FAN TV SRL
CUI 15041866 · J33/649/2002 · dizolvare
FAN TV SRL are CUI 15041866, nr. de înregistrare J33/649/2002, înmatriculată pe 26.11.2002. Sediul social e în Sat Cârlibaba, Comuna Cârlibaba, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6110. În 2025: cifră de afaceri 500 lei, pierdere netă 1.267 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 500 lei · mediana 287 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -1 mii lei · mediana 114 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -253.4% · mediana 45.3% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 28.737 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 500 | — | 37.252 | 202.298 | 181.946 | 225.219 | 88.797 | 206.092 | 173.100 | 126.045 | 151.427 | 200.636 | 49.857 | 85.454 | 89.874 |
| Venituri totale | 500 | 0 | 111.654 | 202.298 | 181.946 | 225.219 | 88.797 | 206.092 | 173.100 | 126.045 | 151.427 | 200.636 | 49.857 | 85.454 | 109.669 |
| Cheltuieli totale | 1.762 | — | 104.878 | 157.716 | 141.903 | 116.326 | 86.926 | 91.709 | 73.319 | 83.719 | 68.752 | 35.613 | 23.694 | 77.811 | 101.219 |
| Profit / pierdere brută | -1.262 | 0 | 6.776 | 44.582 | 40.043 | 108.893 | 1.871 | 114.383 | 99.781 | 42.326 | 82.675 | 165.023 | 26.163 | 7.643 | 8.450 |
| Profit / pierdere netă | -1.267 | 0 | 5.682 | 42.822 | 38.224 | 106.640 | 984 | 112.323 | 98.050 | 40.041 | 78.132 | 159.004 | 24.543 | 6.426 | 7.098 |
| Active imobilizate | — | — | — | 195.423 | 221.129 | 253.551 | 296.840 | 330.695 | 378.696 | 222.816 | 238.816 | 165.149 | 26.549 | 1.050 | 2.492 |
| Active circulante | 4.620 | 5.882 | 6.470 | 136.382 | 67.499 | 105.275 | 34.718 | 9.166 | 64.690 | 115.770 | 62.535 | 56.670 | 35.570 | 35.409 | 27.974 |
| Stocuri | — | — | — | 4.900 | 35.200 | — | 9.822 | — | 11.333 | 4.701 | 1.592 | — | — | — | — |
| Creanțe | — | — | 3.193 | 90.582 | 7.487 | 45.651 | — | 6.311 | 1.312 | 107.312 | 212 | 2.312 | 2.880 | 2.312 | 2.312 |
| Casa și conturi la bănci | 4.620 | 5.882 | 3.277 | 40.900 | 24.812 | 59.624 | 24.896 | 2.855 | 52.045 | 3.757 | 60.731 | 54.358 | 32.690 | 33.097 | 25.662 |
| Datorii | 5 | 0 | 588 | 7.471 | 7.116 | 3.387 | 2.259 | 11.546 | 10.394 | 3.643 | 6.450 | 5.050 | 4.354 | 3.237 | 3.670 |
| Capitaluri proprii | 4.615 | 5.882 | 5.882 | 324.334 | 281.512 | 355.439 | 329.299 | 328.315 | 432.992 | 334.943 | 294.901 | 216.769 | 57.765 | 33.222 | 26.796 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.11.2002 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Vatra Dornei |
| CAEN principal | 6110 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FAN TV SRL |
| Nr. reg. com. | J33/649/2002 |
| EUID | ROONRC.J33/649/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-11-26 |
| Sediu social | , 45 A, Sat Cârlibaba Com. Cârlibaba, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, SAT CÂRLIBABA COM. CÂRLIBABA, , NR.45 A |
| Telefon | 0230575900 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6110 | 2012 – 2025 |
| 5911 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Suceava
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08