L&G TOP PROIECT SRL
CUI 16059128 · J26/64/2004
L&G TOP PROIECT SRL are CUI 16059128, nr. de înregistrare J26/64/2004, înmatriculată pe 16.01.2004. Sediul social e în Municipiul Târnăveni, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2021: cifră de afaceri 59.105 lei, pierdere netă 12.330 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -41 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 59.105 | 30.702 | 81.523 | 148.707 | 105.241 | 93.482 | 108.005 | 199.214 | 74.736 | 145.074 | 110.043 |
| Venituri totale | 2 | 59.106 | 30.702 | 81.524 | 148.707 | 105.247 | 93.482 | 108.005 | 199.214 | 74.738 | 145.074 | 116.544 |
| Cheltuieli totale | 40.530 | 70.844 | 60.575 | 98.863 | 94.391 | 96.438 | 92.301 | 106.498 | 147.342 | 114.219 | 73.411 | 114.262 |
| Profit / pierdere brută | -40.528 | -11.738 | -29.873 | -17.339 | 54.316 | 8.809 | 1.181 | 1.507 | 51.872 | -39.481 | 71.663 | 2.282 |
| Profit / pierdere netă | -40.528 | -12.330 | -30.172 | -18.154 | 52.829 | 7.756 | 246 | -1.733 | 45.896 | -41.723 | 67.311 | -1.214 |
| Active imobilizate | 66.959 | 76.459 | 81.209 | 72.667 | 74.667 | 77.688 | 82.377 | 93.345 | 105.424 | 111.581 | 112.191 | 88.667 |
| Active circulante | 90.893 | 40.235 | 36.394 | 37.087 | 56.913 | 36.702 | 34.779 | 72.576 | 82.977 | 53.819 | 88.140 | 45.962 |
| Stocuri | 401 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 40.749 | 37.546 | 36.359 | 34.829 | 31.679 | 28.958 | 32.885 | 25.905 | 38.005 | 45.393 | 77.106 | 44.685 |
| Casa și conturi la bănci | 49.743 | 2.689 | 35 | 2.258 | 25.234 | 7.744 | 1.894 | 46.671 | 44.972 | 8.426 | 11.034 | 1.277 |
| Datorii | 292.744 | 151.035 | 139.615 | 101.594 | 105.266 | 140.904 | 151.426 | 200.437 | 221.184 | 244.078 | 237.286 | 238.895 |
| Capitaluri proprii | -134.892 | -34.341 | -22.012 | 8.160 | 26.314 | -26.514 | -34.270 | -34.516 | -32.783 | -78.678 | -36.955 | -104.266 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.01.2004 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | L&G TOP PROIECT SRL |
| Nr. reg. com. | J26/64/2004 |
| EUID | ROONRC.J26/64/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-01-16 |
| Sediu social | Str. REPUBLICII, 63, Mun. Târnăveni, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. REPUBLICII, NR.63 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| RAPHAEL PSIHOFIT S.R.L. | aceeași clădire |
| METRIC SRL inactiv | 26 m |
| MIT PROJECT S.R.L. | 26 m |
| SYNCREATE.NET SRL inactiv | 39 m |
| ELECTRO TOP LINE SRL | 42 m |
| LINT SRL | 42 m |
| BANCA COOPERATISTA ALFA TARNAVENI | 47 m |
| CAFE BAR DIAMOND S.R.L. inactiv | 52 m |
| CHIRCONS 2007 SRL inactiv | 60 m |
| SAINA SRL inactiv | 61 m |
| GROUP BEST CONSTRUCT SRL | 74 m |
| PRESTIGE TRAVEL S.R.L. inactiv | 74 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25