ALMA STOMATOLOGIE S.R.L.
CUI 15904274 · J2003001523033
ALMA STOMATOLOGIE S.R.L. are CUI 15904274, nr. de înregistrare J2003001523033, înmatriculată pe 13.11.2003. Sediul social e în Municipiul Piteşti, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 891.662 lei, profit net 464.635 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 892 mii lei · mediana 220 mii lei | 406% din mediană |
| Profit net | 465 mii lei · mediana 40 mii lei | de 12× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 52.1% · mediana 22.2% | 235% din mediană |
| Cifră pe salariat | 446 mii lei · mediana 202 mii lei | 221% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 891.662 | 836.952 | 891.106 | 887.735 | 740.340 | 463.097 | 320.845 | 267.032 | 247.130 | 269.772 | 298.020 | 228.744 | 197.785 | 190.012 | 160.713 |
| Venituri totale | 891.662 | 836.952 | 891.106 | 887.735 | 740.340 | 463.097 | 320.845 | 267.032 | 247.130 | 269.772 | 298.020 | 228.744 | 197.785 | 190.014 | 160.716 |
| Cheltuieli totale | 400.812 | 398.063 | 549.827 | 631.431 | 467.773 | 285.838 | 237.270 | 215.428 | 214.513 | 238.570 | 249.649 | 209.750 | 188.301 | 182.488 | 153.878 |
| Profit / pierdere brută | 490.850 | 438.889 | 341.279 | 256.304 | 272.567 | 177.259 | 83.575 | 51.604 | 32.617 | 31.202 | 48.371 | 18.994 | 9.484 | 7.526 | 6.838 |
| Profit / pierdere netă | 464.635 | 418.815 | 332.546 | 248.845 | 266.214 | 172.628 | 80.367 | 48.934 | 30.146 | 28.504 | 39.430 | 12.132 | 3.550 | 1.826 | 2.017 |
| Active imobilizate | 191.438 | 248.061 | 232.800 | 308.772 | 406.574 | 433.975 | 365.586 | 189.451 | 118.140 | 138.523 | 157.658 | 160.947 | 174.053 | 187.865 | 196.892 |
| Active circulante | 269.586 | 269.257 | 298.334 | 56.247 | 239.263 | 147.879 | 142.743 | 222.891 | 276.344 | 252.198 | 245.702 | 237.565 | 245.152 | 266.072 | 306.666 |
| Stocuri | 59.077 | 73.177 | 35.197 | 44.999 | 58.313 | 65.827 | 24.942 | 7.173 | 12.412 | 10.913 | 10.578 | 6.788 | 19.794 | 14.400 | 18.853 |
| Creanțe | — | — | 107.001 | -47.068 | — | 41.941 | 108.234 | 127.113 | 204.482 | 194.294 | 207.417 | 230.146 | 221.655 | 249.247 | 287.449 |
| Casa și conturi la bănci | 160.509 | 196.080 | 156.136 | 58.316 | 180.950 | 40.111 | 9.567 | 88.605 | 59.450 | 46.991 | 27.707 | 631 | 3.703 | 2.425 | 364 |
| Datorii | 105.477 | 161.771 | 175.587 | 9.472 | 290.290 | 226.307 | 152.782 | 56.795 | 38.937 | 35.174 | 47.813 | 42.965 | 63.658 | 98.390 | 148.011 |
| Capitaluri proprii | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 | 355.547 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.11.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ALMA STOMATOLOGIE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2003001523033 |
| EUID | ROONRC.J2003001523033 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-11-13 |
| Sediu social | Str. Pictor Nicolae Grigorescu, 36, Mun. Piteşti, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. PICTOR NICOLAE GRIGORESCU, NR.36 |
| Telefon | 0744348517 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AQUATONICS CLUB S.R.L. | 28 m |
| ESCAPE BEAUTY CENTER SRL | 47 m |
| DIANA ESTETIQUE SRL | 49 m |
| EMPIRE COMPANY GROUP SRL | 49 m |
| FORWAGEN S.R.L. | 49 m |
| GATE CORPORATION S.R.L. inactiv | 49 m |
| ROK KINDER AG SRL | 73 m |
| CADAVI PRODCOM CLASS SRL | 85 m |
| FASHION STYLE LUK SRL | 85 m |
| FINCO RĂDĂCINI SRL | 85 m |
| JENIION UNIVERSAL BUSINESS SRL | 85 m |
| SIG TRUCKS SPEDITION SRL inactiv | 85 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8622 | 2024 – 2025 |
| 8623 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25