LOCALSERV SRL
CUI 15844016 · J04/1346/2003
LOCALSERV SRL are CUI 15844016, nr. de înregistrare J04/1346/2003, înmatriculată pe 24.10.2003. Sediul social e în Municipiul Oneşti, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9522. În 2025: cifră de afaceri 254.255 lei, pierdere netă 9.524 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 254 mii lei · mediana 129 mii lei | 197% din mediană |
| Profit net | -10 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -3.7% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 254 mii lei · mediana 112 mii lei | 228% din mediană |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 254.255 | 359.712 | 267.420 | 220.862 | 238.945 | 198.677 | 207.812 | 169.252 | 127.703 | 145.918 | 114.860 | 158.619 | 184.201 | 191.639 |
| Venituri totale | 264.757 | 359.714 | 267.422 | 345.869 | 247.201 | 198.677 | 207.814 | 169.252 | 127.810 | 145.918 | 114.860 | 158.619 | 184.201 | 191.639 |
| Cheltuieli totale | 255.982 | 260.787 | 194.221 | 302.422 | 158.412 | 286.429 | 188.127 | 163.560 | 100.981 | 169.832 | 174.217 | 154.284 | 176.611 | 188.647 |
| Profit / pierdere brută | 8.775 | 98.927 | 73.201 | 43.447 | 88.789 | -87.752 | 19.687 | 5.692 | 26.829 | -23.914 | -59.357 | 4.335 | 7.590 | 2.992 |
| Profit / pierdere netă | -9.524 | 94.233 | 70.928 | 39.988 | 87.155 | -89.738 | 17.609 | 3.999 | 25.551 | -28.292 | -62.803 | 111 | 6.355 | 2.513 |
| Active imobilizate | 6.571 | 112.820 | 108.792 | 102.397 | 95.371 | 95.964 | 96.556 | 91.687 | 91.843 | 89.894 | 84.439 | 92.233 | 89.265 | 87.481 |
| Active circulante | 109.204 | 238.806 | 185.524 | 119.552 | 219.555 | 159.361 | 274.203 | 228.140 | 189.002 | 122.932 | 93.714 | 90.025 | 83.848 | 88.848 |
| Stocuri | — | 37.844 | 95.159 | 81.149 | 116.973 | 87.399 | 198.012 | 145.542 | 123.481 | 52.089 | 47.061 | 68.744 | 48.153 | 51.045 |
| Creanțe | 79.015 | 137.051 | 51.879 | 9.297 | 76.192 | 52.853 | 66.266 | 64.566 | 47.918 | 42.003 | 25.989 | 7.924 | 29.382 | 28.223 |
| Casa și conturi la bănci | 30.189 | 63.911 | 38.486 | 29.106 | 26.390 | 19.109 | 9.925 | 18.032 | 17.603 | 28.840 | 20.664 | 13.357 | 6.313 | 9.580 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 30.322 | 30.322 | 30.322 | 30.322 | — | 30.322 | 30.322 | 30.322 | 13.590 |
| Datorii | 5.097 | 58.424 | 95.347 | 93.908 | 310.895 | 368.771 | 394.468 | 361.145 | 326.162 | 253.372 | 220.729 | 159.426 | 150.392 | 143.230 |
| Capitaluri proprii | 110.678 | 293.202 | 198.969 | 128.041 | 4.031 | -83.124 | 6.613 | -10.996 | -14.995 | -40.546 | -12.254 | 53.154 | 53.043 | 46.689 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.10.2003 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Oneşti |
| CAEN principal | 9522 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LOCALSERV SRL |
| Nr. reg. com. | J04/1346/2003 |
| EUID | ROONRC.J04/1346/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-10-24 |
| Sediu social | Str. Sfinţii Apostoli, 2Bis, Mun. Oneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, BLD. REPUBLICII, NR.5, SC.A, ET.1, AP.17 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXAMAR SRL | aceeași clădire |
| AXL FITNESS CONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BARIBAL CONSTRUCTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| BBB INDUSTRIAL METAL S.R.L. | aceeași clădire |
| BENADI SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUCIOACĂ CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| BURAL WORLD S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CALAVARI COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DUMILEX COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| E&Y OAK-TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| FRANCOM TOTAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| GABRIEL & SEGAS SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9521 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bacău
| 7542106 | MERY-LAUR COM SERV SRL |
| 9034180 | MATIC UNIVERS SRL |
| 10624206 | ZAMATECH SRL |
| 15116926 | ENTACO SRL |
| 15790048 | GEFINA SRL |
| 16018446 | ELECTRO REDA SRL |
| 16923371 | ICE-POP SRL |
| 34382045 | PASMIHPREST SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25