DETADENT S.R.L.
CUI 15901189 · J35/2678/2003
DETADENT S.R.L. are CUI 15901189, nr. de înregistrare J35/2678/2003, înmatriculată pe 13.11.2003. Sediul social e în Loc. Deta, Oraş Deta, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 69.400 lei, profit net 17.970 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 69 mii lei · mediana 220 mii lei | 32% din mediană |
| Profit net | 18 mii lei · mediana 40 mii lei | 45% din mediană |
| Marjă netă | 25.9% · mediana 22.2% | 117% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 69.400 | 67.330 | 65.431 | 70.740 | 64.420 | 44.760 | 52.020 | 65.032 | 51.529 | 47.068 | 46.758 | 30.823 | 18.910 | 38.167 | 67.587 |
| Venituri totale | 67.658 | 67.330 | 65.430 | 70.740 | 64.420 | 44.760 | 52.020 | 71.031 | 51.528 | 47.067 | 46.758 | 30.823 | 18.910 | 38.167 | 67.587 |
| Cheltuieli totale | 46.092 | 47.092 | 58.180 | 65.099 | 68.193 | 54.001 | 58.464 | 64.341 | 52.268 | 42.666 | 44.608 | 38.452 | 22.116 | 43.789 | 71.191 |
| Profit / pierdere brută | 21.566 | 20.238 | 7.250 | 5.641 | -3.773 | -9.241 | -6.444 | 6.690 | -740 | 4.401 | 2.150 | -7.629 | -3.206 | -5.622 | -3.604 |
| Profit / pierdere netă | 17.970 | 16.537 | 6.068 | 3.519 | -5.705 | -10.584 | -8.076 | 4.849 | -2.285 | 2.989 | 746 | -8.554 | -3.773 | -5.622 | -3.604 |
| Active imobilizate | 2.016 | — | 476 | 3.415 | 7.046 | 10.449 | 13.813 | 17.272 | 20.730 | 24.189 | 27.648 | 15.883 | 29.270 | 29.032 | 42.142 |
| Active circulante | 860 | 2.420 | 2.207 | 13.201 | 1.051 | 1.334 | 1.320 | 7.263 | 955 | 3.038 | 1.810 | 584 | 1.314 | 628 | 250 |
| Creanțe | 229 | 1.946 | 1.809 | 1.054 | 1.009 | 1.025 | — | 843 | 791 | 867 | — | — | — | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 631 | 474 | 398 | 12.147 | 42 | 309 | 1.320 | 6.420 | 164 | 2.171 | 1.810 | 584 | 1.314 | 628 | 250 |
| Datorii | 22.566 | 43.393 | 60.193 | 80.193 | 75.193 | 73.174 | 65.817 | 67.143 | 69.142 | 72.399 | 77.619 | 71.374 | 76.937 | 72.240 | 79.351 |
| Capitaluri proprii | -19.690 | -40.973 | -57.510 | -63.577 | -67.096 | -61.391 | -50.684 | -42.608 | -47.457 | -45.172 | -48.161 | -54.907 | -46.353 | -42.580 | -36.959 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.11.2003 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Deta |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DETADENT SRL |
| Nr. reg. com. | J35/2678/2003 |
| EUID | ROONRC.J35/2678/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-11-13 |
| Sediu social | P-ta LIBERTATII, Orş. Deta, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, ORŞ. DETA, P-TA LIBERTATII, BL.6, ET.P, AP.3 |
| Telefon | 0744517424 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CABINET STOMATOLOGIC DETA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FAST NEXT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FIRST REAL ESTATE DIVISION SRL | aceeași clădire |
| INTER ASTRA S.R.L. | aceeași clădire |
| LOCODJ TM SRL | aceeași clădire |
| MILICI CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| MOGLI ACTIV SRL inactiv | aceeași clădire |
| NAIAPAPPA SRL inactiv | aceeași clădire |
| DÖNER CITY S.R.L. | 193 m |
| PALCO SRL | 193 m |
| RATHORIS S.R.L. | 193 m |
| RO-YUNIX SRL inactiv | 193 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8623 | 2025 |
| 8622 | 2024 |
| 8623 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Timiş
| 1616107 | TEHNO DENTA S.R.L. |
| 1801368 | VITA DENT SRL |
| 1812367 | DINADENT SRL |
| 1817305 | HERSTOM SRL |
| 1819314 | SANODENT SRL |
| 1820580 | LASER MED - DENT TODEA S.R.L. |
| 1824701 | DR. STRATUL SRL |
| 1825740 | STOMA-RO-VA-DENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25