KOVI CONF SRL
CUI 15728283 · J2003000753307
KOVI CONF SRL are CUI 15728283, nr. de înregistrare J2003000753307, înmatriculată pe 08.09.2003. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1421. În 2025: cifră de afaceri 203.146 lei, profit net 97.905 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 203 mii lei · mediana 254 mii lei | 80% din mediană |
| Profit net | 98 mii lei · mediana 7 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 48.2% · mediana 3% | de 16× mediana |
| Cifră pe salariat | 203 mii lei · mediana 162 mii lei | 126% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 203.146 | 146.258 | 112.510 | 126.596 | 68.404 | 29.165 | 120.430 | 86.090 | 92.142 | 108.128 | 133.392 | 119.390 | 79.746 | 76.529 | 90.960 |
| Venituri totale | 202.682 | 146.258 | 111.771 | 121.663 | 68.404 | 44.640 | 120.430 | 86.090 | 92.142 | 107.328 | 133.392 | 120.182 | 79.746 | 76.529 | 90.960 |
| Cheltuieli totale | 102.746 | 102.816 | 159.045 | 104.519 | 46.974 | 100.230 | 187.635 | 176.547 | 163.982 | 150.793 | 161.735 | 144.856 | 120.923 | 97.349 | 94.027 |
| Profit / pierdere brută | 99.936 | 43.442 | -47.274 | 17.144 | 21.430 | -55.590 | -67.205 | -90.457 | -71.840 | -43.465 | -28.343 | -24.674 | -41.177 | -20.820 | -3.067 |
| Profit / pierdere netă | 97.905 | 42.198 | -48.399 | 15.927 | 20.746 | -55.882 | -68.409 | -91.318 | -72.761 | -44.546 | -32.345 | -28.257 | -43.450 | -20.820 | -3.067 |
| Active circulante | 62.625 | 58.618 | 59.387 | 34.306 | 46.402 | 34.666 | 32.114 | 33.761 | 46.608 | 44.514 | 54.802 | 53.148 | 64.325 | 59.976 | 73.299 |
| Stocuri | 3.530 | 10.922 | 20.041 | 23.676 | 32.772 | 29.378 | 28.769 | 19.050 | 30.423 | 27.586 | 37.849 | 29.982 | 39.797 | 36.839 | 30.478 |
| Creanțe | 9.745 | 1.743 | — | — | 4.592 | 3.192 | 3.192 | 14.626 | 14.949 | 16.815 | 15.301 | 22.973 | 24.192 | 22.935 | 42.472 |
| Casa și conturi la bănci | 49.350 | 45.953 | 39.346 | 10.630 | 9.038 | 2.096 | 153 | 85 | 1.236 | 113 | 1.652 | 193 | 336 | 202 | 349 |
| Datorii | 423.282 | 517.180 | 560.147 | 486.667 | 530.781 | 539.790 | 481.356 | 414.594 | 336.123 | 261.268 | 227.010 | 193.011 | 175.931 | 128.132 | 120.635 |
| Capitaluri proprii | -360.657 | -458.562 | -500.760 | -452.361 | -484.379 | -505.124 | -449.242 | -380.833 | -289.515 | -216.754 | -172.208 | -139.863 | -111.606 | -68.156 | -47.336 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.09.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 1421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KOVI CONF SRL |
| Nr. reg. com. | J2003000753307 |
| EUID | ROONRC.J2003000753307 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-09-08 |
| Sediu social | Str. Sighişoara, 1, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. SIGHIŞOARA, NR.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SMILE & ACCOUNT S.R.L. | aceeași clădire |
| CASNICA SRL inactiv | 32 m |
| PRINC CAFFE SRL inactiv | 39 m |
| PROFILAND MED SRL | 39 m |
| QUANTITY FOCUS S.R.L. inactiv | 51 m |
| SIAGO NORSI 2016 SRL | 51 m |
| SAMTECH SOUND SRL | 76 m |
| SOUND EXPERT AUDIO SRL | 76 m |
| GATI CONST SRL | 86 m |
| GENERALCONS ROM SRL | 86 m |
| STARLET SRL | 88 m |
| SPIDER IMPEX SRL inactiv | 93 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1421 | 2025 |
| 1413 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Satu Mare
| 639927 | KISS CONF SRL |
| 2385582 | EXPRESIV SRL |
| 2830949 | MONDIALA SA |
| 3444504 | NOZSOLT SRL |
| 3658990 | MODEZOLT SRL |
| 3963137 | MARTIN SRL |
| 4246483 | VANDA SRL |
| 5015037 | ROM WEST JNA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25