CASA MIRESELOR SRL
CUI 16280268 · J2004000237394
CASA MIRESELOR SRL are CUI 16280268, nr. de înregistrare J2004000237394, înmatriculată pe 25.03.2004. Sediul social e în Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9329. În 2023: cifră de afaceri 8.650 lei, pierdere netă 389 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 66 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | -389 lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -4.5% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 9 mii lei · mediana 83 mii lei | 10% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.650 | 3.100 | 3.700 | 1.000 | 1.950 | 5.990 | 1.000 | 2.300 | 4.650 |
| Venituri totale | 40.650 | 6.715 | 3.700 | 1.000 | 1.950 | 6.480 | 1.000 | 2.300 | 4.650 |
| Cheltuieli totale | 40.632 | 11.551 | 2.419 | 2.179 | 1.044 | 795 | — | 412 | 4.081 |
| Profit / pierdere brută | 18 | -4.836 | 1.281 | -1.179 | 906 | 5.685 | 1.000 | 1.888 | 569 |
| Profit / pierdere netă | -389 | -5.002 | 1.170 | -1.209 | 847 | 5.505 | 840 | 1.509 | 569 |
| Active imobilizate | 4.418 | 9.321 | 2.933 | 4.760 | 6.587 | — | — | — | — |
| Active circulante | 23.704 | 1.982 | 7.577 | 4.476 | 3.917 | 9.643 | 4.252 | 3.252 | 2.342 |
| Stocuri | 7.033 | 1.417 | 2.076 | 2.076 | 2.108 | 2.059 | 1.207 | 1.207 | 1.082 |
| Creanțe | 2.960 | 150 | 370 | 370 | 370 | 370 | 370 | 370 | 1.060 |
| Casa și conturi la bănci | 13.711 | 415 | 5.131 | 2.030 | 1.439 | 7.214 | 2.675 | 1.675 | 200 |
| Cheltuieli în avans | — | 83 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 35.991 | 4.814 | 106 | 1 | 60 | 46 | 161 | 1 | 600 |
| Capitaluri proprii | -7.869 | 6.572 | 10.404 | 9.235 | 10.444 | 9.597 | 4.091 | 3.251 | 1.742 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.03.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 9329 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CASA MIRESELOR SRL |
| Nr. reg. com. | J2004000237394 |
| EUID | ROONRC.J2004000237394 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-03-25 |
| Sediu social | Str FRASIN, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT CÂMPINEANCA COM. CÂMPINEANCA, STR FRASIN |
| Telefon | 0726046807 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9329 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Vrancea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25