SANTAMARIA & COMPANY GROUP S.R.L.
CUI 15326847 · J02/385/2003
SANTAMARIA & COMPANY GROUP S.R.L. are CUI 15326847, nr. de înregistrare J02/385/2003, înmatriculată pe 31.03.2003. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4399. În 2025: cifră de afaceri 743.626 lei, profit net 156.884 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 744 mii lei · mediana 221 mii lei | 337% din mediană |
| Profit net | 157 mii lei · mediana 19 mii lei | 840% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 21.1% · mediana 9.3% | 227% din mediană |
| Cifră pe salariat | 744 mii lei · mediana 141 mii lei | 526% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 743.626 | 543.600 | 652.344 | 495.758 | 402.940 | 263.556 | 198.770 | 176.872 | 44.672 | 140.293 | 105.088 | 117.133 | 290.532 | 482.339 | 149.723 |
| Venituri totale | 744.487 | 947.302 | 660.893 | 495.758 | 402.942 | 263.566 | 201.433 | 176.882 | 44.672 | 140.617 | 105.088 | 117.148 | 290.532 | 482.340 | 149.723 |
| Cheltuieli totale | 570.906 | 347.134 | 350.500 | 232.014 | 222.003 | 170.922 | 183.755 | 222.555 | 189.657 | 185.556 | 272.756 | 151.741 | 223.215 | 187.747 | 154.880 |
| Profit / pierdere brută | 173.581 | 600.168 | 310.393 | 263.744 | 180.939 | 92.644 | 17.678 | -45.673 | -144.985 | -44.939 | -167.668 | -34.593 | 67.317 | 294.593 | -5.157 |
| Profit / pierdere netă | 156.884 | 574.657 | 303.785 | 250.835 | 168.851 | 84.888 | 12.016 | -50.979 | -146.924 | -49.158 | -170.823 | -38.107 | 53.630 | 250.025 | -5.409 |
| Active imobilizate | 915.994 | 582.114 | 406.745 | 453.359 | 492.296 | 555.734 | 196.599 | 255.510 | 291.248 | 376.843 | 435.623 | 539.145 | 593.103 | 680.014 | 598.633 |
| Active circulante | 317.176 | 496.006 | 573.416 | 288.228 | 287.037 | 151.123 | 206.609 | 155.039 | 118.717 | 251.378 | 190.473 | 281.634 | 285.581 | 267.209 | 73.967 |
| Stocuri | 11.687 | 2.739 | — | 1.505 | 1.128 | — | 5.441 | 4.863 | 2.491 | 1.676 | 1.676 | 1.676 | 0 | 999 | 14 |
| Creanțe | 165.480 | 109.862 | 122.563 | 110.578 | 121.703 | 96.357 | 96.405 | 109.776 | 98.588 | 165.509 | 170.221 | 149.224 | 150.059 | 218.286 | 68.397 |
| Casa și conturi la bănci | 140.009 | 383.405 | 450.853 | 176.145 | 164.206 | 54.766 | 104.763 | 40.400 | 17.638 | 84.193 | 18.576 | 130.734 | 135.522 | 47.924 | 5.556 |
| Datorii | 142.869 | 116.924 | 528.402 | 593.614 | 692.607 | 799.519 | 570.220 | 589.577 | 538.014 | 609.346 | 568.601 | 592.461 | 601.721 | 723.891 | 699.292 |
| Capitaluri proprii | 1.090.301 | 961.196 | 451.759 | 147.973 | 86.726 | -92.662 | -167.012 | -179.028 | -128.049 | 18.875 | 57.495 | 228.318 | 276.963 | 223.332 | -26.692 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.03.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 4399 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SANTAMARIA & COMPANY GROUP SRL |
| Nr. reg. com. | J02/385/2003 |
| EUID | ROONRC.J02/385/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-03-31 |
| Sediu social | Bld. Decebal, 18, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, BLD. DECEBAL, NR.18, ET.S, AP.9 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADMINOVA DIGITAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ARVINAD 2011 SRL | aceeași clădire |
| ARY & MAD S.R.L. | aceeași clădire |
| AT INTERMODAL INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| AT INTERMODAL ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| AURORA AI SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AVAS EXPRESS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BGP EXPERT AUTOMATION S.R.L. | aceeași clădire |
| BIODSTA HOT S.R.L. | aceeași clădire |
| BIOINVENT MEDICAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| BISNER ENGINEERING SRL inactiv | aceeași clădire |
| BMC.SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4619 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 15634162 | BIOVITAL NATUR S.R.L. |
| 16521986 | ROTAMAI IMPEX S.R.L. |
| 18462398 | BAU TECHNIQUES S.R.L. |
| 24436415 | STRUŢ SIMONA - CĂTĂLINA "STRUŢ SIMONA - CĂTĂLINA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08