ROXIKING SRL
CUI 15535940 · J12/1709/2003 · radiată
ROXIKING SRL are CUI 15535940, nr. de înregistrare J12/1709/2003, înmatriculată pe 23.06.2003. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2017: cifră de afaceri 25.378 lei, pierdere netă 1.962 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 25.378 | 54.848 | 16.518 | 0 | 0 | 9.678 | 21.779 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25.378 | 54.848 | 16.518 | 0 | 0 | 9.678 | 21.779 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 16 | 210 | 26.579 | 50.961 | 18.613 | 1.211 | 2.199 | 17.174 | 28.211 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 0 | -16 | -210 | -1.201 | 3.887 | -2.095 | -1.211 | -2.199 | -7.496 | -6.432 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 0 | -16 | -210 | -1.962 | 2.241 | -2.591 | -1.211 | -2.199 | -7.496 | -6.432 |
| Active circulante | — | — | — | — | — | 23 | 149 | 6.343 | 14.539 | 206 | 207 | 811 | 3.737 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 1.281 | 7.859 | — | — | 620 | 103 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 812 | 758 | 200 | 200 | 200 | 1.748 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | — | — | 23 | 149 | 4.250 | 5.922 | 6 | 7 | -9 | 1.886 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 620 | — | — | — | — |
| Datorii | 10.562 | 10.562 | 10.562 | 10.562 | 10.562 | 10.569 | 10.485 | 14.717 | 25.774 | 8.231 | 7.021 | 5.426 | 856 |
| Capitaluri proprii | -10.562 | -10.562 | -10.562 | -10.562 | -10.562 | -10.546 | -10.336 | -8.374 | -10.615 | -8.025 | -6.814 | -4.615 | 2.881 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 10.07.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROXIKING SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1709/2003 |
| EUID | ROONRC.J12/1709/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-06-23 |
| Sediu social | Str. ROMULUS VUIA, 18, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ROMULUS VUIA, NR.18 |
| Telefon | 0264-481303 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PANIMONA IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| R & G COMPANY SRL | aceeași clădire |
| BLUE POWER CROP SRL | aceeași clădire |
| CONSCIOUS & CONNECTED S.R.L. | aceeași clădire |
| SMAV EXIM SRL | aceeași clădire |
| VERDISSIMO S.R.L. | aceeași clădire |
| ATG INTERMEDIERI SRL | 27 m |
| GEOROZA SRL | 27 m |
| UTILHUB RENT S.R.L. | 27 m |
| UTILHUB SERVICE S.R.L. | 27 m |
| BOTA & MIHU PROMPT ITP S.R.L. | 34 m |
| DIDCOM SRL | 34 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 5626146 | PANIMONA IMPEX SRL inactiv |
CAEN autorizat (23)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25