SANTE 2000 S.R.L.
CUI 14924737 · J10/544/2002
SANTE 2000 S.R.L. are CUI 14924737, nr. de înregistrare J10/544/2002, înmatriculată pe 04.10.2002. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4690. În 2025: cifră de afaceri 2.187.487 lei, profit net 1.427.174 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,2 mil lei · mediana 199 mii lei | de 11× mediana |
| Profit net | 1,4 mil lei · mediana 3 mii lei | de 504× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 65.2% · mediana 1.6% | de 41× mediana |
| Cifră pe salariat | 2,2 mil lei · mediana 224 mii lei | 977% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.187.487 | 2.154.331 | 2.425.655 | 2.124.164 | 1.544.578 | 297.506 | 291.300 | 321.930 | 274.950 | 202.850 | 122.850 | 199.400 | 214.400 | 227.900 | 226.900 |
| Venituri totale | 2.187.487 | 5.282.231 | 2.425.655 | 2.125.542 | 1.544.578 | 297.506 | 291.300 | 321.930 | 274.950 | 202.850 | 122.860 | 199.400 | 214.401 | 227.905 | 226.900 |
| Cheltuieli totale | 477.565 | 2.410.410 | 428.382 | 532.828 | 393.375 | 80.857 | 62.793 | 62.202 | 86.232 | 96.426 | 55.204 | 37.428 | 41.411 | 44.925 | 49.109 |
| Profit / pierdere brută | 1.709.922 | 2.871.821 | 1.997.273 | 1.592.714 | 1.151.203 | 216.649 | 228.507 | 259.728 | 188.718 | 106.424 | 67.656 | 161.972 | 172.990 | 182.980 | 177.791 |
| Profit / pierdere netă | 1.427.174 | 2.850.277 | 1.973.017 | 1.576.790 | 1.135.757 | 213.830 | 225.594 | 256.509 | 185.968 | 104.395 | 63.970 | 155.990 | 166.558 | 176.143 | 170.984 |
| Active imobilizate | 14.343.754 | 14.329.822 | 15.790.106 | 15.979.274 | 12.984.600 | 2.603.023 | 389.159 | 200.751 | 205.022 | 210.227 | 215.954 | 221.649 | 225.885 | 273.511 | 279.631 |
| Active circulante | 1.567.813 | 2.457.138 | 326.437 | 1.769.991 | 414.358 | 359.935 | 91.552 | 334.490 | 153.168 | 79.677 | 70.354 | 124.687 | 42.941 | 16.679 | 13.081 |
| Stocuri | — | — | — | — | 182 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Creanțe | 1.448.689 | 2.098.847 | 314.458 | 1.683.950 | 240.323 | 105.158 | 89.979 | 119.193 | 56.829 | 16.762 | 25.324 | 17.035 | 31.335 | 2.439 | 16 |
| Casa și conturi la bănci | 119.124 | 358.291 | 11.979 | 86.041 | 173.853 | 254.777 | 1.573 | 215.297 | 96.339 | 62.915 | 45.030 | 107.652 | 11.606 | 14.240 | 13.065 |
| Datorii | 14.188.530 | 11.141.013 | 13.670.873 | 15.876.612 | 10.878.508 | 2.453.265 | 53.869 | 271.602 | 165.092 | 178.370 | 22.660 | 116.658 | 95.138 | 65.976 | 73.657 |
| Venituri în avans | — | 350.000 | — | — | 875.000 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.723.037 | 5.295.947 | 2.445.670 | 1.872.653 | 1.645.450 | 509.693 | 426.842 | 263.639 | 193.098 | 111.534 | 263.648 | 229.678 | 173.688 | 224.214 | 219.055 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 1 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Sep 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.10.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 4690 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SANTE 2000 SRL |
| Nr. reg. com. | J10/544/2002 |
| EUID | ROONRC.J10/544/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-10-04 |
| Sediu social | Str. Ion Băieşu, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. ION BĂIEŞU, BL.C3, ET.P |
| Telefon | 0238711044 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABC THE ART OF GRILL S.R.L. | aceeași clădire |
| ABVSTORE PREMIUM GOODS S.R.L. | aceeași clădire |
| ADRI PRO SOLUTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALADIN MODERN MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| ANNA CARA BOUTIQUE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUDIT SMART BUSINESS SRL | aceeași clădire |
| BAVARIA COMERCIAL S.R.L. | aceeași clădire |
| BIJUTERIA MIRCEA SRL | aceeași clădire |
| BOGALL SRL | aceeași clădire |
| CASA MEDIA SRL | aceeași clădire |
| CLINICA SANTE SRL | aceeași clădire |
| CONFORT CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4690 | 2024 – 2025 |
| 6820 | 2023 |
| 4690 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Buzău
| 1150596 | ALCOR SRL |
| 5882217 | VEGA COM 94 SRL |
| 6653203 | SIMEX COM SRL |
| 9308366 | SICO IMPEX SRL |
| 11911740 | GROLAND SRL |
| 13696355 | RULMEXIM SRL |
| 14194039 | PICO DO PRODEXIM SRL |
| 14606148 | INTERPREST COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25