LASERDIABET SRL
CUI 16334368 · J40/6127/2004
LASERDIABET SRL are CUI 16334368, nr. de înregistrare J40/6127/2004, înmatriculată pe 15.04.2004. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 275.877 lei, profit net 91.464 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 276 mii lei · mediana 220 mii lei | 126% din mediană |
| Profit net | 91 mii lei · mediana 40 mii lei | 228% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 33.2% · mediana 22.2% | 150% din mediană |
| Cifră pe salariat | 276 mii lei · mediana 202 mii lei | 136% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 275.877 | 273.275 | 274.503 | 261.814 | 223.900 | 222.656 | 224.949 | 219.580 | 186.679 | 177.837 | 157.365 | 156.929 | 165.978 | 124.354 | 106.567 |
| Venituri totale | 281.029 | 280.141 | 274.842 | 261.838 | 223.917 | 222.674 | 224.965 | 221.915 | 186.687 | 177.844 | 157.373 | 156.945 | 165.990 | 124.363 | 106.577 |
| Cheltuieli totale | 182.400 | 167.093 | 150.668 | 202.302 | 214.498 | 213.194 | 176.325 | 148.980 | 144.899 | 127.631 | 122.445 | 116.911 | 111.881 | 88.000 | 82.448 |
| Profit / pierdere brută | 98.629 | 113.048 | 124.174 | 59.536 | 9.419 | 9.480 | 48.640 | 72.935 | 41.788 | 50.213 | 34.928 | 40.034 | 54.109 | 36.363 | 24.129 |
| Profit / pierdere netă | 91.464 | 104.811 | 121.838 | 57.311 | 7.223 | 7.417 | 46.392 | 70.716 | 39.921 | 48.434 | 30.207 | 35.326 | 49.256 | 30.541 | 20.230 |
| Active imobilizate | 3.176 | 7.507 | — | 478 | 3.344 | 7.166 | 11.307 | 11.942 | 15.224 | 1.097 | 7.016 | 28.660 | 50.427 | 68.454 | 90.675 |
| Active circulante | 187.793 | 167.216 | 179.954 | 73.336 | 64.578 | 55.009 | 62.162 | 69.222 | 33.363 | 54.386 | 30.473 | 65.743 | 57.615 | 19.979 | 7.285 |
| Creanțe | 77 | 78 | 17.108 | 77 | 77 | 122 | 78 | 1.066 | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 62.716 | 72.138 | 102.846 | 73.259 | 64.501 | 54.887 | 62.084 | 68.156 | 33.363 | 54.386 | 30.473 | 65.743 | 57.615 | 19.979 | 7.285 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 704 | 666 | 472 | 948 | 1 | 711 | — | — | 470 | 482 | — | — |
| Datorii | 18.188 | 69.406 | 9.448 | 7.950 | 59.331 | 33.613 | 26.300 | 8.840 | 8.689 | 6.795 | 5.435 | 5.026 | 5.003 | 4.168 | 44.236 |
| Capitaluri proprii | 172.781 | 105.317 | 170.506 | 66.568 | 9.257 | 29.034 | 48.117 | 72.325 | 40.609 | 48.688 | 32.054 | 89.847 | 103.521 | 84.265 | 53.724 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.04.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LASERDIABET SRL |
| Nr. reg. com. | J40/6127/2004 |
| EUID | ROONRC.J40/6127/2004 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-04-15 |
| Sediu social | Str. Suvenir, 12, Parter, CAMERA 3, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. SUVENIR, NR.12, ET.P |
| Telefon | 0213127705 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| WHITE HILL IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ANGMEDFAM SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL IMOBILIAR 2003 SRL | aceeași clădire |
| ROYAL R. DESIGN CONCEPT SRL inactiv | aceeași clădire |
| FEYDOM FURNITURE S.R.L. | 20 m |
| INTERACTIVE DESIGN S.R.L. | 20 m |
| MOKSHA AYURVEDA SPA SRL inactiv | 20 m |
| PASIROM INTERACTIV SRL | 20 m |
| GRAFFITIAN VISUAL S.R.L. | 22 m |
| MASSIVE DYNAMICS SRL | 22 m |
| NORDVISION TEHNIKO GRUP SRL | 22 m |
| LIV INTERNATIONAL SRL | 25 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25