ADANGOLO TEAM S.R.L.
CUI 15733808 · J2003000639186
ADANGOLO TEAM S.R.L. are CUI 15733808, nr. de înregistrare J2003000639186, înmatriculată pe 10.09.2003. Sediul social e în Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2023: cifră de afaceri 311.651 lei, profit net 3.861 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 312 mii lei · mediana 199 mii lei | 157% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 136% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 1.2% · mediana 1.6% | 75% din mediană |
| Cifră pe salariat | 78 mii lei · mediana 224 mii lei | 35% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 311.651 | 254.332 | 225.168 | 247.770 | 238.105 | 281.202 | 329.849 | 313.956 | 320.882 | 418.953 | 455.288 | 273.198 | 178.411 |
| Venituri totale | 311.651 | 254.332 | 225.168 | 247.770 | 238.105 | 288.306 | 363.867 | 347.113 | 351.872 | 448.531 | 604.218 | 290.099 | 178.411 |
| Cheltuieli totale | 304.672 | 275.395 | 188.956 | 207.866 | 222.211 | 285.122 | 351.532 | 371.750 | 415.686 | 445.296 | 499.590 | 226.646 | 154.691 |
| Profit / pierdere brută | 6.979 | -21.063 | 36.212 | 39.904 | 15.894 | 3.184 | 12.335 | -24.637 | -63.814 | 3.235 | 104.628 | 63.453 | 23.720 |
| Profit / pierdere netă | 3.861 | -23.605 | 33.960 | 37.426 | 13.512 | 371 | 9.037 | -27.776 | -63.814 | 790 | 87.654 | 53.300 | 19.923 |
| Active imobilizate | 6.034 | 6.034 | 3.639 | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — |
| Active circulante | 88.901 | 147.733 | 133.921 | 116.432 | 92.213 | 76.428 | 95.127 | 64.103 | 91.159 | 163.064 | 172.659 | 131.599 | 49.519 |
| Stocuri | 24.933 | 12.739 | 10.187 | 16.119 | 17.249 | 15.212 | 20.247 | 16.312 | 10.491 | 26.204 | 77.139 | 130.199 | 41.936 |
| Creanțe | 37.726 | 39.023 | 38.085 | 37.757 | 37.731 | 37.731 | 41.615 | 42.980 | 77.488 | 79.204 | 79.810 | 1.070 | 7.283 |
| Casa și conturi la bănci | 26.242 | 95.971 | 85.649 | 62.556 | 37.233 | 23.485 | 33.265 | 4.811 | 3.180 | 57.656 | 15.710 | 330 | 300 |
| Datorii | 73.952 | 45.645 | 5.834 | 18.666 | 31.873 | 29.413 | 47.981 | 25.994 | 24.189 | 30.302 | 40.580 | 84.074 | 55.294 |
| Capitaluri proprii | 20.983 | 108.122 | 131.726 | 97.766 | 60.340 | 47.015 | 47.146 | 38.109 | 66.970 | 132.762 | 132.079 | 47.525 | -5.775 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 2 | 3 | 7 | 4 | 6 | 10 | 13 | 11 | 11 | 6 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 07.08.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ADANGOLO TEAM S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2003000639186 |
| EUID | ROONRC.J2003000639186 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-09-10 |
| Sediu social | Str. Gura Humorului, 4, Sat Căciulaţi Com. Moara Vlăsiei, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. GURA HUMORULUI, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1071 | 2022 – 2023 |
| 4711 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (304)
Sunt 304 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
| 34640 | WEB MARKETING SIGNAL S.R.L. inactiv |
| 3413974 | INTERWOOD SRL inactiv |
| 5801867 | TIBAN COM 94 SRL inactiv |
| 5948800 | SECOM ELECTRONIC SYSTEMS SRL inactiv |
| 7038550 | M.C. TRADING BOOST S.R.L. inactiv |
| 8850570 | ONACOM IMPEX MAG S.R.L. inactiv |
| 9956775 | MAG AUTO TOROM S.R.L. inactiv |
| 10254413 | S.O.S. MEDICAL & AMBULANCE EMERGENCY SERVICES SRL |
| 14228638 | SOFTCONSULT-TEAM S.R.L. inactiv |
| 14793372 | COSTI TRANS 2002 SRL inactiv |
| 14960136 | RAI COM SRL inactiv |
| 15551032 | TOP CHIC INFINITY S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Ilfov
| 16295 | MACOMI EX SRL |
| 16309 | ALCOM R X R SRL |
| 17312 | GRISMID IMPEX SRL |
| 20369 | ARGESEL IMPEX SRL |
| 21968 | BOGALI EXIM S.R.L. |
| 22394 | FIDES PROD COM SRL |
| 26523 | COMERT SERVICII MERY VAS IMPEX SRL |
| 30877 | TAMIGA SERCO S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25