PYT JURJA GRUP SRL
CUI 15922971 · J11/809/2003
PYT JURJA GRUP SRL are CUI 15922971, nr. de înregistrare J11/809/2003, înmatriculată pe 20.11.2003. Sediul social e în Municipiul Caransebeş, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6420. În 2020: cifră de afaceri 18.318 lei, pierdere netă 48.579 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 18 mii lei · mediana 286 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | -49 mii lei · mediana 113 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -265.2% · mediana 45.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 9 mii lei · mediana 297 mii lei | 3% din mediană |
Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 18.318 | 18.318 | 22.371 | 24.624 | 26.027 | 48.947 | 47.786 | 51.954 | 60.951 | 64.003 |
| Venituri totale | 18.318 | 18.318 | 22.371 | 24.624 | 26.027 | 48.947 | 49.186 | 52.524 | 60.951 | 64.003 |
| Cheltuieli totale | 66.714 | 66.714 | 53.421 | 46.614 | 51.401 | 59.807 | 70.426 | 69.618 | 66.222 | 105.141 |
| Profit / pierdere brută | -48.396 | -48.396 | -31.050 | -21.990 | -25.374 | -10.860 | -21.240 | -17.094 | -5.271 | -41.138 |
| Profit / pierdere netă | -48.579 | -48.579 | -31.274 | -22.236 | -25.895 | -12.328 | -22.716 | -18.555 | -5.271 | -41.138 |
| Active imobilizate | 6.723 | 6.723 | 9.754 | 13.129 | 16.588 | 8.442 | 13.540 | 19.794 | 18.211 | 18.211 |
| Active circulante | 2.589 | 2.589 | 2.417 | 3.225 | 2.871 | 2.836 | 3.242 | 2.939 | 3.310 | 3.525 |
| Stocuri | 2.181 | 2.181 | 2.181 | 2.181 | 2.181 | 2.181 | 2.181 | 2.181 | 2.181 | 2.021 |
| Casa și conturi la bănci | 408 | 408 | 236 | 1.044 | 690 | 655 | 1.061 | 758 | 1.129 | 1.504 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 320 | 320 |
| Datorii | 237.643 | 237.643 | 191.923 | 164.832 | 145.701 | 111.625 | 104.801 | 88.036 | 68.589 | 63.533 |
| Capitaluri proprii | -228.331 | -228.331 | -179.752 | -148.478 | -126.242 | -100.347 | -88.019 | -65.303 | -46.748 | -41.477 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 7 | 6 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.11.2003 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş |
| CAEN principal | 6420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PYT JURJA GRUP SRL |
| Nr. reg. com. | J11/809/2003 |
| EUID | ROONRC.J11/809/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-11-20 |
| Sediu social | Aleea Alunişului, Mun. Caransebeş, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, ALEEA ALUNIŞULUI, BL.2, SC.D, AP.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (24)
Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Caraş-Severin
| 14366290 | HAMILTON PIERCE SRL |
| 16305516 | STARGATE SRL |
| 21745181 | NONU SRL |
| 36399094 | MIKE SECURITY & PROTECTION HOLDING SRL |
| 50855080 | ICO MAGNESIUM S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25