361/2002 |
| EUID | ROONRC.J39/361/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-08-28 |
| Sediu social | , Sat Colacu Com. Valea Sării, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT COLACU COM. VALEA SĂRII |
| Telefon | 0237671171 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 210 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (45)
Sunt 45 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25