NEW FLORIX 1992 SRL
CUI 152033 · J1992000345030
NEW FLORIX 1992 SRL are CUI 152033, nr. de înregistrare J1992000345030, înmatriculată pe 31.01.1992. Sediul social e în Municipiul Câmpulung, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 6.280 lei, profit net 651 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6 mii lei · mediana 199 mii lei | 3% din mediană |
| Profit net | 651 lei · mediana 3 mii lei | 23% din mediană |
| Marjă netă | 10.4% · mediana 1.6% | 650% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.280 | 6.532 | 9.425 | 8.557 | 0 | 1.593 | 11.944 | 10.620 | 9.420 | 16.191 | 8.238 | 6.038 | 15.615 | 12.865 |
| Venituri totale | 6.280 | 6.532 | 9.425 | 8.557 | 0 | 1.593 | 11.944 | 10.620 | 9.420 | 16.191 | 8.238 | 6.038 | 15.615 | 12.865 |
| Cheltuieli totale | 5.451 | 5.903 | 8.279 | 9.422 | 0 | 2.742 | 11.657 | 13.895 | 10.221 | 22.728 | 7.089 | 13.569 | 13.949 | 20.414 |
| Profit / pierdere brută | 829 | 629 | 1.146 | -865 | 0 | -1.149 | 287 | -3.275 | -801 | -6.537 | 1.149 | -7.531 | 1.666 | -7.549 |
| Profit / pierdere netă | 651 | 402 | 789 | -1.001 | 0 | -1.156 | 167 | -3.532 | -1.084 | -7.023 | 902 | -7.707 | 1.666 | -7.549 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | — | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 717 |
| Active circulante | 6.705 | 6.085 | 5.985 | 7.914 | 3.840 | 3.840 | 5.600 | 3.476 | 4.273 | 2.810 | 3.992 | 4.476 | 1.805 | 5.454 |
| Stocuri | 1.554 | 1.460 | 2.242 | 4.629 | 3.839 | 3.839 | 4.501 | 3.283 | 3.335 | 2.379 | 3.816 | 3.646 | 1.649 | 3.628 |
| Creanțe | 0 | — | — | — | — | — | 13 | 16 | 17 | 10 | 13 | 1 | 1 | 2 |
| Casa și conturi la bănci | 5.151 | 4.625 | 3.743 | 3.285 | 1 | 1 | 1.086 | 177 | 921 | 421 | 163 | 829 | 155 | 1.824 |
| Datorii | 23.430 | 23.462 | 23.764 | 26.482 | 21.407 | 21.407 | 29.254 | 27.235 | 24.500 | 21.954 | 19.494 | 20.880 | 10.502 | 16.534 |
| Capitaluri proprii | -16.725 | -17.377 | -17.779 | -18.568 | -17.567 | -17.567 | -23.654 | -23.759 | -20.227 | -19.144 | -15.502 | -16.404 | -8.697 | -10.363 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEW FLORIX 1992 SRL |
| Nr. reg. com. | J1992000345030 |
| EUID | ROONRC.J1992000345030 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-01-31 |
| Sediu social | Str. COLONEL STANESCU, 3, Mun. Câmpulung, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. COLONEL STANESCU, NR.3 |
| Telefon | 741219165 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| RACO SCORPION MA SRL | 90 m |
| AMAELI BELLA FLORE SRL | 184 m |
| ADAM ŞI EVA CLOTHING SRL | 188 m |
| ARTHEA PYT 2004 SRL inactiv | 200 m |
| AYSHA S.R.L. | 200 m |
| GALACTIC CONSTRUCT 2007 SRL inactiv | 200 m |
| MIHAI TRAVEL CONSTRUCT S.R.L. | 200 m |
| CRIDOR-URBAN SERV SRL | 210 m |
| HAPPY CURIER LOGISTIC S.R.L. inactiv | 218 m |
| MERCURY LANGUAGES SRL | 218 m |
| MORANTE - FAMILY SRL inactiv | 218 m |
| VRB MOBILITY S.R.L. | 218 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4712 | 2025 |
| 4789 | 2015 – 2024 |
| 4719 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Argeş
| 132796 | ATO IMPEX SRL |
| 135229 | COMOB SRL |
| 150261 | MIRIFIC SRL |
| 150784 | INIC SRL |
| 150997 | CAROL SRL |
| 151720 | NISTKESNER SRL |
| 152440 | MOVANI MARKET SRL |
| 152726 | KATY IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25