TEMPO ASIG SERV SRL
CUI 15525890 · J2003008284405
TEMPO ASIG SERV SRL are CUI 15525890, nr. de înregistrare J2003008284405, înmatriculată pe 19.06.2003. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 884.859 lei, profit net 61.820 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 885 mii lei · mediana 111 mii lei | 797% din mediană |
| Profit net | 62 mii lei · mediana 23 mii lei | 273% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 7% · mediana 26.9% | 26% din mediană |
| Cifră pe salariat | 295 mii lei · mediana 152 mii lei | 194% din mediană |
Comparat cu 14.292 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 884.859 | 732.742 | 740.954 | 744.225 | 604.091 | 616.289 | 609.778 | 604.224 | 553.412 | 440.666 | 83.982 | 59.863 | 149.268 | 38.511 | 110.478 |
| Venituri totale | 911.859 | 732.742 | 740.954 | 744.225 | 604.091 | 631.289 | 610.778 | 605.424 | 553.470 | 440.666 | 104.492 | 69.631 | 154.441 | 46.434 | 118.290 |
| Cheltuieli totale | 838.528 | 635.735 | 625.784 | 618.748 | 516.848 | 603.098 | 505.975 | 579.925 | 408.659 | 420.855 | 217.667 | 171.217 | 72.939 | 95.744 | 93.784 |
| Profit / pierdere brută | 73.331 | 97.007 | 115.170 | 125.477 | 87.243 | 28.191 | 104.803 | 25.499 | 144.811 | 19.811 | -113.175 | -101.586 | 81.502 | -49.310 | 24.506 |
| Profit / pierdere netă | 61.820 | 78.335 | 92.361 | 119.561 | 82.409 | 22.285 | 98.694 | 19.445 | 139.276 | 15.404 | -116.310 | -103.675 | 76.869 | -50.702 | 20.957 |
| Active imobilizate | 20.711 | 22.171 | 48.589 | 68.512 | 106.132 | 24.916 | 57.804 | 85.282 | 58.106 | 4.875 | — | 519 | 6.767 | 13.019 | 19.271 |
| Active circulante | 80.964 | 110.460 | 102.890 | 104.169 | 3.965 | 136.834 | 121.559 | 18.674 | 6.694 | 311 | 2.266 | 684 | 57.348 | 896 | 64.010 |
| Creanțe | 70.600 | 105.400 | 80.000 | 90.000 | — | 132.764 | 120.373 | 13.653 | 2.678 | — | — | — | 3.127 | — | 63.051 |
| Casa și conturi la bănci | 10.364 | 5.060 | 22.890 | 14.169 | 3.965 | 4.070 | 1.186 | 5.021 | 4.016 | 311 | 2.266 | 684 | 54.221 | 896 | 959 |
| Cheltuieli în avans | — | 10.964 | 10.446 | 18.025 | 14.700 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 39.375 | 63.680 | 36.023 | 56.965 | 21.908 | 22.842 | 61.402 | 84.709 | 64.998 | 144.860 | 112.344 | 41.308 | 545 | 27.214 | 45.878 |
| Venituri în avans | — | 1.100 | 3.500 | 13.700 | 20.000 | — | — | — | — | 0 | 45.000 | — | — | — | — |
| Provizioane | — | — | — | — | — | — | 1.337 | 1.337 | 1.337 | 1.337 | 1.337 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 62.300 | 78.815 | 122.402 | 120.041 | 82.889 | 138.908 | 116.624 | 17.910 | -1.535 | -141.011 | -156.415 | -40.105 | 63.570 | -13.299 | 37.403 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 | 5 | 6 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.06.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEMPO ASIG SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2003008284405 |
| EUID | ROONRC.J2003008284405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-06-19 |
| Sediu social | Bld. Râmnicu Sărat, 21, PARTER, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD RÂMNICU SĂRAT, NR.21, PARTER, BL.20L |
| Telefon | 0722227096 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGORA FINANCE SRL | aceeași clădire |
| ANA METAL PROF SRL | aceeași clădire |
| CREATIVE HAIRSTYLE BY F & A S.R.L. | aceeași clădire |
| FA WINDOWFILM S.R.L. | aceeași clădire |
| GENERAL TRANS MAN SRL | aceeași clădire |
| KINDER TRAVEL SRL inactiv | aceeași clădire |
| NAPKINS DIAMOND COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| PET & VAS COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| START SELECT S.R.L. | aceeași clădire |
| XMC COMPUTER SRL | aceeași clădire |
| BELLS Y&G IMPORT-EXPORT SRL | 37 m |
| BLACK FIT S.R.L. | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6622 | 2015 – 2025 |
| 7320 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25