CONTPREST SRL
CUI 14976299 · J04/747/2002
CONTPREST SRL are CUI 14976299, nr. de înregistrare J04/747/2002, înmatriculată pe 30.10.2002. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2022: cifră de afaceri 31.950 lei, profit net 10.909 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 31 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 31.950 | 35.100 | 35.500 | 36.350 | 33.190 | 29.548 | 30.416 | 29.848 | 30.490 | 33.496 | 21.000 | 8.550 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 48.319 | 31.950 | 35.100 | 35.500 | 36.350 | 33.190 | 29.548 | 30.416 | 29.848 | 30.490 | 33.496 | 21.000 | 8.550 |
| Cheltuieli totale | — | — | 40.663 | 20.101 | 10.016 | 20.106 | 26.158 | 7.697 | 8.589 | 11.828 | 13.141 | 13.042 | 14.771 | 17.728 | 7.496 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 7.656 | 11.849 | 25.084 | 15.394 | 10.192 | 25.493 | 20.959 | 18.588 | 16.707 | 17.448 | 18.725 | 3.272 | 1.054 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 6.578 | 10.909 | 24.050 | 14.710 | 9.654 | 24.497 | 20.086 | 17.676 | 15.812 | 16.533 | 17.719 | 2.641 | 854 |
| Active imobilizate | — | — | — | 14.406 | 11.602 | 12.156 | 12.711 | 13.265 | 13.820 | 14.372 | 14.957 | 15.543 | 18.459 | 19.119 | 19.779 |
| Active circulante | 253 | 240 | 11.305 | 18.114 | 63.695 | 58.345 | 64.730 | 49.473 | 24.430 | 4.162 | 22.425 | 13.547 | 9.195 | 27 | 770 |
| Creanțe | — | — | — | — | 38.999 | — | — | 13 | 13 | — | 200 | 980 | 1.688 | — | 61 |
| Casa și conturi la bănci | 253 | 240 | 11.305 | 18.114 | 24.696 | 58.345 | 64.730 | 49.460 | 24.417 | 4.162 | 22.225 | 12.567 | 7.507 | 27 | 709 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.154 | — | — | — | — |
| Datorii | 13 | 0 | 1.718 | 21.371 | 1.385 | 639 | 5.288 | 239 | 248 | 618 | 3.732 | 10.098 | 5.839 | 15.049 | 19.093 |
| Capitaluri proprii | 240 | 240 | 9.587 | 11.149 | 73.912 | 69.862 | 72.153 | 62.499 | 38.002 | 17.916 | 34.804 | 18.992 | 21.815 | 4.097 | 1.456 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.11.2023 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONTPREST SRL |
| Nr. reg. com. | J04/747/2002 |
| EUID | ROONRC.J04/747/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-10-30 |
| Sediu social | Str. Banatului, 18, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. BANATULUI, NR.18, BL.18, SC.A, ET.3, AP.15 |
| Telefon | 0234512823 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARTNOVA DECORAŢIUNI S.R.L. | aceeași clădire |
| DUMIMARKET 2013 SRL | aceeași clădire |
| EDOVI INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| ELECTRO FEROLI SRL | aceeași clădire |
| FABSTEL SRL inactiv | aceeași clădire |
| IDEAL BIJOUX SRL inactiv | aceeași clădire |
| IMPEX CODRIS SRL | aceeași clădire |
| MISHA ADVENTURE SRL | aceeași clădire |
| NEW MODE D'ARI SRL | aceeași clădire |
| PRO-TERAPIA S.R.L. | aceeași clădire |
| SXC TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| TECHNO CRISTOGEN SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 982258 | EURO-ORIENT SRL |
| 3784999 | ELIA-MARK SRL |
| 9200177 | NOVITEX SRL |
| 12673191 | UTI BACAU S.R.L. |
| 16131452 | PRO-VEST S.R.L. |
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bacău
| 957874 | VANICA SRL |
| 986810 | MOICOM SRL |
| 2819975 | EGAL AUDIT SRL |
| 3412880 | TRAVEXPERT SRL |
| 4277471 | GEONIK EVICONT SRL |
| 5662173 | GEOPRIN CONSULTING SRL |
| 6699294 | LARN SRL |
| 6896377 | INFO CONT SERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25