SMART CONT SRL
CUI 15027675 · J2002000981028
SMART CONT SRL are CUI 15027675, nr. de înregistrare J2002000981028, înmatriculată pe 20.11.2002. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 71.200 lei, profit net 14.800 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 71 mii lei · mediana 172 mii lei | 41% din mediană |
| Profit net | 15 mii lei · mediana 31 mii lei | 47% din mediană |
| Marjă netă | 20.8% · mediana 23.7% | 88% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 71.200 | 63.150 | 66.600 | 87.000 | 124.900 | 89.500 | 87.200 | 120.650 | 35.950 | 28.310 | 26.950 | 18.800 | 35.900 | 36.392 | 112.328 |
| Venituri totale | 71.200 | 65.156 | 156.600 | 96.679 | 124.900 | 89.500 | 87.200 | 120.678 | 35.950 | 28.310 | 26.950 | 18.800 | 50.500 | 41.434 | 316.079 |
| Cheltuieli totale | 53.648 | 82.557 | 198.668 | 128.825 | 88.248 | 42.015 | 5.224 | 21.640 | 24.406 | 21.570 | 20.379 | 25.427 | 98.441 | 120.444 | 303.987 |
| Profit / pierdere brută | 17.552 | -17.401 | -42.068 | -32.146 | 36.652 | 47.485 | 81.976 | 99.038 | 11.544 | 6.740 | 6.571 | -6.627 | -47.941 | -79.010 | 12.092 |
| Profit / pierdere netă | 14.800 | -17.401 | -42.068 | -34.510 | 34.896 | 44.798 | 79.358 | 97.809 | 11.167 | 6.174 | 5.761 | -7.192 | -49.458 | -80.253 | 2.610 |
| Active imobilizate | 8.682 | 17.400 | 22.656 | 158.679 | 207.119 | 66.673 | — | — | — | — | — | — | — | 18.731 | 30.342 |
| Active circulante | 25.008 | 22.632 | 35.016 | 16.095 | 37.344 | 75.725 | 51.436 | 33.468 | 10.848 | 1.753 | 6.579 | 3.566 | 4.097 | 30.803 | 181.457 |
| Stocuri | 6.333 | 6.333 | 2.991 | 1.498 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 14.178 | 29.708 |
| Creanțe | 17.700 | 9.800 | 6.800 | 6.800 | — | 1.700 | 500 | 8.100 | 3.707 | 1.700 | 1.557 | 2.650 | 2.600 | 4.054 | 145.118 |
| Casa și conturi la bănci | 975 | 6.499 | 25.225 | 7.797 | 37.344 | 74.025 | 50.936 | 25.368 | 7.141 | 53 | 5.022 | 916 | 1.497 | 12.571 | 6.631 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 26.519 | 79.556 |
| Datorii | 1.249 | 3.387 | 3.626 | 78.659 | 113.838 | 46.669 | 505 | 61.896 | 137.085 | 139.157 | 150.157 | 152.904 | 146.243 | 168.741 | 303.790 |
| Capitaluri proprii | 32.441 | 36.645 | 54.046 | 96.115 | 130.625 | 95.729 | 50.931 | -28.428 | -126.237 | -137.404 | -143.578 | -149.338 | -142.146 | -92.688 | -12.435 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — | — | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.11.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SMART CONT SRL |
| Nr. reg. com. | J2002000981028 |
| EUID | ROONRC.J2002000981028 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-11-20 |
| Sediu social | Str. Ştefan cel Mare, 12, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.12 |
| Telefon | 0722668603 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CAMOS CONT SRL | aceeași clădire |
| BELFOUR - CĂTĂ SRL inactiv | 58 m |
| DOLCU L.D. SRL inactiv | 58 m |
| CALEA ÎNGERILOR SRL | 59 m |
| LARISA AGREMENT SRL | 102 m |
| IATSA SA | 112 m |
| RODSPECTRA FASONARE S.R.L. | 112 m |
| ANDAGRA SRL | 117 m |
| MIBO CONTUR SYSTEM SRL | 117 m |
| MEDETRANS S.R.L. | 120 m |
| ROMEDERA LOGISTIC S.R.L. | 120 m |
| AL MEDICAL CARE SRL | 131 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Arad
| 3029052 | RADICAL SRL |
| 3029923 | NOVA VEST R.R. SRL |
| 3220078 | VESCONT SRL |
| 3891839 | PREMIUM FINANCIAL MANAGEMENT SRL |
| 4143780 | ZORICONT SRL |
| 5301322 | TANTIEMA SRL |
| 5456297 | BOS STAR SRL |
| 5530334 | ARBET IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25