VLAD & KP 2000 SRL
CUI 15817801 · J2003001324267
VLAD & KP 2000 SRL are CUI 15817801, nr. de înregistrare J2003001324267, înmatriculată pe 16.10.2003. Sediul social e în Loc. Luduş, Oraş Luduş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 319.862 lei, profit net 90.419 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 320 mii lei · mediana 166 mii lei | 193% din mediană |
| Profit net | 90 mii lei · mediana 1 mii lei | de 70× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 28.3% · mediana 1% | de 28× mediana |
| Cifră pe salariat | 320 mii lei · mediana 131 mii lei | 244% din mediană |
Comparat cu 55.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 319.862 | 213.694 | 262.155 | 210.390 | 228.662 | 151.486 | 230.164 | 191.042 | 189.357 | 164.540 | 117.822 | 124.697 | 98.866 | 97.428 | 83.338 |
| Venituri totale | 455.361 | 213.694 | 262.155 | 210.390 | 228.662 | 151.486 | 230.164 | 191.042 | 189.357 | 164.540 | 117.822 | 124.697 | 98.866 | 98.928 | 83.338 |
| Cheltuieli totale | 355.312 | 200.451 | 139.311 | 114.542 | 130.530 | 117.517 | 143.965 | 151.037 | 120.422 | 133.309 | 116.946 | 128.658 | 111.447 | 101.419 | 89.563 |
| Profit / pierdere brută | 100.049 | 13.243 | 122.844 | 95.848 | 98.132 | 33.969 | 86.199 | 40.005 | 68.935 | 31.231 | 876 | -3.961 | -12.581 | -2.491 | -6.225 |
| Profit / pierdere netă | 90.419 | 6.771 | 120.223 | 93.734 | 95.846 | 32.512 | 83.898 | 38.094 | 67.042 | 29.586 | -2.659 | -7.702 | -15.275 | -2.491 | -6.225 |
| Active imobilizate | 54.417 | 90.301 | 113.365 | 4.353 | 5.301 | 6.249 | 7.197 | 4.021 | — | 0 | 621 | 1.029 | 1.591 | 2.263 | 3.878 |
| Active circulante | 69.661 | 41.915 | 34.312 | 121.037 | 195.085 | 92.843 | 140.661 | 98.349 | 65.797 | 14.521 | 6.125 | 23.840 | 30.231 | 32.163 | 22.010 |
| Stocuri | 16.055 | 23.229 | 15.830 | 17.803 | 33.380 | 16.714 | 13.013 | 6.090 | 13.144 | 8.196 | 2.248 | 14.074 | 29.981 | 23.302 | 21.353 |
| Creanțe | 2.253 | — | 1.370 | 9.368 | 7.158 | 1.370 | 3.690 | 9.144 | 11.870 | 2.291 | 3.314 | 3.317 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 51.353 | 18.686 | 17.112 | 93.866 | 154.547 | 74.759 | 123.958 | 83.115 | 40.783 | 4.034 | 563 | 6.449 | 250 | 8.861 | 657 |
| Datorii | 34.603 | 64.160 | 86.392 | 29.580 | 139.101 | 37.807 | 86.573 | 41.085 | 4.512 | 20.278 | 42.089 | 57.552 | 56.803 | 44.132 | 33.103 |
| Venituri în avans | — | — | — | 34.525 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 89.475 | 68.056 | 61.285 | 61.285 | 61.285 | 61.285 | 61.285 | 61.285 | 61.285 | -5.757 | -35.343 | -32.683 | -24.981 | -9.706 | -7.215 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.10.2003 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VLAD & KP 2000 SRL |
| Nr. reg. com. | J2003001324267 |
| EUID | ROONRC.J2003001324267 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-10-16 |
| Sediu social | P-ta UNIRII, 1, Orş. Luduş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, ORŞ. LUDUŞ, P-TA UNIRII, NR.1 |
| Telefon | 0744699947 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CLINICA L DENTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| COMPANIA AQUASERV SA TARGU MURES SUCURSALA LUDUS | aceeași clădire |
| DIASIM SRL | 78 m |
| MARIUS & RAMONA SRL | 78 m |
| SEFAR INTERNATIONAL SA | 78 m |
| AP DANCIU S.R.L. | 82 m |
| AUTO DOM GLASS SRL | 82 m |
| AUTO DOM SRL | 82 m |
| BYK CURIER S.R.L. | 82 m |
| LRK KOCSIS TRANS S.R.L. | 82 m |
| BALJOSE SRL inactiv | 137 m |
| DENTAL ARENA LUDUS S.R.L. | 137 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25