CATALOG DE STELE SRL
CUI 15845852 · J10/1310/2017
CATALOG DE STELE SRL are CUI 15845852, nr. de înregistrare J10/1310/2017, înmatriculată pe 03.11.2017. Sediul social e în Sat Tisău, Comuna Tisău, jud. Buzău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 150. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 254 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 8 mii lei | 0% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
Comparat cu 11.857 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | — | 1.100 | 1.500 | 1.000 | — | 1.100 | 4.080 | 26.000 | 11.908 | 20.362 | 25.677 | 58.827 | 66.543 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 1.300 | 1.100 | 1.500 | 1.000 | 50.627 | 1.100 | 4.824 | 57.509 | 22.458 | 20.362 | 25.677 | 61.827 | 66.558 |
| Cheltuieli totale | 0 | 0 | 939 | 441 | 364 | 790 | 10.815 | 891 | 4.447 | 18.446 | 20.352 | 19.599 | 22.319 | 61.358 | 66.225 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 361 | 659 | 1.136 | 210 | 39.812 | 209 | 377 | 39.063 | 2.106 | 763 | 3.358 | 469 | 333 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 303 | 488 | 1.091 | 180 | 38.293 | 176 | 336 | 37.813 | 1.433 | 151 | 2.696 | 15 | 333 |
| Active imobilizate | 133.889 | 133.889 | 133.889 | 133.889 | 97.008 | 56.378 | 56.378 | 57.627 | 54.627 | — | 0 | 8.611 | 122 | 856 | 4.314 |
| Active circulante | 869 | 869 | 869 | 1.808 | 7.123 | 9.331 | 10.794 | 12.203 | 19.315 | 16.502 | 75 | 3.460 | 1.522 | 390 | 4.352 |
| Creanțe | 124 | 124 | 124 | 5 | 5 | 5 | — | — | 1.696 | 1.696 | — | — | — | — | 2.359 |
| Casa și conturi la bănci | 745 | 745 | 745 | 1.803 | 7.118 | 9.326 | 10.794 | 12.203 | 17.619 | 14.806 | 75 | 3.460 | 1.522 | 390 | 1.993 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 7.322 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 80.911 | 80.911 | 80.911 | 82.153 | 51.075 | 13.744 | 15.387 | 13.033 | 10.000 | 3.523 | 24.909 | 38.338 | 28.062 | 30.360 | 37.795 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 50.627 | 50.627 | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 53.847 | 53.847 | 53.847 | 53.544 | 53.056 | 51.965 | 51.785 | 13.492 | 13.315 | 12.979 | -24.834 | -26.267 | -26.418 | -29.114 | -29.129 |
| Capital subscris vărsat | — | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 03.11.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 150 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CATALOG DE STELE SRL |
| Nr. reg. com. | J10/1310/2017 |
| EUID | ROONRC.J10/1310/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-11-03 |
| Sediu social | , 187, Sat Tisău Com. Tisău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT TISĂU COM. TISĂU, , NR.187 |
| Telefon | 0771432871 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 150 | 2017 – 2025 |
| 5590 | 2015 – 2016 |
| 4932 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25