POP-ELEGANCE SRL
CUI 15380366 · J2003000345337
POP-ELEGANCE SRL are CUI 15380366, nr. de înregistrare J2003000345337, înmatriculată pe 17.04.2003. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1421. În 2025: cifră de afaceri 10.499 lei, profit net 1.792 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 254 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 7 mii lei | 24% din mediană |
| Marjă netă | 17.1% · mediana 3% | 570% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 10.499 | 11.292 | 5.986 | 7.281 | 8.029 | 5.088 | 11.008 | 9.449 | 12.214 | 15.468 | 4.678 | 3.193 | 3.307 | 1.002 | 1.923 |
| Venituri totale | 10.499 | 11.292 | 5.986 | 7.281 | 8.029 | 5.088 | 11.008 | 9.449 | 12.214 | 15.468 | 4.678 | 3.193 | 3.307 | 1.002 | 1.923 |
| Cheltuieli totale | 8.366 | 8.727 | 5.507 | 7.350 | 8.728 | 5.914 | 11.288 | 10.679 | 17.257 | 14.413 | 4.811 | 4.111 | 4.060 | 2.669 | 4.649 |
| Profit / pierdere brută | 2.133 | 2.565 | 479 | -69 | -699 | -826 | -280 | -1.230 | -5.043 | 1.055 | -133 | -918 | -753 | -1.667 | -2.726 |
| Profit / pierdere netă | 1.792 | 2.155 | 402 | -287 | -939 | -969 | -610 | -1.513 | -5.409 | 591 | -273 | -1.014 | -845 | -1.667 | -2.726 |
| Active imobilizate | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 | 4.455 |
| Active circulante | 16.476 | 14.842 | 7.109 | 10.874 | 16.219 | 24.810 | 25.797 | 38.304 | 44.096 | 65.941 | 67.614 | 63.871 | 65.309 | 65.185 | 64.352 |
| Stocuri | 11.723 | 9.353 | 5.349 | 7.041 | 13.119 | 19.838 | 24.432 | 34.499 | 43.145 | 59.158 | 66.127 | 60.346 | 62.512 | 64.746 | 63.768 |
| Creanțe | 12 | 42 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.143 | — | — | 186 | 1 |
| Casa și conturi la bănci | 4.741 | 5.447 | 1.760 | 3.833 | 3.100 | 4.972 | 1.365 | 3.805 | 951 | 6.783 | 344 | 3.525 | 2.797 | 253 | 583 |
| Datorii | 52.281 | 52.439 | 46.861 | 51.028 | 56.086 | 63.738 | 63.756 | 75.653 | 79.932 | 96.368 | 98.632 | 94.615 | 95.039 | 94.070 | 91.570 |
| Capitaluri proprii | -31.350 | -33.142 | -35.297 | -35.699 | -35.412 | -34.473 | -33.504 | -32.894 | -31.381 | -25.972 | -26.563 | -26.289 | -25.275 | -24.430 | -22.763 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.04.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 1421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | POP-ELEGANCE SRL |
| Nr. reg. com. | J2003000345337 |
| EUID | ROONRC.J2003000345337 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-04-17 |
| Sediu social | Str. RARAU, 4, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. RARAU, NR.4, BL.139, SC.E, AP.2 |
| Telefon | 0740021959 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DARIO SERVICE AUTO S.R.L.-D. inactiv | aceeași clădire |
| DIDASTOL TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| FAUSTA PINK SRL inactiv | aceeași clădire |
| JMI HM GROUP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| JMI HM SERVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LONGOTRUCKS SRL | aceeași clădire |
| CARACATITA COM SRL | 45 m |
| CARPUNKT S.R.L. inactiv | 45 m |
| BUTES COM SRL | 60 m |
| MOVERIDE S.R.L. | 60 m |
| ANITUR COM SRL | 72 m |
| AUTO MACOVEI SRL | 72 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4782 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Suceava
| 2691387 | JANICE SRL |
| 5099291 | MODA-MISS SRL |
| 11228293 | DERE ȘTEFAN S.R.L. |
| 12551640 | IKA LUX SRL |
| 18175196 | MY CRIS SRL |
| 21360258 | ASCALTEX SRL |
| 22243019 | DERMAN CAMI MOD SRL |
| 32941280 | TEXMARIELI S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25