SIMERY COM SRL
CUI 15424420 · J2003000798294
SIMERY COM SRL are CUI 15424420, nr. de înregistrare J2003000798294, înmatriculată pe 12.05.2003. Sediul social e în Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 342.715 lei, profit net 11.936 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 343 mii lei · mediana 199 mii lei | 172% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 3 mii lei | 422% din mediană |
| Marjă netă | 3.5% · mediana 1.6% | 219% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 342.715 | 271.884 | 260.339 | 253.338 | 280.948 | 192.823 | 221.938 | 230.782 | 249.967 | 210.168 | 183.413 | 92.183 | 94.443 | 109.743 | 105.167 |
| Venituri totale | 343.549 | 271.884 | 261.032 | 254.332 | 280.948 | 192.855 | 222.827 | 230.782 | 249.967 | 210.344 | 183.413 | 92.183 | 94.443 | 109.743 | 105.167 |
| Cheltuieli totale | 331.009 | 296.916 | 311.773 | 290.938 | 301.501 | 229.896 | 244.055 | 244.002 | 234.223 | 245.139 | 202.288 | 140.752 | 131.112 | 133.714 | 141.682 |
| Profit / pierdere brută | 12.540 | -25.032 | -50.741 | -36.606 | -20.553 | -37.041 | -21.228 | -13.220 | 15.744 | -34.795 | -18.875 | -48.569 | -36.669 | -23.971 | -36.515 |
| Profit / pierdere netă | 11.936 | -27.042 | -53.370 | -39.121 | -23.363 | -38.970 | -23.440 | -14.996 | 13.245 | -36.877 | -24.378 | -51.347 | -39.180 | -23.971 | -36.515 |
| Active imobilizate | 29.000 | 29.000 | 30.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 155.736 | 131.362 | 156.274 | 164.605 | 169.370 | 177.157 | 182.848 | 161.862 | 152.163 | 105.152 | 150.632 | 128.165 | 120.922 | 115.113 | 103.499 |
| Stocuri | 144.350 | 128.544 | 142.461 | 164.524 | 167.138 | 175.661 | 181.059 | 158.963 | 149.666 | 104.505 | 115.027 | 120.777 | 113.461 | 109.321 | 99.894 |
| Creanțe | -591 | 1.009 | — | — | 0 | -1.495 | 430 | — | 1.872 | 3 | 3.666 | 5.834 | 7.406 | 5.751 | 3.350 |
| Casa și conturi la bănci | 11.977 | 1.809 | 13.813 | 81 | 2.232 | 2.991 | 1.359 | 2.899 | 625 | 644 | 31.939 | 1.554 | 55 | 41 | 255 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.391 | — | — | — |
| Datorii | 698.281 | 711.620 | 710.492 | 635.452 | 601.096 | 585.519 | 552.240 | 503.859 | 497.977 | 464.211 | 474.069 | 431.614 | 368.633 | 323.644 | 288.059 |
| Capitaluri proprii | -513.545 | -551.258 | -524.218 | -470.847 | -431.726 | -408.362 | -369.392 | -341.997 | -345.814 | -359.059 | -323.437 | -299.058 | -247.711 | -208.531 | -184.560 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.05.2003 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SIMERY COM SRL |
| Nr. reg. com. | J2003000798294 |
| EUID | ROONRC.J2003000798294 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-05-12 |
| Sediu social | Str. Orzoaia de Sus, 36C, Orş. Urlaţi, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. ORZOAIA DE SUS, NR.36C |
| Telefon | 0768020746 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALV SMART DEVELOPEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ARON TAXI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| D 'ACO STEEL A. D. SRL | aceeași clădire |
| ENVIRONCOSMETICS S.R.L. | aceeași clădire |
| KRONOSTEEL INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| MINEA FADEC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MYGAL TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| DRĂGAN SU MAINTENANCE S.R.L. | 176 m |
| FRIZERIE AXEL S.R.L. | 176 m |
| TRANSKAT SPEDITION S.R.L. | 176 m |
| ANGY MCG NOCO S.R.L. | 205 m |
| KONMAR ECO NATURA S.R.L. | 205 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Prahova
| 16848 | GENTIANA 2731 IMPEX SRL |
| 1303819 | TRANS BUCUR SRL |
| 1304474 | CODISAM SRL |
| 1316665 | GEOROM 91 SRL |
| 1320240 | N R DIVERS SRL |
| 1322110 | MIRIFIC SRL |
| 1323093 | POLISANDRA POPA SRL |
| 1327672 | SELEN SERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08