RABBIT PRIMEX SRL
CUI 15538246 · J2003001032296
RABBIT PRIMEX SRL are CUI 15538246, nr. de înregistrare J2003001032296, înmatriculată pe 23.06.2003. Sediul social e în Sat Urleta, Comuna Băneşti, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1722. În 2025: cifră de afaceri 3.036.310 lei, profit net 114.488 lei, 9 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,0 mil lei · mediana 254 mii lei | de 12× mediana |
| Profit net | 114 mii lei · mediana 7 mii lei | de 15× mediana |
| Salariați | 9 · mediana 2 | 450% din mediană |
| Marjă netă | 3.8% · mediana 3% | 127% din mediană |
| Cifră pe salariat | 337 mii lei · mediana 162 mii lei | 209% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.036.310 | 2.949.519 | 4.466.221 | 4.321.347 | 2.118.228 | 1.715.439 | 1.443.567 | 1.031.494 | 1.237.317 | 1.139.337 | 1.192.967 | 1.881.850 | 1.671.194 | 543.855 | 452.212 |
| Venituri totale | 3.036.310 | 2.949.519 | 4.466.221 | 4.321.844 | 2.118.228 | 1.715.439 | 1.443.567 | 1.032.628 | 1.237.317 | 1.139.337 | 1.507.174 | 1.703.912 | 1.663.188 | 607.089 | 529.756 |
| Cheltuieli totale | 2.901.349 | 2.832.923 | 4.341.361 | 4.239.954 | 1.891.877 | 1.528.246 | 1.274.916 | 880.081 | 1.123.774 | 1.048.537 | 1.421.569 | 1.611.318 | 1.818.048 | 729.777 | 565.105 |
| Profit / pierdere brută | 134.961 | 116.596 | 124.860 | 81.890 | 226.351 | 187.193 | 168.651 | 152.547 | 113.543 | 90.800 | 85.605 | 92.594 | -154.860 | -122.688 | -35.349 |
| Profit / pierdere netă | 114.488 | 107.409 | 104.781 | 49.472 | 206.598 | 170.038 | 154.030 | 141.662 | 101.815 | 90.800 | 85.605 | 92.594 | -155.045 | -122.688 | -35.349 |
| Active imobilizate | 113.618 | 140.340 | 23.962 | 30.493 | 48.657 | 120.895 | 54.294 | 57.099 | 57.099 | 57.099 | 66.048 | 84.017 | 99.991 | 134.919 | 94.566 |
| Active circulante | 2.058.083 | 1.818.386 | 1.377.992 | 1.275.496 | 1.160.652 | 1.186.811 | 963.493 | 627.614 | 580.698 | 1.421.288 | 1.122.359 | 848.168 | 1.651.731 | 2.225.972 | 1.025.636 |
| Stocuri | 1.156.511 | 811.388 | 398.373 | 422.039 | 363.326 | 254.063 | 181.966 | 47.784 | 46.577 | 777.552 | 500.376 | 529.972 | 1.348.865 | 1.869.078 | 811.520 |
| Creanțe | 892.228 | 1.004.763 | 969.067 | 766.906 | 791.264 | 922.493 | 762.210 | 554.838 | 514.661 | 639.593 | 614.599 | 337.613 | 299.724 | 351.368 | 212.975 |
| Casa și conturi la bănci | 9.344 | 2.235 | 10.552 | 86.551 | 6.062 | 10.255 | 19.317 | 24.992 | 19.460 | 4.143 | 7.384 | -19.417 | 3.142 | 5.526 | 1.141 |
| Cheltuieli în avans | — | — | -454 | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 44.045 | 30.400 |
| Datorii | 1.072.462 | 973.974 | 524.157 | 667.552 | 555.324 | 707.025 | 628.217 | 449.172 | 543.919 | 1.486.324 | 1.287.143 | 1.116.824 | 2.028.955 | 2.527.124 | 1.108.048 |
| Capitaluri proprii | 1.099.239 | 984.752 | 877.343 | 638.457 | 653.985 | 600.681 | 389.570 | 235.541 | 93.878 | -7.937 | -98.736 | -184.639 | -277.233 | -122.188 | 42.554 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 9 | 8 | 7 | 7 | 8 | 7 | 5 | 5 | 7 | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.06.2003 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 1722 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RABBIT PRIMEX SRL |
| Nr. reg. com. | J2003001032296 |
| EUID | ROONRC.J2003001032296 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-06-23 |
| Sediu social | , 714, Sat Urleta Com. Băneşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT URLETA COM. BĂNEŞTI, , NR.714 |
| Telefon | 0723374980 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1722 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Prahova
| 1317849 | CAHIRO SA |
| 17821507 | DABORA PROD SRL |
| 17852406 | PAPIR ROTHERRA SRL |
| 21302079 | PACATONI SRL |
| 26488321 | NC & M PAPER MAR SRL |
| 26922640 | MARINA TOPCART SRL |
| 27072378 | DEDU GVI PROD SRL |
| 28406913 | PELCA PROD SERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25