PAPILIO COM SRL
CUI 15537356 · J2003008521409
PAPILIO COM SRL are CUI 15537356, nr. de înregistrare J2003008521409, înmatriculată pe 24.06.2003. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1421. În 2025: cifră de afaceri 78.450 lei, profit net 17.732 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 78 mii lei · mediana 254 mii lei | 31% din mediană |
| Profit net | 18 mii lei · mediana 7 mii lei | 237% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 22.6% · mediana 3% | 753% din mediană |
| Cifră pe salariat | 78 mii lei · mediana 162 mii lei | 49% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 78.450 | 42.161 | 30.550 | 28.920 | 15.890 | 6.650 | 26.050 | 7.880 | 19.200 | 24.500 | 25.974 | 21.650 | 27.300 | 93.518 | 116.880 |
| Venituri totale | 78.450 | 42.161 | 30.550 | 28.920 | 15.890 | 6.650 | 26.050 | 7.880 | 19.200 | 24.500 | 26.474 | 21.650 | 27.300 | 93.518 | 117.892 |
| Cheltuieli totale | 59.933 | 50.418 | 41.732 | 25.990 | 18.269 | 16.076 | 20.787 | 19.732 | 29.326 | 28.910 | 24.905 | 30.124 | 23.282 | 21.714 | 36.007 |
| Profit / pierdere brută | 18.517 | -8.257 | -11.182 | 2.930 | -2.379 | -9.426 | 5.263 | -11.852 | -10.126 | -4.410 | 1.569 | -8.474 | 4.018 | 71.804 | 81.885 |
| Profit / pierdere netă | 17.732 | -8.680 | -11.488 | 2.391 | -2.857 | -9.610 | 4.819 | -11.922 | -10.318 | -4.900 | 772 | -9.124 | 3.198 | 69.004 | 77.265 |
| Active circulante | 12.615 | 5.169 | 5.147 | 5.820 | 5.532 | 6.414 | 5.449 | 5.241 | 8.318 | 4.694 | 6.974 | 5.993 | 9.012 | 6.492 | 3.316 |
| Stocuri | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 | 2.027 |
| Creanțe | 10.549 | 3.066 | 3.066 | 3.066 | 3.066 | 4.375 | 3.014 | 3.014 | 5.017 | 2.467 | 4.726 | 3.766 | 3.547 | 4.182 | 903 |
| Casa și conturi la bănci | 39 | 76 | 54 | 727 | 439 | 12 | 408 | 200 | 1.274 | 200 | 221 | 200 | 3.438 | 283 | 386 |
| Datorii | 52.338 | 62.624 | 53.922 | 43.107 | 45.210 | 43.235 | 32.660 | 37.271 | 28.426 | 14.484 | 11.864 | 11.655 | 5.550 | 6.407 | 54.563 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | -180 | 17.492 |
| Capitaluri proprii | -39.723 | -57.455 | -48.775 | -37.287 | -39.678 | -36.821 | -27.211 | -32.030 | -20.108 | -9.790 | -4.890 | -5.662 | 3.462 | 265 | -68.739 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.06.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 1421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PAPILIO COM SRL |
| Nr. reg. com. | J2003008521409 |
| EUID | ROONRC.J2003008521409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-06-24 |
| Sediu social | Str. Ştefan Mihăileanu, 28C, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ŞTEFAN MIHĂILEANU, NR.28C, AP.1 |
| Telefon | 0722942658 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PAM RADIOTHERAPY S.R.L. | aceeași clădire |
| FLOWER SIMBOL SRL inactiv | aceeași clădire |
| AD WORK MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADVENTURA SRL | aceeași clădire |
| BIOFARM TRADING COMPANY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ONE STOP SHOP INVESTMENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ORTOGNATIS S.R.L. | aceeași clădire |
| PALETTE STUDIO SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROTEM MANPOWER MANAGEMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| TOTAL CURAT S.R.L. | aceeași clădire |
| UNION CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| VERDE STOP STUDIO SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1413 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25