NELTOM SERV SRL
CUI 16200315 · J2004000387053
NELTOM SERV SRL are CUI 16200315, nr. de înregistrare J2004000387053, înmatriculată pe 03.03.2004. Sediul social e în Sat Mădăras, Comuna Mădăras, jud. Bihor. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3314. În 2025: cifră de afaceri 74.459 lei, profit net 11.049 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 74 mii lei · mediana 254 mii lei | 29% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 7 mii lei | 148% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 14.8% · mediana 3% | 493% din mediană |
| Cifră pe salariat | 74 mii lei · mediana 162 mii lei | 46% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 74.459 | 61.883 | 54.375 | 35.277 | 25.262 | 25.153 | 19.872 | 17.053 | 12.961 | 14.306 | 14.016 | 1.811 | 9.375 | 11.606 | 7.297 |
| Venituri totale | 74.459 | 61.883 | 54.882 | 35.278 | 25.262 | 25.403 | 19.872 | 17.053 | 12.961 | 14.307 | 14.016 | 1.812 | 9.377 | 11.609 | 7.298 |
| Cheltuieli totale | 61.599 | 56.332 | 40.885 | 32.411 | 20.630 | 17.442 | 16.869 | 15.618 | 12.550 | 13.760 | 10.678 | 2.443 | 6.746 | 9.195 | 6.989 |
| Profit / pierdere brută | 12.860 | 5.551 | 13.997 | 2.867 | 4.632 | 7.961 | 3.003 | 1.435 | 411 | 547 | 3.338 | -631 | 2.631 | 2.414 | 309 |
| Profit / pierdere netă | 11.049 | 4.796 | 12.003 | 1.861 | 3.965 | 7.225 | 2.416 | 923 | 22 | 118 | 2.917 | -685 | 2.356 | 2.036 | 259 |
| Active imobilizate | 42.825 | 58.187 | 74.745 | 9.920 | 8.508 | — | 1.246 | 2.493 | 3.739 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 51.998 | 35.673 | 20.762 | 24.139 | 21.168 | 27.774 | 17.779 | 12.516 | 10.292 | 13.396 | 11.921 | 8.082 | 9.490 | 7.329 | 4.485 |
| Stocuri | 959 | — | — | — | 2.976 | 2.976 | 2.264 | 2.264 | 1.292 | — | — | 1.442 | — | 34 | — |
| Creanțe | 13.791 | 1.790 | 1.798 | 3.027 | 4.834 | 6.599 | 1.785 | 5.507 | 2.193 | 3.033 | 1.785 | 1.785 | 5.272 | 4.736 | 1.876 |
| Casa și conturi la bănci | 37.248 | 33.883 | 18.964 | 21.112 | 13.358 | 18.199 | 13.730 | 4.745 | 6.807 | 10.363 | 10.136 | 4.855 | 4.218 | 2.559 | 2.609 |
| Datorii | 39.545 | 49.631 | 56.074 | 6.629 | 4.108 | 6.171 | 4.647 | 3.047 | 2.992 | 2.378 | 1.022 | 100 | 823 | 1.018 | 210 |
| Capitaluri proprii | 55.278 | 44.229 | 39.433 | 27.430 | 25.568 | 21.603 | 14.378 | 11.962 | 11.039 | 11.018 | 10.899 | 7.982 | 8.667 | 6.311 | 4.275 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.03.2004 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta |
| CAEN principal | 3314 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NELTOM SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J05/387/2004 |
| EUID | ROONRC.J2004000387053 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-03-03 |
| Sediu social | G MĂDĂRAS, 310, Sat Mădăras Com. Mădăras, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, SAT MĂDĂRAS COM. MĂDĂRAS, G MĂDĂRAS, NR.310 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 3312 | 2018 – 2025 |
| 4531 | 2016 – 2017 |
| 4321 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Bihor
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25