TANDAREL SRL
CUI 15904754 · J2003002219081
TANDAREL SRL are CUI 15904754, nr. de înregistrare J2003002219081, înmatriculată pe 14.11.2003. Sediul social e în Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 4.480.015 lei, profit net 81.866 lei, 9 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4,5 mil lei · mediana 199 mii lei | de 23× mediana |
| Profit net | 82 mii lei · mediana 3 mii lei | de 29× mediana |
| Salariați | 9 · mediana 1 | 900% din mediană |
| Marjă netă | 1.8% · mediana 1.6% | 113% din mediană |
| Cifră pe salariat | 498 mii lei · mediana 224 mii lei | 222% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.480.015 | 4.182.378 | 4.197.787 | 4.129.894 | 3.471.912 | 3.035.810 | 1.156.232 | 360.351 | 396.697 | 341.774 | 314.191 | 312.632 | 291.548 | 316.520 | 347.867 |
| Venituri totale | 4.480.015 | 4.182.378 | 4.197.787 | 4.130.142 | 3.471.912 | 3.067.317 | 1.163.610 | 360.351 | 396.697 | 341.774 | 314.191 | 312.632 | 291.548 | 316.520 | 348.274 |
| Cheltuieli totale | 4.382.555 | 3.971.000 | 4.148.334 | 3.924.052 | 3.341.265 | 2.911.519 | 916.438 | 304.500 | 366.110 | 343.904 | 382.697 | 355.303 | 308.048 | 364.337 | 381.700 |
| Profit / pierdere brută | 97.460 | 211.378 | 49.453 | 206.090 | 130.647 | 155.798 | 247.172 | 55.851 | 30.587 | -2.130 | -68.506 | -42.671 | -16.500 | -47.817 | -33.426 |
| Profit / pierdere netă | 81.866 | 177.558 | 40.772 | 164.791 | 95.927 | 127.188 | 235.537 | 52.247 | 26.804 | -2.130 | -68.506 | -42.671 | -16.500 | -47.817 | -33.426 |
| Active imobilizate | 656.793 | 680.264 | 640.785 | 167.466 | 219.590 | 248.250 | 25.959 | 30.097 | 34.263 | 38.427 | 49.591 | 89.405 | 123.320 | 138.974 | 122.659 |
| Active circulante | 450.537 | 454.020 | 424.266 | 685.382 | 638.267 | 572.352 | 913.747 | 318.128 | 132.937 | 65.530 | 53.518 | 109.313 | 62.885 | 36.645 | 32.823 |
| Stocuri | 365.578 | 379.298 | 366.273 | 182.212 | 362.247 | 522.006 | 825.294 | 304.571 | 128.026 | 63.250 | 23.299 | 32.070 | 14.674 | 36.558 | 32.243 |
| Creanțe | — | 33.754 | 23.425 | 63.015 | 4.849 | 12.130 | 41.900 | 12.431 | 3.157 | 2.273 | 30.156 | 76.791 | 39.051 | 64 | 285 |
| Casa și conturi la bănci | 84.959 | 40.968 | 34.568 | 440.155 | 271.171 | 38.216 | 46.553 | 1.126 | 1.754 | 7 | 63 | 452 | 9.160 | 23 | 295 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.373 |
| Datorii | 205.024 | 313.843 | 422.168 | 166.265 | 257.343 | 316.015 | 562.307 | 206.363 | 77.585 | 41.146 | 238.169 | 193.957 | 138.774 | 111.503 | 46.922 |
| Capitaluri proprii | 902.306 | 820.441 | 642.883 | 686.583 | 600.514 | 504.587 | 377.399 | 141.862 | 89.615 | 62.811 | -135.060 | 4.761 | 47.431 | 64.116 | 111.933 |
| Capital subscris vărsat | 480.200 | 480.200 | 480.200 | 480.200 | 480.200 | 480.200 | 480.200 | 480.200 | 480.200 | 480.200 | 280.200 | 280.200 | 280.200 | 280.200 | 280.200 |
| Număr mediu de salariați | 9 | 9 | 7 | 6 | 7 | 7 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.11.2003 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Râşnov |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TANDAREL SRL |
| Nr. reg. com. | J2003002219081 |
| EUID | ROONRC.J2003002219081 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-11-14 |
| Sediu social | Str. Gladiolelor, 14, Orş. Râşnov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, ORŞ. RÂŞNOV, STR. GLADIOLELOR, NR.14 |
| Telefon | 0753064241 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONSTRUCT VALPO SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAVIAS CONSTRUCT SRL inactiv | 26 m |
| DAVIAS STEEL SRL | 26 m |
| KEYAS CONSULTING S.R.L. | 26 m |
| TRANSBERG SRL inactiv | 26 m |
| EDISTEM SILVER S.R.L. | 38 m |
| ROSENAU JUNIOR SERV SRL | 38 m |
| ROCKET AUTO TRANS S.R.L. | 46 m |
| ATO GROUP SRL | 49 m |
| IMPLASIM S.R.L. | 80 m |
| ALIPAN MARKET S.R.L. | 103 m |
| DOVILIV INTERNATIONAL SRL | 103 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Braşov
| 911630 | ZAVARO ZCD S.R.L. |
| 1088567 | NICMAR SRL |
| 1089619 | DAX SRL |
| 1090389 | MAXI-TAXI TURISM SRL |
| 1091198 | DITA SRL |
| 1091422 | BAVARIA IMPEX SRL |
| 1091813 | TRIFEX SRL |
| 1091856 | GENUIN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25