VANDLUC SRL
CUI 15424241 · J27/680/2003
VANDLUC SRL are CUI 15424241, nr. de înregistrare J27/680/2003, înmatriculată pe 13.05.2003. Sediul social e în Municipiul Roman, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2025: cifră de afaceri 18.288 lei, pierdere netă 6.114 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 18 mii lei · mediana 199 mii lei | 9% din mediană |
| Profit net | -6 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -33.4% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 18 mii lei · mediana 224 mii lei | 8% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 18.288 | 18.207 | 20.269 | 50.001 | 61.441 | 48.487 | 99.719 | 103.527 | 94.877 | 77.938 | 96.784 | 82.035 | 62.680 | 27.736 | 0 |
| Venituri totale | 18.288 | 18.207 | 20.269 | 50.001 | 80.464 | 52.762 | 123.197 | 107.049 | 94.877 | 77.938 | 96.784 | 82.117 | 62.680 | 27.736 | 0 |
| Cheltuieli totale | 24.402 | 18.610 | 18.919 | 183.515 | 58.469 | 55.206 | 68.201 | 75.068 | 68.101 | 70.879 | 101.790 | 66.568 | 71.947 | 33.479 | 704 |
| Profit / pierdere brută | -6.114 | -403 | 1.350 | -133.514 | 21.995 | -2.444 | 54.996 | 31.981 | 26.776 | 7.059 | -5.006 | 15.549 | -9.267 | -5.743 | -704 |
| Profit / pierdere netă | -6.114 | -403 | 839 | -134.610 | 21.190 | -2.980 | 53.696 | 30.910 | 25.454 | 5.501 | -7.910 | 13.085 | -11.044 | -5.743 | -704 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 1.021 | 1.021 | 1.021 | 1.021 | 1.021 | 1.021 | 1.021 | 1.021 | 1.021 | 1.021 | 1.021 |
| Active circulante | 10.030 | 8.187 | -2.399 | 15.611 | 160.286 | 153.213 | 159.557 | 174.790 | 135.246 | 107.594 | 61.509 | 59.358 | 43.856 | 49.965 | 27.914 |
| Stocuri | 0 | — | -6.896 | — | 73.661 | 87.835 | 93.912 | 107.838 | 115.339 | 103.419 | 48.059 | 33.162 | 4.558 | 21.923 | 26.803 |
| Creanțe | 8.289 | 166 | — | — | — | 3.582 | 4.118 | 2.230 | 2.477 | — | — | — | — | 960 | 960 |
| Casa și conturi la bănci | 1.741 | 8.021 | 4.497 | 15.611 | 86.625 | 61.796 | 61.527 | 64.722 | 17.430 | 4.175 | 13.450 | 26.196 | 39.298 | 27.082 | 151 |
| Datorii | 20.082 | 12.125 | 837 | 19.686 | 30.772 | 41.909 | 41.877 | 110.806 | 102.171 | 99.974 | 59.390 | 49.329 | 46.912 | 41.977 | 14.887 |
| Capitaluri proprii | -10.052 | -3.938 | -3.236 | -4.075 | 130.535 | 112.325 | 118.701 | 65.005 | 34.096 | 8.641 | 3.140 | 11.050 | -2.035 | 9.009 | 14.048 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 2 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 04.07.2012 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală ROMAN |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VANDLUC SRL |
| Nr. reg. com. | J27/680/2003 |
| EUID | ROONRC.J27/680/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-05-13 |
| Sediu social | Str. Cuza Vodă, 64, Mun. Roman, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. CUZA VODĂ, NR.64 |
| Telefon | 0233743450 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PRODMAN SRL | aceeași clădire |
| CAROLIA COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| TAXI REBEK MĂLINA 2004 SRL inactiv | 23 m |
| CAROLIA EVENTS S.R.L. | 40 m |
| MIORITIC IMPEX SRL | 40 m |
| APPLE PIE SRL | 43 m |
| IOANA DENT SRL | 63 m |
| MMI PROFESSIONAL VETCARE SRL inactiv | 66 m |
| PICMIR SRL | 72 m |
| CONSOLA 2018 S.R.L. inactiv | 79 m |
| ERIGALO SRL inactiv | 82 m |
| EVENTEAM ROMAN S.R.L. | 98 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Neamţ
| 2004181 | COJOCARIU SNC |
| 2006360 | ALIS SRL |
| 2009537 | FLORAGER SRL |
| 2040133 | ANA SRL |
| 2040354 | MARCON BLANARIU SRL |
| 2041570 | TOP IACOB SRL |
| 2042711 | ANGEL SILVIS SRL |
| 2043547 | COSMINEL COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25