ESTET DENTA PLUS SRL
CUI 15928770 · J2004001056170
ESTET DENTA PLUS SRL are CUI 15928770, nr. de înregistrare J2004001056170, înmatriculată pe 09.07.2004. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 210.415 lei, pierdere netă 11.525 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 210 mii lei · mediana 218 mii lei | 96% din mediană |
| Profit net | -12 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -5.5% · mediana 22.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 105 mii lei · mediana 202 mii lei | 52% din mediană |
Comparat cu 37.963 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 210.415 | 168.940 | 147.460 | 128.965 | 151.784 | 63.985 | 120.210 | 85.289 | 84.768 | 54.880 | 67.491 | 45.255 | 34.537 | 38.295 | 33.095 |
| Venituri totale | 210.415 | 184.440 | 312.460 | 128.965 | 151.784 | 80.527 | 120.210 | 85.289 | 84.768 | 54.880 | 67.491 | 45.294 | 34.537 | 48.295 | 33.095 |
| Cheltuieli totale | 216.462 | 178.806 | 173.466 | 145.606 | 174.852 | 112.769 | 106.698 | 97.458 | 80.561 | 65.185 | 62.671 | 39.849 | 30.669 | 26.626 | 26.338 |
| Profit / pierdere brută | -6.047 | 5.634 | 138.994 | -16.641 | -23.068 | -32.242 | 13.512 | -12.169 | 4.207 | -10.305 | 4.820 | 5.445 | 3.868 | 21.669 | 6.757 |
| Profit / pierdere netă | -11.525 | 930 | 135.932 | -17.931 | -24.586 | -32.859 | 12.310 | -13.022 | 3.359 | -10.855 | 2.795 | 4.086 | 2.831 | 20.219 | 5.765 |
| Active imobilizate | 21.270 | 24.753 | 34.575 | 44.397 | 55.435 | 66.715 | 48.780 | 23.017 | 18.327 | 22.285 | 26.782 | 16.233 | 23.308 | 28.158 | 13.293 |
| Active circulante | 17.689 | 17.093 | 13.938 | 39.946 | 44.773 | 67.098 | 50.104 | 2.586 | 2.663 | 305 | 2.884 | 1.356 | 9.032 | 1.886 | 1.624 |
| Stocuri | — | — | — | 38.510 | 38.123 | 38.123 | 36.737 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | — | — | — | — | 1.052 | — | 530 | — | — | — | — | 1.323 | — | 81 |
| Casa și conturi la bănci | 17.689 | 17.093 | 13.938 | 1.436 | 6.650 | 27.923 | 13.367 | 2.056 | 2.663 | 305 | 2.884 | 1.356 | 7.709 | 1.886 | 1.543 |
| Datorii | 34.077 | 25.439 | 32.611 | 165.862 | 162.985 | 172.004 | 104.216 | 43.245 | 25.610 | 30.569 | 26.790 | 17.508 | 34.096 | 34.631 | 39.723 |
| Capitaluri proprii | 4.882 | 16.407 | 15.902 | -81.519 | -62.777 | -38.191 | -5.332 | -17.642 | -4.620 | -7.979 | 2.876 | 81 | -1.756 | -4.587 | -24.806 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.07.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ESTET DENTA PLUS SRL |
| Nr. reg. com. | J2004001056170 |
| EUID | ROONRC.J2004001056170 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-07-09 |
| Sediu social | Str. Oltului, 23, Mun. Galaţi, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. OLTULUI, NR.23, BL.B19, AP.21 |
| Telefon | 0236494141 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARTIOM VALERI S.R.L. | aceeași clădire |
| BURG IMPEX IFN SRL inactiv | aceeași clădire |
| GENERAL TIFTIS COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| MANJOTRAD VM SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| MYHA IFT SRL | aceeași clădire |
| PACIOLI MGN CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| SEBASTOS IFN SRL inactiv | aceeași clădire |
| SENDIX SRL | aceeași clădire |
| ANTHURIUM SRL | 37 m |
| AQUA STOP INSTAL SRL | 37 m |
| B GETTII SERV SRL inactiv | 37 m |
| INNERALCHEMY S.R.L. | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Galaţi
| 1628748 | STOMINTERN SRL |
| 1629778 | DENTAL SRL |
| 1636961 | ELISDENT SRL |
| 1647650 | RANDI SRL |
| 1650885 | CENTRUL DE STOMATOLOGIE DR. TODIRUTA GHEORGHE SNC |
| 2676727 | AMA SRL |
| 3813024 | GAVIDENT SRL |
| 3814470 | SANODENT D SRL |
Actualizat ANAF: 2026-08-12 · ONRC: 2026-10-12