AURMARSER SRL
CUI 15971125 · J2009000146130
AURMARSER SRL are CUI 15971125, nr. de înregistrare J2009000146130, înmatriculată pe 21.01.2009. Sediul social e în Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4791. În 2025: cifră de afaceri 76.941 lei, profit net 4.521 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 77 mii lei · mediana 199 mii lei | 39% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 3 mii lei | 160% din mediană |
| Marjă netă | 5.9% · mediana 1.6% | 369% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 76.941 | 79.733 | 59.150 | 55.106 | 65.202 | 53.050 | 44.858 | 32.884 | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 76.941 | 79.733 | 59.150 | 55.127 | 65.202 | 53.050 | 44.858 | 32.884 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 71.559 | 77.149 | 60.055 | 54.109 | 62.047 | 54.908 | 49.404 | 45.518 | 58 | 1.708 | 0 | 0 | — |
| Profit / pierdere brută | 5.382 | 2.584 | -905 | 1.018 | 3.155 | -1.858 | -4.546 | -12.634 | -58 | -1.708 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 4.521 | 1.982 | -979 | -636 | 2.229 | -2.878 | -5.877 | -13.605 | -58 | -1.708 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 1.164 | 1.164 | 1.164 | 1.164 | 1.164 | 1.164 | 1.164 | 1.164 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 119.558 | 93.197 | 76.857 | 68.215 | 45.338 | 40.433 | 29.259 | 28.252 | 42 | — | 1.708 | 1.708 | 1.924 |
| Stocuri | 117.105 | 90.336 | 75.881 | 67.791 | 43.205 | 38.130 | 28.951 | 26.614 | — | — | 1.708 | 1.708 | 1.708 |
| Casa și conturi la bănci | 2.453 | 2.861 | 976 | 424 | 2.133 | 2.303 | 308 | 1.638 | 42 | — | — | — | 216 |
| Datorii | 144.992 | 123.152 | 108.794 | 99.173 | 75.660 | 72.984 | 58.932 | 52.048 | 9.069 | 8.969 | 8.969 | 8.969 | 9.185 |
| Capitaluri proprii | -24.270 | -28.791 | -30.773 | -29.794 | -29.158 | -31.387 | -28.509 | -22.632 | -9.027 | -8.969 | -7.261 | -7.261 | -7.261 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 21.01.2009 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie |
| CAEN principal | 4791 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AURMARSER SRL |
| Nr. reg. com. | J2009000146130 |
| EUID | ROONRC.J2009000146130 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2009-01-21 |
| Sediu social | Str. Viforului, 6, LOT NR.1, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. VIFORULUI, NR.6, LOT NR.1 |
| Telefon | 0744477382 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GENERAL EXPERT SRL | aceeași clădire |
| MEDINNA GYNECOLOGY S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROSISTEM INVEST SRL inactiv | 86 m |
| DEVRONIUM APPLICATIONS SRL | 86 m |
| FULL CONCEPT S.R.L. | 86 m |
| IMAD VIP STUDIO SRL | 86 m |
| RADGS SOFTWARE SRL | 86 m |
| ROBI-DAN AUTO TRANS SRL inactiv | 86 m |
| AMANO ARCHITECTS S.R.L. | 147 m |
| CAROM CONSTRUCT SRL | 147 m |
| CONSTANTIN PROJECTS S.R.L. | 147 m |
| DIANDY SUNRISE SRL inactiv | 147 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2018 – 2025 |
| 4725 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25