CON CONSULT SRL
CUI 16453776 · J2004000967046
CON CONSULT SRL are CUI 16453776, nr. de înregistrare J2004000967046, înmatriculată pe 25.05.2004. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7911. În 2025: cifră de afaceri 317.994 lei, profit net 92.435 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 318 mii lei · mediana 188 mii lei | 169% din mediană |
| Profit net | 92 mii lei · mediana 26 mii lei | 362% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 29.1% · mediana 15.2% | 191% din mediană |
| Cifră pe salariat | 318 mii lei · mediana 127 mii lei | 251% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 317.994 | 744.808 | 1.399.343 | 2.341.115 | 1.412.853 | 456.866 | 969.501 | 1.214.125 | 1.121.579 | 727.163 | 1.130.425 | 2.218.360 | 1.728.169 | 2.960.538 | 2.323.393 |
| Venituri totale | 328.749 | 808.187 | 1.483.108 | 2.640.737 | 1.946.025 | 522.251 | 1.043.154 | 1.243.459 | 1.134.200 | 761.649 | 1.140.221 | 2.236.268 | 1.771.891 | 2.973.555 | 2.336.235 |
| Cheltuieli totale | 231.766 | 702.131 | 1.456.102 | 2.585.745 | 1.525.432 | 492.682 | 1.020.457 | 1.208.689 | 1.045.597 | 768.910 | 1.118.631 | 2.182.221 | 1.763.299 | 2.884.506 | 2.299.970 |
| Profit / pierdere brută | 96.983 | 106.056 | 27.006 | 54.992 | 420.593 | 29.569 | 22.697 | 34.770 | 88.603 | -7.261 | 21.590 | 54.047 | 8.592 | 89.049 | 36.265 |
| Profit / pierdere netă | 92.435 | 83.260 | 12.568 | 30.115 | 407.100 | 24.464 | 12.351 | 22.378 | 75.954 | -7.501 | 17.472 | 42.876 | 4.671 | 74.080 | 29.609 |
| Active imobilizate | 31.036 | 39.232 | 47.805 | 127.297 | 46.022 | 68.533 | 82.519 | 83.787 | 102.530 | 29.572 | 45.017 | 39.000 | 31.760 | 29.464 | 29.464 |
| Active circulante | 982.686 | 598.382 | 945.336 | 693.853 | 1.256.366 | 1.074.940 | 1.193.440 | 1.244.848 | 973.197 | 785.947 | 733.815 | 668.897 | 708.737 | 514.199 | 309.970 |
| Stocuri | — | — | — | 0 | 51.393 | 50.255 | 66.323 | 59.719 | 59.673 | 58.326 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 859.510 | 482.801 | 851.256 | 680.118 | 946.867 | 975.423 | 865.708 | 1.082.422 | 848.181 | 655.813 | 733.728 | 646.456 | 706.531 | 509.985 | 307.601 |
| Casa și conturi la bănci | 123.176 | 115.581 | 94.080 | 13.735 | 258.106 | 49.262 | 261.409 | 102.707 | 65.343 | 71.808 | 87 | 22.441 | 2.206 | 4.214 | 2.369 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 0 | 762.048 | 1.253.553 | 1.371.246 | 1.325.656 | 927.709 | 785.000 | 460.016 | 90.229 | 61.270 | 89.223 | 114.451 |
| Datorii | 850.101 | 513.889 | 951.204 | 756.479 | 484.122 | 565.773 | 683.405 | 558.576 | 452.188 | 337.333 | 886.015 | 462.765 | 294.490 | 302.480 | 145.168 |
| Venituri în avans | 9.755 | 9.755 | 9.755 | 9.755 | 799.377 | 1.518.219 | 1.549.899 | 1.650.143 | 1.152.854 | 940.746 | — | — | 214.793 | 42.593 | 94.984 |
| Capitaluri proprii | 153.866 | 113.970 | 32.182 | 54.916 | 780.937 | 313.034 | 413.901 | 445.572 | 398.394 | 322.440 | 352.833 | 335.361 | 292.484 | 287.813 | 213.733 |
| Capital subscris vărsat | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 25.000 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 4 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.05.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 7911 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CON CONSULT SRL |
| Nr. reg. com. | J2004000967046 |
| EUID | ROONRC.J2004000967046 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-05-25 |
| Sediu social | Str. Magnoliilor, 12, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MAGNOLIILOR, NR.12 |
| Telefon | 588215 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SONICMANITA S.R.L. | aceeași clădire |
| ALIWILL JOB S.R.L. inactiv | 101 m |
| WILL-EDIL S.R.L. inactiv | 101 m |
| EMIR & ZEN BROTHERS COMPANY S.R.L. | 249 m |
| PROAUTO BC S.R.L. | 285 m |
| EST MECANICA S.R.L. | 296 m |
| IMAGINE ADVERTISING SRL | 296 m |
| COM LENAPET SRL | 305 m |
| ELECTROSAN SRL | 305 m |
| LILICORNEL IMPEX SRL | 328 m |
| ADEMAT MAGAZIN S.R.L. inactiv | 339 m |
| ELIADEN FADM S.R.L. | 339 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7912 | 2021 – 2025 |
| 7911 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bacău
| 981635 | DRAGON SRL |
| 5311601 | INTER-TOUR SRL |
| 9103930 | LILANS TOURS SRL |
| 10748816 | DOVIN TOUR SRL |
| 15229550 | TRAVIS TOURISM SRL |
| 15413889 | RENCARTRIP SRL |
| 16421073 | PETALUDA SRL |
| 16610390 | PASIS TOUR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08