CATALINA FILM SRL
CUI 15005189 · J23/3099/2013
CATALINA FILM SRL are CUI 15005189, nr. de înregistrare J23/3099/2013, înmatriculată pe 15.10.2013. Sediul social e în Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9001. În 2025: cifră de afaceri 44.508 lei, profit net 2.199 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 45 mii lei · mediana 220 mii lei | 20% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 40 mii lei | 5% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 4.9% · mediana 22.2% | 22% din mediană |
| Cifră pe salariat | 45 mii lei · mediana 202 mii lei | 22% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 44.508 | 25.009 | 14.623 | 9.443 | 11.851 | 5.929 | 28.502 | 30.075 | 30.525 | 32.389 | 24.385 | 48.643 | 64.077 | 75.460 |
| Venituri totale | 44.508 | 25.009 | 14.623 | 9.443 | 11.851 | 5.929 | 28.502 | 30.075 | 30.525 | 32.389 | 24.385 | 56.875 | 67.421 | 75.781 |
| Cheltuieli totale | 40.979 | 29.833 | 10.265 | 17.598 | 12.414 | 21.635 | 27.909 | 22.566 | 30.707 | 24.126 | 33.878 | 45.060 | 68.740 | 98.314 |
| Profit / pierdere brută | 3.529 | -4.824 | 4.358 | -8.155 | -563 | -15.706 | 593 | 7.509 | -182 | 8.263 | -9.493 | 11.815 | -1.319 | -22.533 |
| Profit / pierdere netă | 2.199 | -4.824 | 3.402 | -8.432 | -888 | -15.966 | -262 | 6.607 | -1.016 | 7.292 | -10.225 | 10.108 | -3.341 | -24.796 |
| Active imobilizate | 5.375 | 6.692 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 607 | 1.518 | 5.567 |
| Active circulante | 20.197 | 25.365 | 18.800 | 9.507 | 16.915 | 18.052 | 34.864 | 35.792 | 28.127 | 31.170 | 24.346 | 36.731 | 22.622 | 23.524 |
| Creanțe | 9.901 | 15.730 | 10.983 | 7.575 | 12.525 | 13.720 | 31.082 | 30.473 | 20.081 | 21.946 | 19.750 | 26.608 | 21.896 | 3.685 |
| Casa și conturi la bănci | 10.296 | 9.635 | 7.817 | 1.932 | 4.390 | 4.332 | 3.782 | 5.319 | 8.046 | 9.224 | 4.596 | 10.123 | 726 | 19.839 |
| Datorii | 20.372 | 29.056 | 10.974 | 5.083 | 365 | 615 | 1.460 | 2.126 | 1.068 | 3.095 | 3.563 | 6.330 | 3.240 | 2.742 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.108 |
| Capitaluri proprii | 5.200 | 3.001 | 7.826 | 4.424 | 16.550 | 17.437 | 33.404 | 33.666 | 27.059 | 28.075 | 20.783 | 31.008 | 20.900 | 24.241 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 14.10.2013 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CATALINA FILM SRL |
| Nr. reg. com. | J23/3099/2013 |
| EUID | ROONRC.J23/3099/2013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2013-10-15 |
| Sediu social | Str. Turmelor, 10, CAMERA NR 2, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL DINICU GOLESCU, NR.35, BL.35, SC.C, ET.1, AP.8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DREAM CARE S.R.L. | aceeași clădire |
| HAI CU CAMERA S.R.L. | aceeași clădire |
| KOMTUR PHARMACEUTICALS SRL | aceeași clădire |
| QLEX POWER SRL | aceeași clădire |
| SKINFIX SRL inactiv | aceeași clădire |
| STYLEEDEN S.R.L. | 183 m |
| ANAFORAJE S.R.L. | 211 m |
| AYMAR FORAJE S.R.L. | 211 m |
| DANYSERV FOR ALL S.R.L. | 211 m |
| DOLOPCI FAMILY CO S.R.L. | 211 m |
| DRS AUTOVOP S.R.L. | 211 m |
| EARTH TIME INVESTMENT SRL | 211 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9001 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25