COFRAN DESIGN S.R.L.
CUI 15344703 · J2018001252083
COFRAN DESIGN S.R.L. are CUI 15344703, nr. de înregistrare J2018001252083, înmatriculată pe 29.05.2018. Sediul social e în Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 445.965 lei, profit net 13.024 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 446 mii lei · mediana 172 mii lei | 259% din mediană |
| Profit net | 13 mii lei · mediana 31 mii lei | 41% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2.9% · mediana 23.6% | 12% din mediană |
| Cifră pe salariat | 446 mii lei · mediana 176 mii lei | 253% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 445.965 | 282.243 | 156.437 | 113.847 | 76.900 | 80.116 | 110.860 | 109.333 | 38.638 | 79.132 | 37.561 | 36.277 | 73.087 | 70.418 | 8.098 |
| Venituri totale | 707.791 | 340.712 | 156.440 | 114.434 | 77.106 | 83.455 | 115.197 | 110.217 | 38.667 | 79.212 | 37.561 | 36.277 | 73.087 | 70.449 | 8.098 |
| Cheltuieli totale | 686.293 | 320.258 | 131.462 | 75.965 | 55.953 | 81.312 | 112.788 | 66.371 | 36.071 | 41.866 | 31.487 | 22.084 | 25.491 | 14.827 | 3.243 |
| Profit / pierdere brută | 21.498 | 20.454 | 24.978 | 38.469 | 21.153 | 2.143 | 2.409 | 43.846 | 2.596 | 37.346 | 6.074 | 14.193 | 47.596 | 55.622 | 4.855 |
| Profit / pierdere netă | 13.024 | 17.865 | 20.898 | 35.550 | 20.381 | 1.331 | 1.247 | 42.743 | 1.662 | 34.970 | 4.947 | 13.104 | 45.403 | 53.458 | 4.855 |
| Active imobilizate | 158.613 | 82.125 | 102.565 | 64.045 | 82.502 | 17.490 | 20.374 | 371.069 | 26.654 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 555.595 | 277.671 | 76.594 | 44.885 | 47.687 | 35.223 | 30.848 | 3.755 | 6.864 | 37.204 | 9.731 | 6.274 | 13.187 | 10.329 | 2.968 |
| Stocuri | 343.461 | 204.558 | 23.780 | 15.953 | 13.589 | 12.648 | 10.979 | — | 2.136 | — | — | — | — | — | 301 |
| Creanțe | 118.380 | 49.493 | 42.807 | 25.387 | 27.135 | 20.060 | 6.220 | 1.691 | 4.204 | 6.285 | 2.892 | 5.239 | 7.237 | 6.405 | 1.788 |
| Casa și conturi la bănci | 93.754 | 23.620 | 10.007 | 3.545 | 6.963 | 2.515 | 13.649 | 2.064 | 524 | 30.919 | 6.839 | 1.035 | 5.950 | 3.924 | 879 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 13 | 166 | 13 | 173 | — | — | 370 | — | — |
| Datorii | 556.684 | 215.296 | 52.524 | 3.192 | 60.001 | 2.599 | 4.869 | 320.115 | 31.155 | 1.903 | 4.280 | 2.935 | 23.322 | 65.498 | 111.595 |
| Venituri în avans | 2.417 | 2.417 | 2.417 | 2.417 | 2.417 | 2.417 | — | 9.756 | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 155.107 | 142.083 | 124.218 | 103.321 | 67.771 | 47.697 | 46.366 | 45.119 | 2.376 | 35.474 | 5.451 | 3.339 | -9.765 | -55.169 | -108.627 |
| Capital subscris vărsat | 630 | 630 | 630 | 630 | 630 | 630 | 630 | 630 | 630 | 420 | 420 | 420 | 420 | 420 | 420 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 29.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COFRAN DESIGN S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001252083 |
| EUID | ROONRC.J2018001252083 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-29 |
| Sediu social | Str. Lunii, 19, CAMERA 2, Sat Sânpetru Com. Sânpetru, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. LUNII, NR.19, CAMERA 2, AP.4 |
| Telefon | 0241580825 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DASCALU WIND SERVICE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MATTHIAS SKY ACCESS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ILIANDA PROJECT S.R.L. inactiv | 39 m |
| GUD CONCEPT S.R.L. | 42 m |
| PAMCRI CONSTRUCT S.R.L. | 42 m |
| TCB GASTRO FOOD S.R.L. | 42 m |
| MENTOR KIDS S.R.L. | 47 m |
| PILONUL S.R.L. inactiv | 47 m |
| THE WASH EXPRESS S.R.L. | 47 m |
| LITTLE UNIVERSE S.R.L. | 58 m |
| MT GOODLINESS S.R.L. | 58 m |
| RALBAY I.N. S.R.L. | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Braşov
| 405039 | BURCEA CONSTRUCTII SRL |
| 1093113 | CLEPSIDRA SRL |
| 1098315 | AGENTIE DE ARHITECTURA SI DESIGN ADA SRL |
| 1104301 | ACTUAL SRL |
| 3048763 | INSERT STUDIO SRL |
| 3216638 | SANNIS SRL |
| 3480337 | LIMAGE SRL |
| 3582620 | EGO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-11-08