LELIA VET SRL
CUI 16572602 · J2004010853401
LELIA VET SRL are CUI 16572602, nr. de înregistrare J2004010853401, înmatriculată pe 05.07.2004. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4773. În 2025: cifră de afaceri 575.236 lei, profit net 43.680 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 575 mii lei · mediana 199 mii lei | 289% din mediană |
| Profit net | 44 mii lei · mediana 3 mii lei | de 15× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 7.6% · mediana 1.6% | 475% din mediană |
| Cifră pe salariat | 288 mii lei · mediana 224 mii lei | 129% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 575.236 | 630.403 | 620.034 | 561.482 | 523.961 | 510.824 | 461.541 | 420.562 | 356.195 | 324.077 | 248.989 | 219.462 | 237.052 | 280.091 | 297.653 |
| Venituri totale | 600.553 | 630.959 | 620.034 | 561.483 | 523.961 | 510.825 | 463.046 | 422.472 | 360.006 | 327.660 | 252.001 | 220.738 | 237.052 | 280.665 | 298.160 |
| Cheltuieli totale | 547.782 | 629.149 | 680.264 | 505.484 | 454.341 | 489.348 | 418.379 | 415.607 | 330.000 | 283.091 | 227.123 | 211.020 | 226.193 | 263.291 | 268.875 |
| Profit / pierdere brută | 52.771 | 1.810 | -60.230 | 55.999 | 69.620 | 21.477 | 44.667 | 6.865 | 30.006 | 44.569 | 24.878 | 9.718 | 10.859 | 17.374 | 29.285 |
| Profit / pierdere netă | 43.680 | -10.724 | -66.445 | 50.484 | 64.471 | 17.613 | 40.047 | 2.653 | 22.989 | 34.741 | 17.319 | 3.055 | 4.198 | 14.385 | 24.453 |
| Active circulante | 70.685 | 45.609 | 45.757 | 173.842 | 175.855 | 147.252 | 147.425 | 194.783 | 169.272 | 132.637 | 105.653 | 84.884 | 86.196 | 68.314 | 70.644 |
| Stocuri | 36.184 | 18.907 | 25.490 | 51.887 | 67.163 | 49.437 | 94.768 | 77.972 | 89.865 | 75.225 | 65.656 | 52.411 | 38.832 | 55.480 | 67.941 |
| Creanțe | — | 47 | — | — | 4.146 | 4.222 | 5.803 | 6.883 | 17.450 | 15.206 | 13.836 | 13.921 | 5.014 | 4.560 | 189 |
| Casa și conturi la bănci | 34.501 | 26.655 | 20.267 | 121.955 | 104.546 | 93.593 | 46.854 | 109.863 | 61.957 | 42.206 | 26.161 | 18.552 | 42.350 | 8.274 | 2.514 |
| Cheltuieli în avans | 135 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.604 | 4.970 | — | — | — |
| Datorii | 104.069 | 122.538 | 111.962 | 123.118 | 107.406 | 80.119 | 55.800 | 63.206 | 40.347 | 26.701 | 37.062 | 35.978 | 35.375 | 21.691 | 38.406 |
| Capitaluri proprii | -33.249 | -76.929 | -66.205 | 50.724 | 68.449 | 67.133 | 91.625 | 131.577 | 128.925 | 105.936 | 71.195 | 53.876 | 50.821 | 46.623 | 32.238 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.07.2004 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4773 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LELIA VET SRL |
| Nr. reg. com. | J2004010853401 |
| EUID | ROONRC.J2004010853401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2004-07-05 |
| Sediu social | Str. Gheorghe Pop de Băsesti, 21, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GHEORGHE POP DE BĂSESTI, NR.21 |
| Telefon | 0216422041 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SEM EKOPLANT SRL | aceeași clădire |
| TRANSCRIBO SRL | aceeași clădire |
| CXC DEEP CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| SOLSTISS MARIAGE SRL | 17 m |
| ART MATERIAL ROM SRL inactiv | 20 m |
| GIN TONIC S.R.L. | 24 m |
| CENTRUL MEDICAL "POP DE BASESTI" SRL inactiv | 28 m |
| AGE GROUP PLANET VERDE SRL inactiv | 29 m |
| ALERT TOTAL SRL inactiv | 29 m |
| REZI DIVERS COM SRL inactiv | 29 m |
| TOPAZ EXCHANGE S.R.L. | 29 m |
| XFOOT S.R.L. inactiv | 30 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4773 | 2024 – 2025 |
| 7500 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
| 4479 | FARMACIA ANA-MARIA SRL |
| 6879 | PANACEEA COM SRL |
| 7777 | FARMACIA FLORA SRL |
| 9417 | FARMACIA TEI SRL |
| 14251 | ATHENA MED SRL |
| 16023 | E&A PHARMA GRUP SRL |
| 30753 | HANY IMPEX SRL |
| 33636 | FARMACIA MAKO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25