SIMFONIA LOTRULUI SRL
CUI 15898741 · J38/926/2003
SIMFONIA LOTRULUI SRL are CUI 15898741, nr. de înregistrare J38/926/2003, înmatriculată pe 10.11.2003. Sediul social e în Loc. Brezoi, Oraş Brezoi, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5540. În 2025: cifră de afaceri 13.200 lei, profit net 9.222 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 13 mii lei · mediana 166 mii lei | 8% din mediană |
| Profit net | 9 mii lei · mediana 1 mii lei | 712% din mediană |
| Marjă netă | 69.9% · mediana 1% | de 70× mediana |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13.200 | 13.200 | 11.600 | 8.400 | 8.400 | 3.500 | — | — | — | — | 2.350 | 2.750 | 3.524 | 5.335 | 4.237 |
| Venituri totale | 13.200 | 13.200 | 11.600 | 8.400 | 8.400 | 3.500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.350 | 2.750 | 3.524 | 5.335 | 4.237 |
| Cheltuieli totale | 2.221 | 9.332 | 1.222 | 1.222 | 1.222 | 420 | — | — | 1.488 | 1.488 | 6.909 | 3.547 | 1.925 | 3.574 | 1.519 |
| Profit / pierdere brută | 10.979 | 3.868 | 10.378 | 7.178 | 7.178 | 3.080 | 0 | 0 | -1.488 | -1.488 | -4.559 | -797 | 1.599 | 1.761 | 2.718 |
| Profit / pierdere netă | 9.222 | 3.249 | 8.717 | 6.926 | 6.926 | 2.975 | 0 | 0 | -1.488 | -1.488 | -4.631 | -881 | 1.468 | 1.446 | 2.283 |
| Active imobilizate | 33.943 | 36.165 | 33.139 | 34.361 | 35.583 | 36.805 | 37.225 | 37.225 | 37.225 | 38.713 | 40.200 | 41.688 | 43.175 | 44.663 | 46.150 |
| Active circulante | 30.516 | 18.654 | 18.773 | 8.532 | 6.606 | 3.458 | — | — | — | — | 1.791 | 1.670 | 5.064 | 2.274 | 730 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 35 | 53 | 36 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 30.516 | 18.654 | 18.773 | 8.532 | 6.606 | 3.458 | — | — | — | — | 1.756 | 1.617 | 5.028 | 2.274 | 730 |
| Datorii | 440 | 23 | 365 | 63 | 6.285 | 11.285 | 11.222 | 11.222 | 11.222 | 11.222 | 13.013 | 9.749 | 13.749 | 13.916 | 15.304 |
| Capitaluri proprii | 64.019 | 54.796 | 51.547 | 42.830 | 35.904 | 28.978 | 26.003 | 26.003 | 26.003 | 27.491 | 28.978 | 33.609 | 34.490 | 33.021 | 31.576 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.11.2003 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Lotrului |
| CAEN principal | 5540 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SIMFONIA LOTRULUI SRL |
| Nr. reg. com. | J38/926/2003 |
| EUID | ROONRC.J38/926/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-11-10 |
| Sediu social | Str. Calea Eroilor, 70, Orş. Brezoi, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, ORŞ. BREZOI, STR. CALEA EROILOR, NR.70 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 4719 | 2024 – 2025 |
| 4931 | 2020 – 2023 |
| 5630 | 2018 – 2019 |
| 4931 | 2014 – 2017 |
| 4719 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vâlcea
| 3722422 | STELYANCA SRL |
| 7001143 | STRAMADE SRL |
| 13917634 | MICHEL-MARC SRL |
| 15499813 | TERYVIL IMPEX SRL |
| 15527719 | ROVITALEXIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25