ADA CLINIC SRL
CUI 14959140 · J2002010483408
ADA CLINIC SRL are CUI 14959140, nr. de înregistrare J2002010483408, înmatriculată pe 23.10.2002. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 319.204 lei, profit net 14.267 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 319 mii lei · mediana 220 mii lei | 145% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 40 mii lei | 36% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 4.5% · mediana 22.2% | 20% din mediană |
| Cifră pe salariat | 160 mii lei · mediana 202 mii lei | 79% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 319.204 | 257.190 | 283.430 | 315.400 | 282.768 | 246.445 | 282.806 | 307.018 | 293.016 | 226.477 | 229.251 | 191.473 | 115.404 | 231.737 | 217.046 |
| Venituri totale | 321.204 | 257.798 | 288.668 | 315.521 | 283.749 | 256.215 | 283.515 | 307.018 | 293.016 | 226.477 | 229.251 | 191.473 | 120.408 | 231.740 | 221.547 |
| Cheltuieli totale | 297.783 | 251.609 | 238.281 | 265.812 | 262.088 | 249.816 | 242.014 | 259.261 | 304.481 | 242.649 | 234.615 | 192.129 | 170.859 | 188.256 | 234.248 |
| Profit / pierdere brută | 23.421 | 6.189 | 50.387 | 49.709 | 21.661 | 6.399 | 41.501 | 47.757 | -11.465 | -16.172 | -5.364 | -656 | -50.451 | 43.484 | -12.701 |
| Profit / pierdere netă | 14.267 | -1.157 | 47.936 | 47.028 | 19.092 | 4.094 | 38.672 | 44.687 | -14.394 | -18.437 | -12.242 | -6.485 | -53.783 | 36.362 | -12.701 |
| Active imobilizate | 107.866 | 30.768 | 40.119 | 68.465 | 81.984 | 92.532 | 124.076 | 2.247 | 6.196 | 13.591 | 22.984 | 32.536 | 42.089 | 51.064 | 62.612 |
| Active circulante | 48.177 | 70.191 | 114.234 | 75.609 | 32.848 | 19.325 | 1.131 | 22.298 | 1.095 | 1.644 | 2.191 | 5.488 | 2.340 | 42.384 | 6.034 |
| Stocuri | 447 | 10.133 | 57.647 | 56.887 | — | — | — | 4.220 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 32.032 | 46.224 | 5.922 | 5.922 | 4.130 | — | — | — | — | — | — | — | — | 11.066 | 295 |
| Casa și conturi la bănci | 15.698 | 13.834 | 50.665 | 12.800 | 28.718 | 19.325 | 1.131 | 18.078 | 1.095 | 1.644 | 2.191 | 5.488 | 2.340 | 31.318 | 5.739 |
| Datorii | 55.690 | 14.873 | 8.023 | 45.680 | 63.466 | 79.582 | 97.026 | 35.037 | 62.471 | 56.021 | 47.523 | 48.130 | 48.049 | 43.285 | 54.845 |
| Capitaluri proprii | 100.353 | 86.086 | 146.330 | 98.394 | 51.366 | 32.275 | 28.181 | -10.492 | -55.180 | -40.786 | -22.348 | -10.106 | -3.620 | 50.163 | 13.801 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 | 8 | 9 | 7 | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 22.06.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ADA CLINIC SRL |
| Nr. reg. com. | J2002010483408 |
| EUID | ROONRC.J2002010483408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-10-23 |
| Sediu social | Str. Pandele Ţăruşanu, 18, PARTER. LOT NR. 3. CAMERA 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PANDELE ŢĂRUŞANU, NR.18, PARTER. LOT NR. 3. CAMERA 1, AP.1 |
| Telefon | 4504200 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IMBA MOGA BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| MOGABIO TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| AVAS RETAIL S.R.L. | 16 m |
| CAPRIS CONSULTING SRL inactiv | 16 m |
| MID RETAIL SRL inactiv | 16 m |
| ADVANCED MED CLINIQUE S.R.L. | 38 m |
| COBA DVM S.R.L. inactiv | 38 m |
| DIOP S.R.L. | 38 m |
| SALONONE S.R.L. inactiv | 38 m |
| YMA BEAUTY CONCEPT S.R.L. | 38 m |
| PRESTIGE SERVICE 2002 SRL | 43 m |
| DELTA GUIDE SRL | 48 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25