CENTRUL MEDICAL ANGIOMED SRL
CUI 15228458 · J2003000254224
CENTRUL MEDICAL ANGIOMED SRL are CUI 15228458, nr. de înregistrare J2003000254224, înmatriculată pe 19.02.2003. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 664.400 lei, profit net 346.907 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 664 mii lei · mediana 220 mii lei | 302% din mediană |
| Profit net | 347 mii lei · mediana 40 mii lei | 864% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 52.2% · mediana 22.2% | 235% din mediană |
| Cifră pe salariat | 332 mii lei · mediana 202 mii lei | 164% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 664.400 | 585.729 | 584.455 | 509.150 | 588.510 | 422.729 | 467.911 | 139.590 | 130.625 | 239.298 | 227.211 | 296.430 | 307.369 | 421.125 | 427.360 |
| Venituri totale | 664.400 | 585.729 | 584.456 | 509.150 | 588.549 | 435.608 | 474.857 | 139.590 | 130.625 | 239.298 | 227.217 | 296.446 | 307.424 | 421.543 | 428.817 |
| Cheltuieli totale | 297.960 | 338.522 | 486.775 | 348.175 | 409.291 | 309.508 | 204.261 | 144.883 | 141.185 | 164.308 | 246.734 | 292.929 | 305.451 | 299.032 | 273.685 |
| Profit / pierdere brută | 366.440 | 247.207 | 97.681 | 160.975 | 179.258 | 126.100 | 270.596 | -5.293 | -10.560 | 74.990 | -19.517 | 3.517 | 1.973 | 122.511 | 155.132 |
| Profit / pierdere netă | 346.907 | 229.986 | 92.186 | 155.983 | 173.961 | 121.840 | 265.847 | -6.689 | -11.866 | 70.204 | -20.033 | 2.339 | 1.647 | 109.865 | 142.267 |
| Active imobilizate | 716.429 | 363.176 | 279.918 | 440.015 | 296.976 | 325.530 | 316.347 | 273.489 | 269.582 | 293.253 | 322.196 | 469.740 | 532.972 | 583.754 | 407.580 |
| Active circulante | 251.732 | 249.391 | 115.112 | 153.240 | 884.442 | 729.198 | 744.372 | 490.152 | 513.865 | 545.875 | 518.441 | 446.236 | 448.414 | 471.648 | 404.896 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.713 | — | — | — | — | 27 | 0 | 27.914 | 19.312 | 2.985 |
| Creanțe | 250.821 | 226.504 | 98.683 | 151.165 | 883.371 | 722.551 | 586.482 | 384.946 | 385.274 | 414.050 | 412.889 | 411.015 | 412.194 | 447.841 | 377 |
| Casa și conturi la bănci | 911 | 22.887 | 16.429 | 2.075 | 1.071 | 4.934 | 157.890 | 105.206 | 128.591 | 131.825 | 105.525 | 35.221 | 8.306 | 4.495 | 401.534 |
| Datorii | 606.599 | 367.912 | 287.361 | 422.872 | 242.549 | 289.835 | 389.782 | 358.551 | 371.668 | 415.483 | 487.154 | 542.460 | 610.209 | 685.872 | 552.812 |
| Capitaluri proprii | 361.562 | 244.655 | 107.669 | 170.383 | 938.869 | 764.893 | 670.937 | 405.090 | 411.779 | 423.645 | 353.483 | 373.516 | 371.177 | 369.530 | 259.664 |
| Capital subscris vărsat | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 6 | 6 | — | 8 | 9 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.02.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CENTRUL MEDICAL ANGIOMED SRL |
| Nr. reg. com. | J2003000254224 |
| EUID | ROONRC.J2003000254224 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-02-19 |
| Sediu social | Şos. Păcurari, 37, parter. spaţiul comercial nr. 6. camera 7, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. PĂCURARI, NR.37, PARTER. SPAŢIUL COMERCIAL NR. 6. CAMERA 7, BL.543B, SC.B |
| Telefon | 0748065910 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AB ASSET MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX INSTANT COFFEE SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| ANGIO-DENT SRL | aceeași clădire |
| BEL ART WORLD SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL DE DIAGNOSTIC CUANTIC MED S.R.L. | aceeași clădire |
| SDENTIST SRL | aceeași clădire |
| YYRTHERM COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ARINA CREATIVE EVENTS S.R.L. | 38 m |
| B2B AGENCY SRL | 38 m |
| BROCARS S.R.L. inactiv | 38 m |
| CRIS ASSIST SRL inactiv | 38 m |
| T.T. SCALEUP SYSTEMS S.R.L. | 38 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8622 | 2024 – 2025 |
| 8621 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08