FRUMARTEO SRL
CUI 14919064 · J2002002133131
FRUMARTEO SRL are CUI 14919064, nr. de înregistrare J2002002133131, înmatriculată pe 02.10.2002. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 7.727 lei, profit net 3.552 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 8 mii lei · mediana 129 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 4 mii lei | 97% din mediană |
| Marjă netă | 46% · mediana 3.6% | de 13× mediana |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 7.727 | 6.754 | 8.489 | 5.430 | 1.293 | 3.312 | 3.507 | 4.311 | 3.330 | 6.986 | 12.619 | 13.955 | 12.496 | 12.171 |
| Venituri totale | 7.727 | 6.754 | 8.489 | 5.430 | 1.293 | 3.312 | 3.507 | 4.311 | 3.330 | 6.986 | 12.619 | 13.955 | 12.496 | 12.171 |
| Cheltuieli totale | 3.498 | 3.655 | 2.104 | 2.988 | 2.198 | 4.311 | 3.025 | 4.375 | 9.408 | 9.404 | 15.002 | 14.594 | 10.732 | 12.031 |
| Profit / pierdere brută | 4.229 | 3.099 | 6.385 | 2.442 | -905 | -999 | 482 | -64 | -6.078 | -2.418 | -2.383 | -639 | 1.764 | 140 |
| Profit / pierdere netă | 3.552 | 2.603 | 5.408 | 2.279 | -941 | -1.103 | 377 | -193 | -6.145 | -2.628 | -2.761 | -1.057 | 1.764 | 140 |
| Active circulante | 723 | 2.593 | 592 | 567 | 23 | 712 | 1.610 | 1.290 | 513 | 2.352 | 9.135 | 13.912 | 16.416 | 11.683 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 155 | 155 | 155 | 1.255 | 2.245 | 8.934 | 13.857 | 9.380 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | 185 | 185 | 266 | 185 | — | 625 | 1.488 | 1.278 |
| Casa și conturi la bănci | 723 | 2.593 | 592 | 567 | 23 | 712 | 1.270 | 950 | 92 | 912 | 6.890 | 4.353 | 1.071 | 1.025 |
| Datorii | 625 | 6.047 | 6.754 | 17.373 | 19.108 | 18.856 | 18.651 | 18.708 | 17.739 | 13.433 | 17.588 | 19.604 | 21.051 | 18.082 |
| Capitaluri proprii | 98 | -3.454 | -6.162 | -16.806 | -19.085 | -18.144 | -17.041 | -17.418 | -17.226 | -11.081 | -8.453 | -5.692 | -4.635 | -6.399 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 15.04.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FRUMARTEO SRL |
| Nr. reg. com. | J2002002133131 |
| EUID | ROONRC.J2002002133131 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-10-02 |
| Sediu social | Str. Radu Calomfirescu, 5, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. RADU CALOMFIRESCU, NR.5 |
| Telefon | 0729994267 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| VIOSTEL TAXI SRL | aceeași clădire |
| RECONAVAL SRL inactiv | 21 m |
| E.P.SANFARM SRL | 22 m |
| ACTIV UTIL CONSTRUCT S.R.L. | 37 m |
| ALPHA CUP S.R.L. | 37 m |
| AUTO-DO SRL inactiv | 37 m |
| BIJOU EVENT SRL inactiv | 37 m |
| BLACK ORCHID VISION SRL-D inactiv | 37 m |
| BRICOLEX EXPERT S.R.L. | 37 m |
| BURANI INTERFOOD SRL inactiv | 37 m |
| CARPATICA ASIG S.A. SIBIU-SUCURSALA CONSTANŢA | 37 m |
| CLYDE TOP CONSTRUCT S.R.L. | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4711 | 2014 – 2025 |
| 9602 | 2013 |
| 4729 | 2011 – 2012 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08