CIPI STYLE SRL
CUI 16454941 · J2004000797328
CIPI STYLE SRL are CUI 16454941, nr. de înregistrare J2004000797328, înmatriculată pe 24.05.2004. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 97.920 lei, profit net 5.667 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 98 mii lei · mediana 129 mii lei | 76% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 4 mii lei | 155% din mediană |
| Marjă netă | 5.8% · mediana 3.6% | 161% din mediană |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 97.920 | 74.995 | 55.590 | 73.675 | 82.440 | 61.720 | 107.635 | 95.065 | 72.825 | 48.548 | 47.645 | 42.029 | 32.480 | 50.954 | 52.261 |
| Venituri totale | 97.920 | 74.995 | 55.590 | 73.675 | 82.440 | 71.399 | 107.645 | 95.065 | 72.825 | 48.548 | 47.645 | 49.304 | 32.480 | 50.954 | 82.261 |
| Cheltuieli totale | 90.906 | 71.124 | 70.677 | 66.433 | 52.253 | 43.011 | 53.431 | 73.480 | 74.793 | 67.901 | 33.471 | 51.895 | 28.617 | 51.764 | 59.505 |
| Profit / pierdere brută | 7.014 | 3.871 | -15.087 | 7.242 | 30.187 | 28.388 | 54.214 | 21.585 | -1.968 | -19.353 | 14.174 | -2.591 | 3.863 | -810 | 22.756 |
| Profit / pierdere netă | 5.667 | 2.854 | -15.087 | 5.363 | 28.299 | 26.673 | 50.984 | 18.733 | -4.153 | -20.809 | 12.744 | -4.070 | 2.966 | -810 | 22.377 |
| Active imobilizate | 3.679 | 5.376 | 7.074 | 9.322 | 14.322 | 19.322 | 10.456 | 13.758 | 32.098 | 55.452 | 78.804 | 75.191 | — | — | 5.692 |
| Active circulante | 36.836 | 82.549 | 95.145 | 111.132 | 103.657 | 136.751 | 124.437 | 77.644 | 50.296 | 44.463 | 47.464 | 36.719 | 25.389 | 21.483 | 17.344 |
| Stocuri | 19.081 | 32.948 | 33.379 | 24.201 | 30.885 | 30.359 | 35.544 | 37.499 | 35.563 | 40.550 | 43.017 | 32.120 | 24.814 | 14.973 | 16.590 |
| Creanțe | 3.708 | 2.366 | 1.925 | — | — | — | — | — | 3.500 | 3.500 | 3.500 | 3.500 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 14.047 | 47.235 | 59.841 | 86.931 | 72.772 | 106.392 | 88.893 | 40.145 | 11.233 | 413 | 947 | 1.099 | 575 | 6.510 | 754 |
| Cheltuieli în avans | 3.562 | 1.696 | 900 | — | 906 | 906 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 2.279 | 4.299 | 0 | 2.249 | 6.042 | 72.435 | 77.022 | 84.515 | 94.240 | 107.607 | 113.151 | 111.537 | 20.946 | 20.007 | 20.749 |
| Capitaluri proprii | 41.798 | 85.322 | 103.119 | 118.205 | 112.843 | 84.544 | 57.871 | 6.887 | -11.846 | -7.692 | 13.117 | 373 | 4.443 | 1.476 | 2.287 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.05.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIPI STYLE SRL |
| Nr. reg. com. | J2004000797328 |
| EUID | ROONRC.J2004000797328 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-05-24 |
| Sediu social | Str. Rahovei, 29, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. RAHOVEI, NR.29, ET.3, AP.35 |
| Telefon | 0749980611 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AIM MEDIA AGENCY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DELIRSTUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| STREZA HEALTH PRODUCTION & EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| GVS SIBIU SRL | 38 m |
| MEGA INSTAL DISTRIBUTION ARG S.R.L. | 38 m |
| PLATIN HEALTHMED S.R.L. | 84 m |
| SYPPR IMOB S.R.L. | 84 m |
| ACT 11 SRL | 101 m |
| HAPPY FITNESS S.R.L. | 101 m |
| LIFE SKILLS SRL | 101 m |
| REM SIB SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 101 m |
| SERAFILM STUDIO S.R.L. | 101 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08