M & G CONSTRUCT S.R.L.
CUI 15410068 · J35/1053/2003
M & G CONSTRUCT S.R.L. are CUI 15410068, nr. de înregistrare J35/1053/2003, înmatriculată pe 06.05.2003. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2370. În 2025: cifră de afaceri 291.500 lei, profit net 30.847 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 292 mii lei · mediana 254 mii lei | 115% din mediană |
| Profit net | 31 mii lei · mediana 7 mii lei | 412% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 10.6% · mediana 3% | 353% din mediană |
| Cifră pe salariat | 146 mii lei · mediana 162 mii lei | 90% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 291.500 | 226.600 | 292.350 | 246.050 | 291.600 | 299.280 | 277.000 | 256.500 | 208.876 | 152.375 | 190.760 | 163.150 | 159.600 | 144.000 | 112.050 |
| Venituri totale | 291.500 | 226.600 | 292.350 | 246.050 | 291.600 | 308.280 | 277.000 | 256.500 | 208.876 | 152.375 | 190.761 | 163.151 | 159.601 | 144.002 | 112.520 |
| Cheltuieli totale | 257.796 | 219.965 | 285.759 | 242.500 | 280.752 | 279.420 | 267.440 | 188.153 | 170.190 | 159.579 | 161.959 | 118.674 | 106.490 | 98.244 | 85.734 |
| Profit / pierdere brută | 33.704 | 6.635 | 6.591 | 3.550 | 10.848 | 28.860 | 9.560 | 68.347 | 38.686 | -7.204 | 28.802 | 44.477 | 53.111 | 45.758 | 26.786 |
| Profit / pierdere netă | 30.847 | 4.369 | 3.667 | 739 | 8.816 | 25.867 | 6.640 | 65.782 | 36.631 | -8.728 | 23.079 | 39.582 | 48.323 | 38.420 | 22.500 |
| Active imobilizate | 5.654 | 1.985 | 3.832 | 5.683 | 1.719 | 2.653 | 3.580 | 4.728 | 580 | 946 | 1.953 | 3.019 | 2.042 | 2.742 | — |
| Active circulante | 172.414 | 215.111 | 218.493 | 189.411 | 218.024 | 154.651 | 119.530 | 64.129 | 29.856 | 17.498 | 66.576 | 39.895 | 49.548 | 37.562 | 27.992 |
| Stocuri | 133.726 | 166.189 | 157.407 | 133.523 | 131.183 | 125.413 | 103.632 | 56.354 | 16.233 | 14.536 | 8.085 | 20.601 | 10.358 | 10.472 | 12.190 |
| Creanțe | 678 | — | 9.000 | 12.000 | 70.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 38.010 | 48.922 | 52.086 | 43.888 | 16.841 | 29.238 | 15.898 | 7.775 | 13.623 | 2.962 | 58.491 | 19.294 | 39.190 | 27.090 | 15.802 |
| Datorii | 146.981 | 199.266 | 208.863 | 185.299 | 112.398 | 58.775 | 50.448 | 2.835 | 2.293 | 26.932 | 5.628 | 3.092 | 3.027 | 1.644 | 5.252 |
| Capitaluri proprii | 31.087 | 17.830 | 13.462 | 9.795 | 107.345 | 98.529 | 72.662 | 66.022 | 28.143 | -8.488 | 62.901 | 39.822 | 48.563 | 38.660 | 22.740 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 4 | 5 | 5 | 5 | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | — | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.05.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 2370 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | M & G CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J35/1053/2003 |
| EUID | ROONRC.J35/1053/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-05-06 |
| Sediu social | Str. Livezilor, 18, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LIVEZILOR, NR.18 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COOL APARTMENTS S.R.L. inactiv | 87 m |
| CLICK ADVERTISING TIMISOARA SRL | 92 m |
| SMART BUILDING NETWORK S.R.L. | 92 m |
| NAGY CA PROIECT SRL inactiv | 97 m |
| RYVERCON SRL inactiv | 99 m |
| ASTRA LOGISTIC SRL | 102 m |
| PCCOMMERCE SRL inactiv | 107 m |
| CABINETUL FELIDENT S.R.L. | 115 m |
| CARBON CACTUS S.R.L. | 119 m |
| CONSTRUCT FABI SRL inactiv | 119 m |
| MEGA MONTAGE SRL inactiv | 119 m |
| ASCENT INVEST SRL | 127 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2370 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Timiş
| 7050499 | C.A. LYTHOREX SRL |
| 9430443 | DOCZI SRL |
| 10064010 | GRUP MIRALBI SRL |
| 10705629 | VENILIA SRL |
| 13220393 | ART FIR SRL |
| 17350256 | PRELIS SRL |
| 23621953 | MARMOR HORANDTNER SRL |
| 23678488 | FLOMIRDEA CONS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25