JURIELA SRL
CUI 15413439 · J2003006085402
JURIELA SRL are CUI 15413439, nr. de înregistrare J2003006085402, înmatriculată pe 08.05.2003. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4100. În 2025: cifră de afaceri 443.473 lei, profit net 9.878 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 443 mii lei · mediana 221 mii lei | 201% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 19 mii lei | 53% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 2.2% · mediana 9.3% | 24% din mediană |
| Cifră pe salariat | 443 mii lei · mediana 141 mii lei | 314% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 443.473 | 3.478.937 | — | 2.705.111 | 941.828 | 2.257.527 | — | 30.592 | 45.636 | 18.127 | 44.441 | 39.901 | 43.381 | 28.071 | 25.135 |
| Venituri totale | 1.895.909 | 5.357.108 | 1.230.575 | 2.981.588 | 1.932.509 | 2.602.704 | 621.347 | 225.681 | 45.636 | 18.127 | 44.441 | 39.901 | 43.381 | 28.071 | 25.135 |
| Cheltuieli totale | 1.878.424 | 4.753.314 | 1.149.887 | 2.376.812 | 1.766.196 | 1.345.394 | 700.383 | 235.693 | 39.011 | 34.839 | 39.454 | 57.452 | 32.706 | 19.278 | 23.652 |
| Profit / pierdere brută | 17.485 | 603.794 | 80.688 | 604.776 | 166.313 | 1.257.310 | -79.036 | -10.012 | 6.625 | -16.712 | 4.987 | -17.551 | 10.675 | 8.793 | 1.483 |
| Profit / pierdere netă | 9.878 | 555.578 | 79.444 | 579.078 | 158.025 | 1.235.635 | -79.036 | -10.318 | 6.169 | -16.911 | 3.656 | -18.771 | 9.374 | 7.951 | 729 |
| Active imobilizate | 1.145.436 | 973.547 | 718.146 | 789.114 | 859.719 | 891.531 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 2.170.161 | 1.911.356 | 1.885.485 | 1.692.070 | 1.718.566 | 1.443.591 | 1.442.726 | 1.055.053 | 25.107 | 16.353 | 34.837 | 32.634 | 53.321 | 39.969 | 35.745 |
| Stocuri | 1.495.774 | 337.330 | 1.530.942 | 388.686 | 1.307.450 | 573.289 | 1.435.809 | 957.260 | — | — | 1.499 | 2.473 | — | — | 312 |
| Creanțe | 454.725 | 532.061 | 252.684 | 91.655 | 199.742 | 125.847 | 2.635 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 219.662 | 1.041.965 | 101.859 | 1.211.729 | 211.374 | 744.455 | 4.282 | 97.793 | 25.107 | 16.353 | 33.338 | 30.161 | 53.321 | 39.969 | 35.433 |
| Datorii | 897.957 | 484.778 | 759.084 | 735.485 | 1.253.664 | 1.168.526 | 1.511.765 | 1.045.056 | 4.832 | 2.247 | 3.780 | 5.233 | 7.149 | 2.171 | 5.898 |
| Venituri în avans | 7.637 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.410.003 | 2.400.125 | 1.844.547 | 1.745.699 | 1.324.621 | 1.166.596 | -69.039 | 9.997 | 20.275 | 14.106 | 31.057 | 27.401 | 46.172 | 37.798 | 29.847 |
| Capital subscris vărsat | 20.000 | 20.000 | 20.000 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.05.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4100 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JURIELA SRL |
| Nr. reg. com. | J2003006085402 |
| EUID | ROONRC.J2003006085402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-05-08 |
| Sediu social | Spl. Unirii, 168, CAM. 1, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, SPL UNIRII, NR.168, CAM. 1, BL.T1, SC.1, ET.13, AP.1305 |
| Telefon | 2524415 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIV DESIGN STUDIO SRL | aceeași clădire |
| AI & FAMILY S.R.L. | aceeași clădire |
| AJ PRIME JSY S.R.L. | aceeași clădire |
| AKA ELEMENT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| AKA GOLD GYM SRL | aceeași clădire |
| ARTMAISON S.R.L. | aceeași clădire |
| AS EUROPEAN BUSINESS CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| ASMITA MARKET S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ASMITAGARDENS 2 S.R.L. | aceeași clădire |
| AT ARCHITECTS & CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| AT INTERNATIONAL ROYAL INVESTMENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| AV LINE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 4100 | 2025 |
| 4120 | 2024 |
| 4110 | 2020 – 2023 |
| 4120 | 2018 – 2019 |
| 9602 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (140)
Sunt 140 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
| 353 | I.C.S.I.M. S.R.L. |
| 17487 | BOG 'ART SRL |
| 22157 | CASIMO SRL |
| 23748 | E-ONE HOLDING S.R.L. |
| 25870 | SIMHOUSE SRL |
| 26140 | GIBB TECHNOLOGIES SRL |
| 29511 | DEA & DLX INVEST SRL |
| 325134 | UNICON SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25