MIKI MC IMPEX S.R.L.
CUI 15112517 · J31/406/2002
MIKI MC IMPEX S.R.L. are CUI 15112517, nr. de înregistrare J31/406/2002, înmatriculată pe 23.12.2002. Sediul social e în Municipiul Zalău, jud. Sălaj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5610. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 166 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 1 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | — | 7.500 | 117.997 | 119.686 | 109.373 | 147.461 | 155.751 | 157.176 | 184.968 | 162.356 | 214.500 | 174.301 | 155.779 | 125.416 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 7.500 | 117.997 | 119.686 | 110.040 | 147.795 | 155.751 | 157.176 | 184.968 | 162.356 | 214.500 | 174.303 | 155.783 | 125.417 |
| Cheltuieli totale | 0 | — | 3.161 | 123.404 | 115.894 | 101.984 | 140.389 | 154.040 | 146.992 | 146.829 | 155.202 | 192.824 | 179.141 | 160.623 | 151.329 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 4.339 | -5.407 | 3.792 | 8.056 | 7.406 | 1.711 | 10.184 | 38.139 | 7.154 | 21.676 | -4.838 | -4.840 | -25.912 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 3.621 | -6.588 | 2.618 | 6.945 | 5.904 | 137 | 8.584 | 36.283 | 2.283 | 15.347 | -10.591 | -4.840 | -25.912 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | 1.202 | 1.202 | 2.306 | 4.514 | 4.514 | 5.618 | 8.750 | 8.750 | 8.750 | 8.594 | 9.969 |
| Active circulante | 705 | 705 | 705 | 4.056 | 25.026 | 12.928 | 13.003 | 7.991 | 12.561 | 19.925 | 3.709 | 5.093 | 5.968 | 13.991 | 10.797 |
| Stocuri | 0 | — | — | 347 | 485 | 1.507 | 1.917 | 5.533 | 435 | 254 | 766 | 825 | 1.519 | 1.273 | 476 |
| Creanțe | 0 | — | 0 | 42 | 1.084 | 758 | — | — | — | — | — | 808 | 458 | — | 2.600 |
| Casa și conturi la bănci | 705 | 705 | 705 | 3.667 | 23.457 | 10.663 | 11.086 | 2.458 | 12.126 | 19.671 | 2.943 | 3.460 | 3.991 | 12.718 | 7.721 |
| Datorii | 1.701 | 1.701 | 1.701 | 8.673 | 21.639 | 12.159 | 13.338 | 10.534 | 15.104 | 23.572 | 31.985 | 33.368 | 49.591 | 48.398 | 41.939 |
| Capitaluri proprii | -996 | -996 | -996 | -4.617 | 4.589 | 1.971 | 1.971 | 1.971 | 1.971 | 1.971 | -19.526 | -19.525 | -34.873 | -25.813 | -21.173 |
| Capital subscris vărsat | — | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.12.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj |
| CAEN principal | 5610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIKI MC IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J31/406/2002 |
| EUID | ROONRC.J31/406/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-12-23 |
| Sediu social | Str. Olarilor, 1A, Mun. Zalău, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. OLARILOR, NR.1A |
| Telefon | 0740313168 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALCHEMICAL RECYCLING TUBAL CAIN S.R.L. | aceeași clădire |
| ARAL ROM-CONS S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANT MMO RACING S.R.L. | aceeași clădire |
| BAVARIA GOLD CONSTRUCTION SRL | aceeași clădire |
| BAVARIA INSTAL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| COSTUME POPULARE LA NASU S.R.L. | aceeași clădire |
| DR.C DENTAL ESTETIQUE S.R.L. | aceeași clădire |
| ETNO NASU S.R.L. | aceeași clădire |
| LOG SUPPORT.EXE SRL | aceeași clădire |
| SMART FINANCIAL PARTNERS S.R.L. | aceeași clădire |
| TOP GIA RACING SRL inactiv | aceeași clădire |
| VEGA CIUPE CHIS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5610 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Sălaj
| 681360 | TUNYOGI SRL |
| 687797 | RESTAURANT ASTRA SRL |
| 688318 | PUSCAS-TRANS SRL |
| 3988727 | ARES IMPEX SRL |
| 5670087 | STEFANEL COMP SRL |
| 8890915 | IMBISS IMPORT EXPORT SRL |
| 10830311 | CASA GRANDE SRL |
| 11606542 | ELY & ANDY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25