TOUCH TECH SRL
CUI 15965360 · J2003001363248
TOUCH TECH SRL are CUI 15965360, nr. de înregistrare J2003001363248, înmatriculată pe 04.12.2003. Sediul social e în Oraş Tăuţii-Măgherăus, jud. Maramureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 385.507 lei, profit net 216.314 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 386 mii lei · mediana 287 mii lei | 134% din mediană |
| Profit net | 216 mii lei · mediana 114 mii lei | 191% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 56.1% · mediana 45.3% | 124% din mediană |
| Cifră pe salariat | 386 mii lei · mediana 297 mii lei | 130% din mediană |
Comparat cu 28.737 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 385.507 | 358.671 | 282.659 | 272.168 | 240.694 | 163.505 | 173.206 | 122.919 | 116.610 | 111.729 | 75.387 | 109.501 | 77.904 | 45.115 | 30.649 |
| Venituri totale | 388.686 | 360.873 | 283.952 | 272.200 | 248.489 | 174.022 | 173.265 | 122.922 | 121.330 | 111.766 | 75.436 | 109.810 | 77.904 | 45.131 | 30.649 |
| Cheltuieli totale | 161.569 | 123.204 | 111.505 | 61.018 | 75.703 | 58.630 | 45.170 | 50.534 | 54.051 | 28.625 | 36.924 | 34.726 | 26.550 | 26.932 | 19.145 |
| Profit / pierdere brută | 227.117 | 237.669 | 172.447 | 211.182 | 172.786 | 115.392 | 128.095 | 72.388 | 67.279 | 83.141 | 38.512 | 75.084 | 51.354 | 18.199 | 11.504 |
| Profit / pierdere netă | 216.314 | 226.843 | 169.607 | 203.016 | 165.331 | 110.554 | 122.897 | 68.700 | 63.641 | 79.788 | 36.249 | 71.790 | 48.910 | 15.287 | 10.202 |
| Active imobilizate | 27.453 | 32.418 | 38.009 | 37.714 | 4.207 | 10.893 | 8.373 | 1.575 | 5.375 | 1.861 | 0 | 2.216 | 6.923 | 2.095 | 4.493 |
| Active circulante | 260.200 | 323.784 | 162.029 | 191.774 | 190.537 | 123.648 | 137.871 | 86.295 | 77.514 | 95.814 | 52.535 | 83.264 | 55.054 | 27.172 | 17.676 |
| Creanțe | 215.580 | 220.341 | 22.778 | 15.168 | 18.863 | 20.407 | 7.424 | 13.486 | 15.632 | 21.497 | 5.103 | 8.249 | 11.776 | 5.951 | 5.785 |
| Casa și conturi la bănci | 44.620 | 82.142 | 119.892 | 176.606 | 171.674 | 103.241 | 130.447 | 72.809 | 61.882 | 74.317 | 47.432 | 75.015 | 43.278 | 21.221 | 11.891 |
| Datorii | 60.088 | 118.545 | 19.618 | 15.659 | 18.599 | 13.173 | 12.534 | 8.357 | 8.435 | 7.074 | 5.473 | 2.877 | 2.254 | 3.167 | 2.754 |
| Venituri în avans | 436 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 227.129 | 237.657 | 180.420 | 213.829 | 176.145 | 121.368 | 133.710 | 79.513 | 74.454 | 90.601 | 47.062 | 82.603 | 59.723 | 26.100 | 19.415 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.12.2003 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 6210 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TOUCH TECH SRL |
| Nr. reg. com. | J2003001363248 |
| EUID | ROONRC.J2003001363248 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2003-12-04 |
| Sediu social | Str. 10, 11, camera nr.1, Orş. Tăuţii-Măgherăuş, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ, STR. 10, NR.11, CAMERA NR.1 |
| Telefon | 0742792127 |
| Web | www.touchtech.ro |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EDU&PROIECT PSI S.R.L. | aceeași clădire |
| FORTUNA CONF SRL inactiv | aceeași clădire |
| IRON BEAT FITNESS SRL | aceeași clădire |
| LEBADA ARD S.R.L. | aceeași clădire |
| THE ARKTECH SRL | aceeași clădire |
| ELMUN SRL | 227 m |
| K.S.T. VERVOER SRL | 227 m |
| POWER ENERGY PELLET SRL | 227 m |
| RICSI STEEL S.R.L. | 227 m |
| GHEŢA DENT SRL | 245 m |
| MAGIC PARTY BOX S.R.L. | 245 m |
| MARSYS SERV SRL inactiv | 245 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6210 | 2025 |
| 6201 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Maramureş
| 2195316 | ARHIMEDES SRL |
| 2949207 | DATASOFT SRL |
| 5655982 | SOFTEROM SRL |
| 6009530 | ARAMIS PLUS SRL |
| 8126196 | ARTSERV CONSULT SRL |
| 9250710 | ASTINVEST COM SRL |
| 12960490 | EUROSERV SRL |
| 13626791 | PROGRAMMING POOL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08