SWEET BIANCA SRL
CUI 15399962 · J2003001416135
SWEET BIANCA SRL are CUI 15399962, nr. de înregistrare J2003001416135, înmatriculată pe 23.04.2003. Sediul social e în Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1082. În 2025: cifră de afaceri 735.918 lei, profit net 70.025 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 736 mii lei · mediana 254 mii lei | 289% din mediană |
| Profit net | 70 mii lei · mediana 7 mii lei | 935% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 2 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 9.5% · mediana 3% | 317% din mediană |
| Cifră pe salariat | 184 mii lei · mediana 162 mii lei | 114% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 735.918 | 793.867 | 831.517 | 835.448 | 864.172 | 693.385 | 817.975 | 1.001.081 | 997.474 | 903.428 | 801.274 | 583.291 | 569.095 | 495.359 | 506.007 |
| Venituri totale | 841.948 | 904.484 | 1.514.010 | 1.426.111 | 1.509.368 | 1.215.782 | 1.446.456 | 1.745.959 | 1.669.200 | 1.592.453 | 1.484.090 | 1.078.692 | 953.691 | 869.218 | 945.168 |
| Cheltuieli totale | 753.020 | 1.014.958 | 1.562.366 | 1.487.437 | 1.400.704 | 1.214.929 | 1.419.011 | 1.577.071 | 1.546.844 | 1.501.056 | 1.313.797 | 1.027.730 | 1.012.069 | 945.410 | 965.294 |
| Profit / pierdere brută | 88.928 | -110.474 | -48.356 | -61.326 | 108.664 | 853 | 27.445 | 168.888 | 122.356 | 91.397 | 170.293 | 50.962 | -58.378 | -76.192 | -20.126 |
| Profit / pierdere netă | 70.025 | -133.815 | -57.084 | -69.684 | 100.022 | -6.081 | 19.195 | 158.844 | 112.595 | 91.397 | 170.293 | 50.962 | -58.378 | -76.192 | -20.126 |
| Active imobilizate | 13.297 | 14.804 | 16.614 | 15.240 | 18.223 | 23.547 | 29.270 | 29.827 | 33.207 | 40.269 | 42.288 | 52.874 | 51.540 | 47.513 | 55.095 |
| Active circulante | 179.929 | 191.673 | 230.652 | 251.977 | 315.861 | 224.270 | 227.792 | 208.527 | 161.831 | 159.083 | 143.812 | 109.882 | 78.399 | 106.534 | 73.300 |
| Stocuri | 131.518 | 156.132 | 198.308 | 210.723 | 252.646 | 175.832 | 200.637 | 157.616 | 137.091 | 120.429 | 114.232 | 89.127 | 67.317 | 88.225 | 61.044 |
| Creanțe | 16.575 | 16.541 | 15.927 | 11.736 | 14.148 | 7.473 | 3.135 | 5.742 | 1.642 | — | 9.408 | 8.586 | 1.423 | 833 | 2.680 |
| Casa și conturi la bănci | 31.836 | 19.000 | 16.417 | 29.518 | 49.067 | 40.965 | 24.020 | 45.169 | 23.098 | 38.654 | 20.172 | 12.169 | 9.659 | 17.476 | 9.576 |
| Datorii | 54.480 | 137.757 | 101.815 | 64.681 | 61.864 | 75.619 | 78.783 | 79.270 | 139.332 | 256.241 | 334.386 | 481.335 | 499.480 | 465.210 | 363.367 |
| Capitaluri proprii | 138.746 | 68.720 | 145.451 | 202.536 | 272.220 | 172.198 | 178.279 | 159.084 | 55.706 | -56.889 | -148.286 | -318.579 | -369.541 | -311.163 | -234.972 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | — | 6 | 7 | 8 | 8 | 7 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.04.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 1082 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SWEET BIANCA SRL |
| Nr. reg. com. | J2003001416135 |
| EUID | ROONRC.J2003001416135 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-04-23 |
| Sediu social | Str. FRUNZELOR, Orş. Năvodari, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. FRUNZELOR, BL.R10, ET.P |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&G INTELIGENT ELECTRONICS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ABDIEVA STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| ADI-SILV SRL inactiv | aceeași clădire |
| AFFARISSIMO MADE IN ITALY S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEXIM IMPACT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALLEMIS IMPACT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALMARO SHIPPING S.R.L. | aceeași clădire |
| ANADRA LASHES S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDREAS ALIMENT 2023 S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDROSS PALACE SRL | aceeași clădire |
| ARTIUN POWER ENERGY SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATM REPARAȚII GENERALE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1082 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (22)
Sunt 22 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25