MARSTELI SRL
CUI 15378366 · J2003000487053
MARSTELI SRL are CUI 15378366, nr. de înregistrare J2003000487053, înmatriculată pe 17.04.2003. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 1.548.155 lei, profit net 2.649 lei, 13 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,5 mil lei · mediana 166 mii lei | 934% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 1 mii lei | 205% din mediană |
| Salariați | 13 · mediana 2 | 650% din mediană |
| Marjă netă | 0.2% · mediana 1% | 20% din mediană |
| Cifră pe salariat | 119 mii lei · mediana 131 mii lei | 91% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.548.155 | 1.576.703 | 1.961.933 | 1.484.033 | 1.218.971 | 1.043.831 | 1.186.192 | 934.015 | 655.307 | 511.210 | 233.964 | 72.330 | 67.079 | 91.187 | 0 |
| Venituri totale | 1.957.503 | 1.695.137 | 2.009.612 | 1.619.555 | 1.268.131 | 1.081.793 | 1.192.465 | 936.875 | 782.845 | 509.466 | 233.964 | 72.330 | 90.023 | 91.187 | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.950.465 | 2.428.088 | 1.944.035 | 1.562.239 | 1.240.567 | 1.032.192 | 1.135.522 | 910.972 | 767.592 | 488.567 | 203.924 | 93.165 | 87.797 | 91.160 | — |
| Profit / pierdere brută | 7.038 | -732.951 | 65.577 | 57.316 | 27.564 | 49.601 | 56.943 | 25.903 | 15.253 | 20.899 | 30.040 | -20.835 | 2.226 | 27 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 2.649 | -783.821 | 49.907 | 43.882 | 16.478 | 41.693 | 45.017 | 16.562 | 7.435 | 15.787 | 24.079 | -23.006 | 449 | 27 | 0 |
| Active imobilizate | 71.612 | 86.698 | 65.738 | 48.174 | 33.173 | 17.103 | 7.388 | 3.710 | 1.222 | 1.425 | 1.629 | 1.833 | 1.833 | 1.833 | 1.833 |
| Active circulante | 187.007 | 176.702 | 303.984 | 307.000 | 396.245 | 405.002 | 356.757 | 323.027 | 233.341 | 230.402 | 88.183 | 47.484 | 35.950 | 15.841 | 1.624 |
| Stocuri | 78.357 | 67.465 | 212.081 | 250.349 | 345.155 | 341.803 | 315.939 | 306.144 | 228.681 | 212.637 | 86.857 | 41.741 | 35.698 | 15.479 | — |
| Creanțe | 96.175 | 72.024 | 34.603 | 11.949 | 18.738 | 46.600 | 17.635 | 13.875 | 2.637 | 623 | 600 | 200 | 200 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 12.475 | 37.213 | 57.300 | 44.702 | 32.352 | 16.599 | 23.183 | 3.008 | 2.023 | 17.142 | 726 | 5.543 | 52 | 362 | 1.624 |
| Cheltuieli în avans | 134.400 | 201.600 | 518.798 | 201.600 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 895.056 | 1.010.169 | 649.868 | 368.029 | 284.555 | 293.720 | 277.454 | 285.063 | 209.451 | 214.150 | 87.923 | 71.507 | 36.967 | 17.307 | 3.117 |
| Capitaluri proprii | -502.037 | -545.169 | 238.652 | 188.745 | 144.863 | 128.385 | 86.691 | 41.674 | 25.112 | 17.677 | 1.889 | -22.190 | 816 | 367 | 340 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 13 | 13 | 16 | 13 | 12 | 14 | 15 | 12 | 12 | 9 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.04.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARSTELI SRL |
| Nr. reg. com. | J2003000487053 |
| EUID | ROONRC.J2003000487053 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-04-17 |
| Sediu social | Str. Navigatorilor, 37, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. NAVIGATORILOR, NR.37 |
| Telefon | 0757717883 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALFORNO MARIO S.R.L. | aceeași clădire |
| BRÎNZAȘ FEFE S.R.L. | aceeași clădire |
| REAL FOOD PRODUCTS S.R.L. | 18 m |
| REKSPED S.R.L. | 22 m |
| FLORDOR CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 38 m |
| LA NAGY MIXT S.R.L. inactiv | 38 m |
| RAUL & DAN TRANS SRL | 46 m |
| DIVIN BEAUTY CONCEPT S.R.L. | 51 m |
| HONEST SRL | 51 m |
| OPIRAN SRL inactiv | 65 m |
| LOVELY DENARI S.R.L. | 70 m |
| KIDOOMUSIC S.R.L. | 82 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5611 | 2025 |
| 5610 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bihor
| 51217 | FERONA MD PRODIMPEX SRL |
| 65239 | VENTA COMIMPEX SRL |
| 70359 | EUROMERCATO SRL |
| 87016 | PROD.COM.SERV.GHIOANA SRL |
| 87652 | OVIDIU COOM SRL |
| 89092 | BILA COM SRL |
| 89238 | GABRIEL IMPEX SRL |
| 93859 | LOVE IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25