D & G INVESTMENT CONSULTING AGENT DE ASIGURARE S.R.L.
CUI 15948513 · J40/16175/2003 · dizolvare
D & G INVESTMENT CONSULTING AGENT DE ASIGURARE S.R.L. are CUI 15948513, nr. de înregistrare J40/16175/2003, înmatriculată pe 28.11.2003. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6629. În 2023: cifră de afaceri 798 lei, pierdere netă 2.168 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -429 lei · mediana 23 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 14.295 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 798 | 17.956 | 19.326 | 18.122 | 15.457 | 16.597 | 17.240 | 34.212 | 36.547 | 22.106 | 32.663 | 25.673 | 78.763 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 798 | 17.992 | 19.326 | 18.122 | 15.457 | 16.597 | 17.240 | 34.212 | 36.647 | 22.314 | 32.673 | 25.981 | 78.764 |
| Cheltuieli totale | 429 | 504 | 2.966 | 8.356 | 5.142 | 6.425 | 4.777 | 4.104 | 12.986 | 19.296 | 20.132 | 18.321 | 21.038 | 17.291 | 69.132 |
| Profit / pierdere brută | -429 | -504 | -2.168 | 9.636 | 14.184 | 11.697 | 10.680 | 12.493 | 4.254 | 14.916 | 16.515 | 3.993 | 11.635 | 8.690 | 9.632 |
| Profit / pierdere netă | -429 | -504 | -2.168 | 9.106 | 13.601 | 11.151 | 10.214 | 11.498 | 3.735 | 13.889 | 15.416 | 3.325 | 10.485 | 7.919 | 7.269 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 2.644 | 2.642 | 2.639 | 2.637 | 2.635 | 2.765 | 3.364 | 4.127 | 4.882 | 4.802 | 2.500 |
| Active circulante | 292 | 171 | 8.176 | 11.683 | 35.073 | 32.907 | 34.514 | 35.375 | 52.800 | 51.724 | 56.528 | 40.986 | 40.102 | 46.525 | 41.251 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 453 | 453 | 328 | 328 | 328 | — |
| Creanțe | — | — | 7.500 | — | 130 | 0 | 1.635 | — | 11.734 | 11.734 | 11.734 | 12.150 | 11.957 | 11.169 | 11.146 |
| Casa și conturi la bănci | 292 | 171 | 676 | 11.683 | 34.943 | 32.907 | 32.879 | 35.375 | 41.066 | 39.537 | 44.341 | 28.508 | 27.817 | 35.028 | 30.105 |
| Datorii | 550 | 0 | 0 | 1.339 | 860 | 1.142 | 3.683 | 3.258 | 20.333 | 23.122 | 22.415 | 22.883 | 26.079 | 22.907 | 23.250 |
| Capitaluri proprii | -258 | 171 | 8.176 | 10.344 | 36.857 | 34.407 | 33.470 | 34.754 | 35.102 | 31.367 | 37.477 | 22.230 | 18.905 | 28.420 | 20.501 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.11.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6629 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | D & G INVESTMENT CONSULTING AGENT DE ASIGURARE SRL |
| Nr. reg. com. | J40/16175/2003 |
| EUID | ROONRC.J40/16175/2003 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-11-28 |
| Sediu social | Sos. Mihai Bravu, 139-145, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. MIHAI BRAVU, NR.139-145, BL.D10, SC.A, AP.11 |
| Telefon | 3142602 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.C.S. STYLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGENTIA PAUL TRIUMF S.R.L. | aceeași clădire |
| AGENŢIA ANNE FLOWER S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA LEADER SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDERSEN LOGISTIC SRL | aceeași clădire |
| AUTO REXEL SRL inactiv | aceeași clădire |
| BAIA TA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BB & BC TEAM INOVATIV PROJECT SRL | aceeași clădire |
| BEST PROJECT SOLUTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| BIOART NATURAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| BIOMAR QUAIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUSINESS LAW ADVISING SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6629 | 2012 – 2025 |
| 6622 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25