RUSTAXI S.R.L.
CUI 15812960 · J02/1298/2003
RUSTAXI S.R.L. are CUI 15812960, nr. de înregistrare J02/1298/2003, înmatriculată pe 14.10.2003. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2025: cifră de afaceri 13.674 lei, pierdere netă 9 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 14 mii lei · mediana 158 mii lei | 9% din mediană |
| Profit net | -9 lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -0.1% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13.674 | 18.198 | 29.193 | 39.843 | 84.587 | 58.061 | 77.851 | 86.251 | 76.090 | 74.274 | 62.298 | 52.340 | 48.809 | 46.460 | 42.519 |
| Venituri totale | 13.674 | 28.198 | 29.193 | 47.343 | 84.587 | 58.061 | 77.851 | 86.251 | 76.090 | 74.274 | 62.298 | 67.141 | 49.640 | 46.460 | 42.519 |
| Cheltuieli totale | 13.683 | 72.301 | 67.582 | 74.725 | 43.809 | 44.569 | 50.698 | 55.538 | 56.882 | 50.997 | 48.016 | 34.400 | 33.276 | 47.984 | 35.197 |
| Profit / pierdere brută | -9 | -44.103 | -38.389 | -27.382 | 40.778 | 13.492 | 27.153 | 30.713 | 19.208 | 23.277 | 14.282 | 32.741 | 16.364 | -1.524 | 7.322 |
| Profit / pierdere netă | -9 | -44.103 | -38.389 | -28.463 | 40.043 | 12.143 | 26.375 | 28.605 | 17.365 | 21.049 | 12.414 | 31.171 | 15.033 | -1.524 | 7.322 |
| Active imobilizate | 2.252 | 3.428 | 48.590 | 65.102 | — | — | 11.645 | 29.111 | 46.577 | 64.044 | — | 0 | 6.222 | 15.555 | 24.889 |
| Active circulante | 76.458 | 75.291 | 74.232 | 96.108 | 190.143 | 150.065 | 125.921 | 83.026 | 37.831 | 1.946 | 44.660 | 32.116 | 319 | 3.000 | 990 |
| Stocuri | — | — | — | — | 4.300 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 10.126 | 10.126 | 126 | 126 | 127 | 127 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
| Casa și conturi la bănci | 66.332 | 65.165 | 74.106 | 95.982 | 185.716 | 149.938 | 125.921 | 83.026 | 37.831 | 1.946 | 44.660 | 32.116 | 319 | 2.999 | 989 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 470 | 434 | 78 | 1.024 | 1.901 | 848 | 567 | 437 | 6.033 | 33.080 | 38.880 |
| Capitaluri proprii | 78.710 | 78.719 | 122.822 | 161.210 | 189.673 | 149.631 | 137.488 | 111.113 | 82.507 | 65.142 | 44.093 | 31.679 | 508 | -14.525 | -13.001 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.10.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RUSTAXI SRL |
| Nr. reg. com. | J02/1298/2003 |
| EUID | ROONRC.J02/1298/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-10-14 |
| Sediu social | Str. Dumitru Bagdazar, 68, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. DUMITRU BAGDAZAR, NR.68 |
| Telefon | 0357417428 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO BIANA-MAR SRL | aceeași clădire |
| ANDORA STYLE SRL | aceeași clădire |
| DABO INSERT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| FAN CON SRL inactiv | aceeași clădire |
| FRANCO CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| MARMOEFECT SRL | aceeași clădire |
| MARMOPRO S.R.L. | aceeași clădire |
| MARMOSTEIN-AOO SRL | aceeași clădire |
| MODULAR ISOROOF S.R.L. | aceeași clădire |
| PROFESSIONAL SERVICE SRL | aceeași clădire |
| PSI INSPECT FIRE SRL | aceeași clădire |
| RO-TI TRANSCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25