VASI PREST SERVICE SRL
CUI 15212885 · J33/116/2003
VASI PREST SERVICE SRL are CUI 15212885, nr. de înregistrare J33/116/2003, înmatriculată pe 13.02.2003. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9521. În 2025: cifră de afaceri 20.300 lei, profit net 16.769 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 20 mii lei · mediana 129 mii lei | 16% din mediană |
| Profit net | 17 mii lei · mediana 4 mii lei | 458% din mediană |
| Marjă netă | 82.6% · mediana 3.6% | de 23× mediana |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 20.300 | 16.570 | 18.210 | 16.530 | 14.411 | 13.630 | 15.785 | 13.337 | 7.441 | 5.875 | 4.230 | 3.981 | 3.181 | 2.831 | 4.227 |
| Venituri totale | 20.300 | 16.570 | 18.210 | 16.530 | 14.464 | 18.630 | 25.785 | 13.337 | 7.441 | 5.875 | 4.230 | 3.981 | 3.181 | 2.831 | 4.227 |
| Cheltuieli totale | 337 | 190 | 102 | 410 | 2.579 | 17.100 | 25.524 | 23.431 | 15.285 | 10.895 | 8.262 | 13.287 | 11.989 | 11.231 | 10.284 |
| Profit / pierdere brută | 19.963 | 16.380 | 18.108 | 16.120 | 11.885 | 1.530 | 261 | -10.094 | -7.844 | -5.020 | -4.032 | -9.306 | -8.808 | -8.400 | -6.057 |
| Profit / pierdere netă | 16.769 | 13.760 | 15.211 | 15.810 | 11.623 | 1.276 | 103 | -10.228 | -7.988 | -5.196 | -4.159 | -9.425 | -8.904 | -8.483 | -6.184 |
| Active circulante | 17 | 4 | 574 | 46 | 36 | 299 | 243 | 7 | -58 | -14 | 372 | 395 | 7.043 | 7.695 | 14.484 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 428 | 428 | 235 | 235 | 475 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.769 | 6.769 | 12.890 |
| Casa și conturi la bănci | 17 | 4 | 574 | 46 | 36 | 299 | 243 | 7 | -58 | -14 | -56 | -33 | 39 | 691 | 1.119 |
| Datorii | 12.531 | 29.287 | 43.617 | 58.300 | 74.100 | 85.964 | 87.184 | 87.052 | 76.758 | 68.815 | 64.005 | 59.869 | 57.092 | 48.841 | 47.147 |
| Capitaluri proprii | -12.514 | -29.283 | -43.043 | -58.254 | -74.064 | -85.665 | -86.941 | -87.045 | -76.816 | -68.829 | -63.633 | -59.474 | -50.049 | -41.146 | -32.663 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.02.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 9521 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VASI PREST SERVICE SRL |
| Nr. reg. com. | J33/116/2003 |
| EUID | ROONRC.J33/116/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-02-13 |
| Sediu social | Str. Duzilor, 2, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. DUZILOR, NR.2, BL.13, SC.A, AP.44 |
| Telefon | 0722778783 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADVISO S.R.L. | aceeași clădire |
| CLOUDWORKS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COSMI DMS TRANS SPEDITION S.R.L. | aceeași clădire |
| EMCA FENESTRA S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOSAR TERM S.R.L. | aceeași clădire |
| GROUP WELL MAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LEGAL EXPERT SRL inactiv | aceeași clădire |
| PRELIPCEAN SRL | aceeași clădire |
| PROMONTAJ S.R.L. | aceeași clădire |
| RODIROM COM SRL | aceeași clădire |
| SEMCRY INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| TRAVEL MWM 2011 SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9529 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Suceava
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25