VICTOR TOP COMPANY SRL
CUI 14860480 · J2002008558408
VICTOR TOP COMPANY SRL are CUI 14860480, nr. de înregistrare J2002008558408, înmatriculată pe 05.09.2002. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8240. În 2025: cifră de afaceri 4.150 lei, pierdere netă 2.697 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4 mii lei · mediana 188 mii lei | 2% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -65% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.150 | — | 3.020 | 2.080 | 2.560 | 5.240 | 7.419 | 5.768 | 5.916 | 16.068 | 8.990 | 6.878 | 10.276 | 8.695 | 14.120 |
| Venituri totale | 4.150 | 0 | 3.020 | 2.080 | 2.560 | 5.240 | 7.419 | 7.699 | 5.916 | 17.651 | 8.990 | 6.878 | 10.276 | 8.695 | 14.120 |
| Cheltuieli totale | 6.847 | 15.823 | 4.928 | 2.661 | 2.920 | 2.511 | 2.433 | 3.544 | 4.185 | 12.239 | 6.530 | 8.017 | 9.983 | 24.988 | 21.430 |
| Profit / pierdere brută | -2.697 | -15.823 | -1.908 | -581 | -360 | 2.729 | 4.986 | 4.155 | 1.731 | 5.412 | 2.460 | -1.139 | 293 | -16.293 | -7.310 |
| Profit / pierdere netă | -2.697 | -15.823 | -1.908 | -643 | -437 | 2.585 | 4.763 | 3.924 | 1.554 | 4.882 | 2.190 | -1.345 | -9 | -16.293 | -7.310 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1.166 | 2.332 | 3.498 | 4.664 | 11.483 |
| Active circulante | 7.483 | 989 | 212 | 182 | 763 | 3.815 | 6.012 | 5.185 | 7.666 | 6.160 | 16.468 | 13.190 | 13.354 | 12.105 | 21.579 |
| Creanțe | 459 | 21 | 24 | 24 | 23 | 304 | 41 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.024 | 968 | 188 | 158 | 740 | 3.511 | 5.971 | 5.185 | 7.666 | 6.160 | 16.468 | 13.190 | 13.354 | 12.105 | 21.579 |
| Datorii | 27.791 | 18.600 | 2.000 | 62 | 0 | 30 | 49 | 61 | 4.912 | 78 | 29 | 107 | 92 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | -20.308 | -17.611 | -1.788 | 120 | 763 | 3.785 | 5.963 | 5.124 | 2.754 | 6.082 | 17.605 | 15.415 | 16.760 | 16.769 | 33.062 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.09.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8240 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VICTOR TOP COMPANY SRL |
| Nr. reg. com. | J2002008558408 |
| EUID | ROONRC.J2002008558408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-09-05 |
| Sediu social | Str. Baba Novac, 4, CAMERA NR. 2. SUPR. 11.28 MP, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR BABA NOVAC, NR.4, CAMERA NR. 2. SUPR. 11.28 MP, BL.R1, SC.2, ET.1, AP.26 |
| Telefon | 3450172 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COMSTING RADU SRL | aceeași clădire |
| DANPESCAR CARP FISHING S.R.L. | aceeași clădire |
| DANPESCAR FEEDER CARP S.R.L. | aceeași clădire |
| DPFISHING TACKEL S.R.L. | aceeași clădire |
| DVL CRAP LINE S.R.L. | aceeași clădire |
| PESCARACTIVITY SRL inactiv | aceeași clădire |
| SSM SAM CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| V.T.A. SRL | aceeași clădire |
| A.O.P CLUB SERVICES S.R.L. | 42 m |
| BOCA SIGNATURES SRL | 42 m |
| CAVI EXPERT SOLUTIONS SRL | 42 m |
| DACOJO SERVICES S.R.L. | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8240 | 2025 |
| 8299 | 2015 – 2024 |
| 9609 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25