BIROUL DE IMAGINE SRL
CUI 16119262 · J23/2032/2015
BIROUL DE IMAGINE SRL are CUI 16119262, nr. de înregistrare J23/2032/2015, înmatriculată pe 17.06.2015. Sediul social e în Sat Găneasa, Comuna Găneasa, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 9.310 lei, pierdere netă 2.597 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 159 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | -3 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -27.9% · mediana 36.4% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 9.310 | 6.895 | 15.468 | 17.551 | 22.562 | 16.906 | 22.388 | 21.364 | 18.882 | 12.634 | 19.869 | 23.326 | 12.197 | 23.676 | 26.539 |
| Venituri totale | 9.310 | 6.895 | 15.468 | 17.551 | 22.562 | 16.906 | 22.388 | 21.364 | 18.882 | 12.634 | 19.869 | 23.326 | 12.530 | 23.778 | 26.586 |
| Cheltuieli totale | 11.907 | 14.654 | 18.139 | 15.151 | 20.874 | 26.081 | 18.677 | 22.101 | 25.492 | 31.576 | 35.853 | 37.824 | 14.068 | 22.130 | 21.728 |
| Profit / pierdere brută | -2.597 | -7.759 | -2.671 | 2.400 | 1.688 | -9.175 | 3.711 | -737 | -6.610 | -18.942 | -15.984 | -14.498 | -1.538 | 1.648 | 4.858 |
| Profit / pierdere netă | -2.597 | -7.759 | -2.831 | 1.874 | 1.012 | -9.639 | 3.040 | -1.377 | -7.177 | -19.321 | -16.581 | -15.197 | -1.854 | 1.316 | 4.081 |
| Active imobilizate | — | — | -674 | -673 | -674 | -674 | -287 | 164 | 1.712 | 3.259 | 4.394 | 12.609 | 2.880 | 2.287 | 3.969 |
| Active circulante | 4.531 | 4.178 | 3.692 | 8.284 | 7.400 | 8.372 | 15.359 | 8.425 | 11.402 | 11.346 | 14.792 | 15.290 | 2.824 | 3.349 | 3.168 |
| Stocuri | 655 | 893 | 1.652 | 2.900 | 1.336 | 1.384 | 5.589 | 987 | 2.348 | 3.251 | 3.886 | 4.616 | 668 | 242 | 322 |
| Creanțe | 2.588 | 2.793 | 1.504 | 2.966 | 3.744 | 5.880 | 5.848 | 5.629 | 7.698 | 6.671 | 8.598 | 6.931 | 779 | 32 | 1.225 |
| Casa și conturi la bănci | 1.288 | 492 | 536 | 2.418 | 2.320 | 1.108 | 3.922 | 1.809 | 1.356 | 1.424 | 2.308 | 3.743 | 1.377 | 3.075 | 1.621 |
| Datorii | 80.102 | 77.151 | 68.233 | 69.995 | 70.984 | 72.968 | 70.703 | 67.261 | 70.409 | 64.724 | 49.984 | 42.116 | 4.724 | 2.802 | 5.620 |
| Capitaluri proprii | -75.571 | -72.973 | -65.215 | -62.384 | -64.258 | -65.270 | -55.631 | -58.672 | -57.295 | -50.119 | -30.798 | -14.217 | 980 | 2.834 | 1.517 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 16.06.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BIROUL DE IMAGINE SRL |
| Nr. reg. com. | J23/2032/2015 |
| EUID | ROONRC.J23/2032/2015 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2015-06-17 |
| Sediu social | Str. Ştefan cel Mare, 154, camera 3, Sat Găneasa Com. Găneasa, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT GĂNEASA COM. GĂNEASA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.154, AP.CAM 3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIZE STIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| FM TOP CONSINSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| HAPPY ADVISOR MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| INSTAL SMART METERING SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| INSTAL SMART METERS SRL | aceeași clădire |
| IULIA&DIAGSM S.R.L. | aceeași clădire |
| IVI SMART METERING S.R.L. | aceeași clădire |
| KSY FERRETI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MARIUS COMMERCE UNIVERSAL S.R.L. | aceeași clădire |
| NIKY DENT SRL | aceeași clădire |
| PITMAR MUSIC COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| RO SY SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25