Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

GLOBAL WORK SRL

CUI 16610609 · J12/2698/2004 · lichidare

cu contul HoReCaOS, sau pe email

GLOBAL WORK SRL are CUI 16610609, nr. de înregistrare J12/2698/2004, înmatriculată pe 19.07.2004. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 7450. În 2015: cifră de afaceri 11.295 lei, profit net 7.842 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-6 Procedură în curs: lichidare
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 22 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 113 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 28.577 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 11 mii lei
2011: 30 mii lei 112012: 21 mii lei 122013: 800 lei 132014: 28 mii lei 142015: 11 mii lei 15
Profit net 0 lei
2011: 3 mii lei 112012: 5 mii lei 122013: 594 lei 132014: 11 mii lei 142015: 8 mii lei 152016: 0 lei 162017: 0 lei 172018: 0 lei 182019: 0 lei 192020: 0 lei 20
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
Indicator2020201920182017201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă—————11.29528.16880020.72729.995
Venituri totale0000011.29528.16880220.73229.997
Cheltuieli totale—————3.11416.65318414.71126.193
Profit / pierdere brută000008.18111.5156186.0213.804
Profit / pierdere netă000007.84210.6705944.8993.128
Active circulante15.84315.84315.84315.84315.84315.8438.10712.00032.71225.586
Creanțe7878787878787811.98929.44325.001
Casa și conturi la bănci15.76515.76515.76515.76515.76515.7658.029113.269585
Datorii0000001052.75824.06421.837
Capitaluri proprii15.84315.84315.84315.84315.84315.8438.0029.2428.6483.749
Capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 19.07.2004
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
CAEN principal7450
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCGLOBAL WORK SRL
Nr. reg. com.J12/2698/2004
EUIDROONRC.J12/2698/2004
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2004-07-19
Sediu socialPţa. Mihai Viteazu, 14-20, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ
Domiciliu fiscalJUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, PŢA. MIHAI VITEAZU, NR.14-20, AP.52
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ANKH CONSTRUCTION SRL inactiv aceeași clădire
CLG DESIGN CONSTRUCT SRL aceeași clădire
DAPEX SRL aceeași clădire
DRELSOFT-ITSOLUTION S.R.L. aceeași clădire
LUP INFINIT S.R.L. aceeași clădire
METAL CORPORATION SPA SRL inactiv aceeași clădire
ONIX DUO GRUP SRL-D inactiv aceeași clădire
RICH SOIL SRL-D inactiv aceeași clădire
SINGING ALPIN S.R.L. aceeași clădire
AGENTIA IMOBILIARA CRISTIANA SRL inactiv 25 m
CELESTE CAPITAL S.A. 25 m
CRIOMIM PRODCOM SRL 25 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

78302013 – 2020
78102011 – 2012

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (1)

7450

Alte firme din Cluj

12866060 TEKITO SRL
13445116 WORKLINE HUMAN RESOURCE SRL BUCURESTI SUCURSALA CLUJ NAPOCA
14772400 INTERIM SRL
14910499 AMEROM PRESTSERV SRL
15965107 DM INTERNATIONAL SRL
16671746 SALDOTECNICA ROMANIA SRL
22333073 RONA CONSULTING SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25